Elegante & bloemige Whisky
Elegante en florale whiskys kenmerken zich door lichte, bloeiende tonen, die doen denken aan vers gesneden bloemen, heide of zelfs aan een lentetuin. Vaak vergezeld van een subtiele elegantie en een zachte zoetheid, bieden ze u een uitgebalanceerde smaakervaring. Ervaar deze verfijnde genot zelf en ontdek nieuwe favorieten.
Producten filteren
–
Glenmorangie 12 jaar oud The Original
Met prachtig zoete en romige tonen uit de 12-jarige rijping in bourbonvaten. Ontdek de klassieker nu opnieuw.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Nc'nean Organic (biologisch)
Nc’Nean overtuigt met een innovatieve, natuurgetrouwe benadering van de whiskykunst. Ontdek hem meteen!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Famous Grouse
Mild en evenwichtig komt deze heerlijke blend in uw glas. Meteen kopen en genieten!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Nikka Days Blended Whisky (Japan)
Romig, fruitig en mild – dat is Nikka Days. Deze blend uit Japan is een genot voor zowel beginners als kenners!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Nieuw
Glenfiddich 12 jaar oud Limited Design 2026 met Tumbler
De geliefde Speyside-klassieker in een beperkte designeditie. Verzeker u nu van deze bijzondere uitgave.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Bache-Gabrielsen Aquavit Cask Finish Whisky Français
Franse whisky met een uniek Aquavit-finish en een citrusachtig karakter. Ontdek hem nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Kanosuke 2026 Limited Edition
Geniet van exclusieve fruitige tonen dankzij zeldzame appeltakbrand- en wittewijndruivenvaten. Verzeker u van deze Japanse zeldzaamheid.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Nc'nean Organic Cask Strength Batch CS/GD06 (biologisch)
Ontdek de heerlijke aroma’s van de ongerepte Nc'nean in een nieuwe gedaante dankzij de botteling op vatsterkte. Bestel meteen!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Clydeside Stobcross
Na het succesvolle debuut met het First Release kunt u nu het eerste Core Release van Clydeside bemachtigen.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Aerstone 10 jaar oud Sea Cask
Een niet-rokerige, zoete Single Malt van de Schotse kust. Romig en heerlijk. Meteen bestellen en genieten!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Glenfiddich 12 jaar oud Limited Edition Design
De geliefde Speyside-klassieker in een gelimiteerde designeditie. Verzeker u nu van deze bijzondere uitgave.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Nieuw
Famous Grouse (nieuw)
Mild en evenwichtig komt deze heerlijke blend in uw glas. Meteen kopen en genieten!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
anCnoc 12 jaar oud
Een verrukkelijk lichte en fruitige Highland single malt, die zich uitstekend leent als aperitief of zomerwhisky. Kopen!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Kavalan Lán
U geniet van nobele orchideeënnoten en exotische fruitigheid. Verzeker uzelf van deze uitzonderlijke Kavalan.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Black & White Blended Scotch (liter)
Deze aangename blend krijgt u in de grote literfles. Bestel nu voor langdurig genot.
€ 28,99
Chichibu Ichiros Malt Double Distilleries (Japan) 46,5%
Liefhebbers van Japanse whisky ontdekken hier Ichiro Akutos creatie, samengesteld uit maltwhiskys van Chichibu en de Lost Distillery Hanyu. Verbluffend!
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Nc'nean Organic met tube (biologisch)
Nc'nean Single Malt brengt exotisch fruit, citrusnuances en pikante accenten met bio-kwaliteit in uw glas. Ervaar hem nu.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Bladnoch Samsara
Deze fruitige, bloemig aandoende single malt rijpte in Californische rodewijn- en ex-bourbonvaten. Bestel meteen.
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Tomintoul Caribbean Rum Cask Finish Small Batch
Geniet met deze Single Malt van Caribische flair dankzij het finish in rumvaten. Meteen bestellen en lekker wegdromen naar vakantie.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
– 10,00%
The Guard Bridge Blended Malt Scotch Whisky
Deze heerlijke blend brengt u een verrukkelijke aromacombinatie uit de Schotse Highlands en Lowlands. Ontdek hem nu!
€ 60,99
€ 54,89
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 42,99
Tomintoul Merlot Cask Finish
Zoete pudding uit het bourbonvat vermengt zich met fruitige aroma's uit het met de hand geselecteerde Merlotvat. Bestel hem nu!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
The New Zealand 1988/2021 - 33 jaar oud Single Ex-Bourbon Cask No. 62
33 jaar gerijpte whiskygenot uit Nieuw-Zeeland. Bestel nu een fles en geniet van deze uitzonderlijke single malt!
€ 377,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 755,98/Liter)
Nikka Miyagikyo
Een ronde Japanse single malt — een prima instap in de wereld van whisky uit het land van de rijzende zon.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Benrinnes 2010/2023 Small Batch No. 1 (Berry Bros. & Rudd)
De Small Batch-serie is perfect om de fijne stijl van Schotse distilleerderijen te ontdekken. Bestel nu de heerlijke Benrinnes!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)