Whisky 10 Jaar
Producten filteren
–
Nieuw
Strathisla 2016/2026 - 10 jaar oud 1st Fill PX Sherry Butts #22 & 23 The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek met Signatory de intense sherryzoetheid van deze Strathisla. First fill PX-sherryvaten brengen diepe fruitige noten.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Caol Ila 2016/2026 - 10 jaar oud 1st and 2nd Fill Oloroso Sherry Butts Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Eerst- en tweedegraads sherryvaten en een krachtige 46 % vol. schenken deze jaargangwhisky uit 2016 volheid en diepgang. Grijp uw kans.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Nieuw
Mortlach 2016/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Finish 100 Proof Edition #84 (Signatory)
Ontdek de rijke sherryzoetheid bij krachtige 57,1 % uit een 1e vulling PX-vat. Proef deze krachtige Mortlach!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Nieuw
Ardbeg 10 jaar oud
Een van de wildste whisky’s ter wereld. Minstens 10 jaar gerijpt en getekend door intense rokerige toetsen. Probeer hem nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Nieuw
Penderyn 10 jaar oud Bad Wolf Tawny Port Pipes Icons of Wales No. 13
Ontdek weelderige fruitige tonen afkomstig van Tawny Port Pipes van tot wel 60 jaar oud. Verzeker u nu van deze 10-jarige Penderyn.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Glen Spey 2015/2026 - 10 jaar oud PX Sherry Quarter Cask Claxton's Exclusives (Claxtons)
Ontdek de intense fruitige tonen uit het PX Sherry Quarter Cask. Proef dit bijzondere cask strength-juweel nu.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Cardhu 2016/2026 - 10 jaar oud Refill Hogshead #1132 Cask Strength Collection (Signatory)
10 jaar rijping en 58,4% vol. onverdunde vatssterkte uit één vat met slechts 318 flessen – dit mag u niet missen.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Symington's Blended Scotch Whisky 10 jaar oud met tube (Signatory)
10 jaar gerijpte Scotch in sherry- en bourbonvaten met krachtige 46% Vol., natuurlijke kleur en een aantrekkelijke prijs. Probeer het!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Edradour 10 jaar oud
Heerlijk sherrygedreven. Ontdek de ongewone aromamelange van deze 10-jarige Highlander!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Nieuw
Edradour 2016/2026 - 10 jaar oud Sherry Cask #216 The Un-Chillfiltered Collection Un-Chillfiltered (Signatory)
Ontdek de intense sherryzoetheid van deze 10 jaar oude Edradour single cask, niet koudegefilterd. Verzeker u van uw exemplaar!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Nieuw
Clynelish 2016/2026 - 10 jaar oud (Signatory)
Ontdek de wasachtige honingnoot van deze exclusieve jubileumeditie. Verzeker u nu van deze Clynelish!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Edradour 2016/2026 - 10 jaar oud Caroni Rum Barrel (Signatory)
Ontdek tropische fruitnoten dankzij de rijping in voormalige Caroni-rumvaten. Een Edradour op vatsterkte voor bijzondere genietmomenten.
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Benriach 2015/2026 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Casks Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Een Benriach millésime 2015 van tien jaar oud, afgerijpt met een Oloroso-finish en krachtige 46% vol. Verzeker uzelf van deze gelimiteerde afvulling.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Caol Ila 2016/2026 - 10 jaar oud PX Sherry Hogshead Claxton's Exclusives (Claxtons)
Ontdek de krachtige combinatie van Islay-rook en zoete PX-sherry in deze krachtige vatting op fuststerkte. Een zeldzame afvulling van Claxton’s die u niet mag missen!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Nieuw
Glen Spey 2015/2026 - 10 jaar oud PX Cask Finish #11052464 The Octave (Duncan Taylor)
Geniet van intense vruchten- en chocoladenoten dankzij het kleine PX-Octave-vat. Verzeker u van deze unieke cask strength!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Nieuw
Jack Daniels 10 jaar oud Batch 05
Deze 10 jaar oude whisky verleidt met een zachte rooktoets, verfijnde kruidigheid en een aangename intensiteit. Geniet van Batch 05.
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Cameronbridge 2015/2026 - 10 jaar oud Tawny Port Quarter Cask #188214 Claxton's Exclusives (Claxtons)
Ontdek intense fruitige tonen uit het Tawny Port Quarter Cask. Deze Cameronbridge overtuigt met een karaktervol profiel.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Glen Elgin 2015/2026 - 10 jaar oud Brandy Quarter Cask Claxton's Exclusives (Claxtons)
Onafhankelijke botteling met 55,6% vol. en zeldzame rijping in een klein wijnbrandvat. Verzeker u nu van deze exclusieve editie.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Bunnahabhain 10 jaar oud Heavily Peated Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek een karaktervol Islay-profiel met intense rook, zoete vanille en een milde 43% vol. alcohol. Proef het nu!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Teaninich 2016/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogsheads Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Geniet van de intense sherryzoetheid dankzij exclusieve first-fill PX-rijping. Ontdek deze pure Highland Malt nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Stauning 10 jaar oud Peat Smoked Single Malt 20th Anniversary Bottling
Jubileumsbotteling gerijpt in bourbon-, virgin oak-, port- en sherryvaten, met aangename kracht. Niet te missen!
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Glenallachie 10 jaar oud Batch 13 Pedro Ximénez, Oloroso, Red Wine & Virgin Oak Casks
Diep mahonie in het glas, donkere zoetheid van honing en vijgen – Batch 13 toont Speyside op zijn krachtigste.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Blair Athol 2015/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish The Monuments of Scotland (Signatory)
Ervaar de bijzondere sherrysmaak door de 1st Fill Oloroso Sherry Finish. Verzeker uzelf van dit Signatory-highlight nu.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud
Intens rokerige aroma’s van het “whiskyeiland” Islay. Onmisbaar voor liefhebbers van rook, bestel meteen!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)