Whisky 21 jaar
Producten filteren
–
Nieuw
Penderyn 21 jaar oud Special Release 2nd Fill Ex-Bourbon Cask #183/2005
Ontdek met deze single cask botteling 21 jaar rijping, heldere fruitige bourbon-tonen en een krachtige 57,1% Vol. in het glas.
€ 395,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 565,70/Liter)
GlenAllachie 21 jaar oud Batch 7
Ontdek de zachte vatensterkte van deze 21 jaar gerijpte Single Malt, gerijpt in met de hand geselecteerde Oloroso- en Pedro Ximénez-sherryfusten.
€ 343,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 491,41/Liter)
GlenAllachie White Heather 21 jaar oud Blended Scotch
In deze prachtige verpakking schuilt een verrukkelijke, 21 jaar oude blend. Bestel nu uw fles!
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choíce (Signatory)
Een bijzonder enkelvat leverde de whisky voor deze uitmuntende botteling op vatsterkte. Gun uzelf af en toe wat luxe.
€ 516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 738,56/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14736 Symingtons Choice (Signatory)
Voor deze voortreffelijke afvulling op vatsterkte werd de whisky gehaald uit een bijzonder enkelvat. Gunt u uzelf eens wat luxe.
€ 516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 738,56/Liter)
MacPhail's 21 jaar oud met tube
Beleef sherryrijke elegantie en kruidige finesse uit met de hand geselecteerde vaten! Ontdek dit geheim nu!
€ 113,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 162,84/Liter)
MacNair's Lum Reek 21 jaar oud Peated
Elegante turfrook, zoete sherrynoten en subtiele ledernuances op perfecte drinksterkte. Bestelt u nu deze heerlijke blend!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Ledaig 2001/2023 - 21 jaar oud American Oak Hogshead No. 800117 Germany exclusive Mission Gold (Murray McDavid)
Een heerlijke belevenis van forse rook en verfijnde complexiteit, gevormd door 21 jaar rijping. Verzeker u meteen van een fles!
€ 277,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 397,13/Liter)
Tomintoul 21 jaar oud
De edele druppel rijpte in zorgvuldig geselecteerde bourbonvaten uit tot een bijzonder zachte whisky. Gun uzelf deze luxe.
€ 265,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 379,99/Liter)
Craigellachie 2002/2024 - 21 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel #15602203 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Tijdens een royale rijping van 21 jaar konden de prachtige aroma’s van Craigellachie zich volledig ontplooien. Meteen genieten!
€ 232,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 332,84/Liter)
Hellyers Road - 21 jaar oud Single First Fill Bourbon Barrel No. 3093.04 Collection Foundations
Een 21 jaar gerijpte Australische single malt in een hoogwaardige houten doos. Haal deze luxe in huis!
€ 558,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 798,56/Liter)
Isle of Skye 21 jaar oud
De jongste whisky in deze hoogwaardige blend is minstens 21 jaar oud. Bestel nu en geniet van een voortreffelijke Scotch.
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
Edradour 2001/2023 - 21 jaar oud Oloroso Cask Finish
Maar liefst 21 jaar kregen de zoet-kruidige aroma's van Edradour de tijd om zich te ontwikkelen. Ontdek nu dit rijpe genot!
€ 389,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 557,13/Liter)
Edradour 2003/2024 - 21 jaar oud Bourbon Barrels
Met ongelooflijke complexiteit en verleidelijke intensiteit brengen de rijpe aroma's uit het bourbonvat een wereld van smaak in uw glas. Reserveer snel!
€ 389,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 557,13/Liter)
Glengoyne 21 jaar oud
Een exclusieve sherry-dram met aroma's van honing, fruit en kaneel, die u een kerstcake in het glas tovert. Proef hem nu!
€ 219,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 314,27/Liter)
Saints & Sinners & Rebels & Rogues 21 jaar oud Irish Whiskey
Uitgebalanceerde aroma's uit 21 jaar rijping en een zachte 40% vol. zorgen voor een aangenaam genot in het glas. Bestel vandaag nog.
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Irish Whiskey 21 jaar oud (That Boutique-Y Whisky Company)
21 jaar rijping en de combinatie van sherry- en bourbonvaten zorgt voor een rijke, zoete aromavariëteit. Bestel vandaag nog!
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)
Tamdhu 21 jaar oud
Ruime 21 jaar lieten de sherryfruitige aroma's zich tot volle complexiteit ontwikkelen. Gun uzelf dit genot!
€ 327,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 468,56/Liter)
Rosebank 21 jaar oud Unity The Roses Edition VI
Deel 6 van de Roses Edition is een edele botteling uit vervlogen tijden die u moeiteloos zal betoveren. Bestel nu en geniet.
€ 1.918,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.741,41/Liter)
Rosebank 21 jaar oud Enchantment The Roses Edition VII
In de prachtige fles sluimeren rijpe en heerlijke, veelgelaagde aroma's. Laat u nu betoveren!
€ 2.121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.031,41/Liter)
Glenfarclas 21 jaar oud
Een zeer evenwichtige, complexe Glenfarclas die vooral overtuigt door zijn uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!
€ 231,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 331,41/Liter)
Chivas Royal Salute 21 jaar oud The Signature Blend
Een koninklijke Blended Scotch, 21 jaar gerijpt en met verfijnde fruittonen. Bestel nu.
€ 173,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,56/Liter)
Teeling 21 jaar oud Rising Reserve No. 4 White Wine Cask Finish
Ervaar pure exclusiviteit met de Teeling 21 jaar, nadien nagerijpt in wittewijnvaten! Bemachtig een van de zeldzame flessen!
€ 235,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 337,13/Liter)
Haran 21 jaar oud Original Casks Selection
Whisky uit het Baskenland, bijzonder complex dankzij lange rijping in geselecteerde vaten. Bestel meteen en ontdek.
€ 146,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 209,99/Liter)