Whisky 18 jaar
Producten filteren
–
North British 2008 - 18 jaar oud 1st Fill Sherry Hogsheads & Refill Borbon Barrels The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Na 18 jaar verrast deze jaargangwhisky van 2008 met toegankelijke 46% vol. en een scherpe prijs. Grijp uw kans, want deze is het waard.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Nieuw
Speyburn 18 jaar oud
Deze volwassen Single Malt rijpt 18 jaar in Bourbon- en Sherryvaten en biedt u met 40% vol. een zachte drinksterkte.
€ 122,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 175,70/Liter)
Nieuw
Edradour 18 jaar oud 1st Fill DFR Amarone Hogshead Small Batch
Ontdek fluweelzachte fruitnoten na 18 jaar rijping in een 1st Fill Amarone wijnvat. Verzeker u van deze beperkte editie.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Caol Ila 2006/2025 - 18 jaar oud Refill Hogshead No. 307354 (The Single Malts of Scotland)
Ervaar maritieme elegantie: Caol Ila 18 jaar brengt rook, vanille en kruidigheid. Ontdek nu de smaak van Schotland!
€ 186,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 267,13/Liter)
Seaweed & Aeons & Digging & Fire 18 jaar oud Peated Highland Single Malt Scotch Whisky (Atom Labs)
Deze volwassen Highland Single Malt overtuigt met krachtige rooktonen en een volle smaak. Bestel nu en geniet.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Glentauchers 2007 - 18 jaar oud Moscatel Finish Hogshead #800577 (Berry Bros. & Rudd)
Bloemige kruidigheid ontmoet steenfruit, amandelen en muskaatdruiven – een elegante Speysider met Moscatel-finish. Bestel nu!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Bruichladdich 2004/2023 - 18 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 1434 (Rest & Be Thankful)
Ontdek een nieuwe kant van Bruichladdich in deze onafhankelijke afvulling. Bemachtig nu één van de flessen uit deze beperkte oplage!
€ 249,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 357,13/Liter)
Glenlivet 18 jaar oud Batch Reserve (franz. Version)
De Franse uitgave van de 18 jaar oude klassieker van Glenlivet. Bestel en geniet van de uitzonderlijke elegantie.
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
Port Charlotte 18 jaar oud 2026 Limited Release
De op 8.000 flessen beperkte uitgave betovert met aromatische BBQ-rook en indrukwekkende elegantie. Niet te missen!
€ 211,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 302,84/Liter)
Auchentoshan 2007/2026 - 18 jaar oud Ex-Rye Barrel (Master of Malt)
Ontdek de zeldzame roggewarmte van deze 18-jarige Auchentoshan Single Malt. Verzeker u van één van de slechts 255 flessen!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Chivas Regal 18 jaar oud The Gold Signature met cadeauverpakking
Elke druppel van deze excellente whisky heeft minstens 18 jaar gerijpt in uitgelezen eikenhouten vaten. Bestel nu en geniet.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Girvan 2007/2026 - 18 jaar oud Oloroso Cask Finish #2147668 The Octave (Duncan Taylor)
Fruitig-kruidige Oloroso-sherrynoten versmelten met de zoete zachtheid van single grain. Ontdek nu de natuurzuivere vatsterkte.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Cameronbridge 2007/2026 - 18 jaar oud 1st Fill Pedro Ximenez Sherry Hogshead #464996 (Best Dram)
Ontdek de intense PX-zoetheid van deze 18-jarige First Fill Sherryvat – een bijzonder smaakavontuur op vatsterkte!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Blair Athol 2007/2026 - 18 jaar oud Refill Oloroso Sherry Hogshead #361160 (James Eadie)
Ervaar complexe sherrynoten door 18 jaar rijping met 5 jaar afwerking. Bestel dit unieke stuk in cask strength nu!
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Dailuaine 2007/2025 - 18 jaar oud First Fill Cognac Barrique Finish #354552 (James Eadie)
Ervaar deze 18 jaar oude Dailuaine met een bijzonder lange nabrijping in een Cognac-barrique. Grijp uw kans en proef!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Hellyers Road 2005 - 18 jaar oud Peated American Oak Single Cask No. 4022.04
Gerookte whisky kan ook uit Australië komen! Bestel nu één van de weinige flessen uit deze single-cask-uitgave.
€ 268,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 384,27/Liter)
Highland Park 18 jaar oud Young Siward The Thanes Series The Macbeth Collection (Livingstone)
Met volwassen aroma's maakt de jonge Siward met schitterende drinksterkte zijn grote entree. Ontdek hem meteen!
€ 262,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 375,70/Liter)
Tomintoul 18 jaar oud set met 2 glazen
Een stijlvol geschenkset met de Tomintoul 18 Year Old en twee elegante glazen met het opschrift van de distilleerderij. Bestel nu.
€ 179,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 257,13/Liter)
Inchgower 2007/2026 - 18 jaar oud Refill Hogshead #801639 (James Eadie)
U geniet van maritieme elegantie met deze 18-jarige Single Cask in vatsterkte. Verzeker uzelf nu van uw zeldzame exemplaar.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
CRN57° 18 jaar oud
De 18 jaar gerijpte Blended Malt betovert met tonen van limoen, bessen en noten. Gun uzelf dit genot.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Black Bull 18 jaar oud Faldo Edition
Deze volwassen Blended Scotch Whisky verrukt met krachtige 50% alc., volmondige aroma’s en een uitgesproken karakter. Niet twijfelen!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Isle of Skye 18 jaar oud
Meesterlijke blend van eiland- en Speyside-whisky, die 18 jaar mocht rijpen. Bestel meteen en geniet van zachte rook.
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
Craigellachie 2005/2024 - 18 jaar oud Bourbon Hogshead #315075 (Artful Dodger)
Ontdek rijpe honing- en appeltinten na 18 jaar rijping. Verzeker u van deze op 330 flessen gelimiteerde single cask.
€ 87,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 175,98/Liter)
Highland Park 2006 - 18 jaar oud Ibisco The Decanter Collection (Signatory)
Deze volwassen whisky van de Orkney-eilanden komt onvervalst en natuurzuiver in uw glas. Bestel nu voor intens genot.
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)