Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
MacPhail's 12 jaar oud
Ontdek complexe aroma's met fruitige rijkdom uit Speyside! Beleef nu het mysterieuze 12-jarige genot!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Bunnahabhain 12 jaar oud Small Batch Distilled
Hier versmelten zilte aroma’s met fijne vanille- en sherryfruittoetsen. Deze bestseller hebt u het best altijd in huis!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Original geschenkset met 2 glazen
Beleef zijdezachte verfijning en fruitige aroma’s in een set met twee bijpassende glazen. Ideaal om cadeau te doen of uzelf te verwennen!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
The Glenlivet 12 jaar oud Provence Edition French Wine & Provence Cru Classé Wine Cask Finish
Geniet van bloemige perzikaroma’s dankzij de zeldzame afwerking in een {{Provence Cru Classé}} wijnvat. Bestel nu deze unieke smaakervaring!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Edradour 2013/2026 - 12 jaar oud Oloroso Sherry Butts Batch #8
Batch #8 van de 12 jaar oude cask strength biedt u rijke sherrynoten en volle intensiteit. Hier moet u zeker van profiteren.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Sea Shepherd 12 jaar oud Islay Single Malt Whisky
Krachtig en verrukkelijk: elke fles ondersteunt resoluut de bescherming van de zeeën. Bestel nu en geniet zonder compromissen.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Dailuaine 2011/2024 - 12 jaar oud New Oak Barrel, Sherry Hogshead & Sherry Butt Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Bijzonder gelaagd genot uit verse eikenhouten vaten en diverse sherryvaten. Voeg hem direct toe aan uw winkelmand.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Bowmore 12 jaar oud
De klassieker van Bowmore! Een klassieke Islay-whisky die weet te bekoren met milde rokerigheid, kruidige toetsen en fruitige vanille.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Balvenie 12 jaar oud Double Wood
Een van de populairste single malt-whisky’s: overtuig uzelf van de uitmuntende smaak en sla uw slag!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Aberlour 12 jaar oud Double Cask
Evenwichtige aroma's door een rijping op twee verschillende vattypes: Amerikaanse eik en Oloroso-sherry. Een absolute aanrader.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Benriach 12 jaar oud The Smoky Twelve Three Cask Matured
Zoete rook en fruitig-romige aroma's uit de rijping in drie vattypes maken Benriach onweerstaanbaar. Bestel meteen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glen Scotia 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrels
Maritieme toetsen & tropische vruchten: proef het echte Campbeltown-karakter. Ontdek de smaak van Schotland!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Tomatin Cù Bòcan 12 jaar oud Rum Cask Batch 1
12 jaar rijping op Caribische rumvaten schonk deze licht rokerige Highlander zijn verrukkelijke aromarijkdom. Ontdek hem nu!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Glengoyne 12 jaar oud met cadeauverpakking
Gelaagde aroma's in een aangename drinksterkte wachten op u bij deze prachtige, 12 jaar gerijpte standaardafvulling. Bestel vandaag nog!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Mortlach 12 jaar oud
Een waar zwaargewicht in zijn leeftijdscategorie — vol en indrukwekkend. Dit moet u geproefd hebben.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Lagavulin Special Release 2025 (200 ml)
Beleef de gelimiteerde speciale botteling nu in het kleine flesje – ideaal om te proeven of om cadeau te doen. Bestel nu!
€ 56,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 284,95/Liter)
Elijah Craig 12 jaar oud Barrel Proof
Onvervalst genot – rechtstreeks uit het vat. Trakteer uzelf op deze heerlijke Kentucky Straight Bourbon!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
– 13,80%
Caol Ila 12 jaar oud
Bestel deze opwindende Islay-whisky; hij zal u bekoren met aromatische torfrook.
€ 57,99
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 57,99
Jura 12 jaar oud
Geniet van 12 jaar gerijpte Jura-whisky met perzik- en citrusaroma’s! Beleef nu het unieke eilandaroma!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
The Glenlee 12 jaar oud Blended Scotch
Heerlijke Blended Scotch met een duidelijke leeftijdsaanduiding, rijke smaak en gunstige prijs. Sla meteen toe en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Blair Athol 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Welke whisky komt straks in uw glas? Onze suggestie: deze mahoniegekleurde whisky – hij zou daar prachtig in schitteren.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Elsburn 12 jaar oud The Journey Batch 002
Met 46% vol. en de fruitige smaak afkomstig uit sherry-, port-, marsala- en malagavaten. Ontdek nu whisky uit het Harzgebergte.
€ 144,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 207,13/Liter)
Tomintoul 12 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish 2012 Edition
De narijping in Oloroso sherryvaten verrijkt de fruitige huisstijl van Tomintoul. Ontdek nu deze gelimiteerde afvulling.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)