Whisky 19 Jaar
Producten filteren
–
Nieuw
Glenlivet 2006/2026 - 19 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #900820 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de complexe aromatiek van deze 19 jaar gerijpte whisky uit een First Fill Oloroso Butt van Signatory. Een bijzondere rariteit voor kenners.
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Nieuw
Glenfiddich 19 jaar oud Aston Martin F1 Team
Ontdek de kruidige, fluweelzachte sinaasappelnoten van deze 19-jarige Glenfiddich Aston Martin Editie. Ontdek nu.
€ 149,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 214,27/Liter)
GlenAllachie 19 jaar oud Ex-Solera Sherry Cask Masters of Wood
Ontdek de fluweelzachte sherrytonen uit meer dan 55 jaar oude Solera-vaten. Proef deze 19-jarige GlenAllachie.
€ 231,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 331,41/Liter)
Ballechin 2004/2023 - 19 jaar oud Madeira Cask No. 184 + 189
19 jaar op Madeira-vaten geven deze rokerige whisky een krachtige fruitigheid op vatsterkte. Bestel meteen en geniet.
€ 211,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 302,84/Liter)
Ledaig 2006/2025 - 19 jaar oud Refill Butt #1 (The Single Malts of Scotland)
Ontdek de maritieme rijkdom aan rook van deze 19-jarige Ledaig op vatsterkte. Verzeker uzelf van dit single cask!
€ 201,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 288,56/Liter)
Millstone 2005/2024 - 19 jaar oud Virgin Oak Cask Special #32
Millstone werd meermalen bekroond voor zijn rye whisky. Ontdek nu deze gelimiteerde afvulling!
€ 374,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 535,70/Liter)
Bowmore 19 jaar oud Pinot Noir Cask Finish
Ontdek de unieke Bowmore 19 jaar met fruitige toetsen. Verzeker u nu van deze verfijnde aroma’s!
€ 177,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 254,27/Liter)
Bladnoch 19 jaar oud PX Sherry Cask The Galloway Collection
U ervaart de verfijnde PX-sherryzoetheid dankzij een exclusieve 19-jarige rijping. Bestel dit Lowland-meesterwerk nu.
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)
Craigellachie 19 jaar oud
Sappig fruit vindt ongefilterd zijn weg naar uw glas. Ontdek nu de 19-jarige Craigellachie!
€ 220,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 315,70/Liter)
Ardbeg 19 jaar oud Traigh Bhan - Batch 5
Batch 5 van de 19 jaar oude premium botteling van Islay-distilleerderij Ardbeg overtuigt met rokerig-fruitige aroma’s. Probeer hem zelf!
€ 291,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 417,13/Liter)
Mortlach 2007/2026 - 19 jaar oud First Fill Bolgheri HHD #101 Lifting the World-Snake Thor's Trials II Old Gods (whic)
De tweede proef van de dondergod onthult een zwaar single cask uit Toscane op 56,9% vol. – ontdek het nu.
€ 161,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 231,41/Liter)
Glenlivet 2006/2025 - 19 jaar oud First Fill Sherry Hogshead #900570 The Price of Knowledge Allfather Trilogy I Old Gods (whic)
Na 19 jaar rijping wacht een fluwelen whiskyschat op liefhebbers van sherryvaten. Zorg dat u nummer 1 van de Old Gods bemachtigt.
€ 182,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 261,41/Liter)
Glenlivet 2006/2026 - 19 jaar oud Ibisco Decanter 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #900627 (Signatory)
Ontdek de pure sherrygenieting uit een zeldzaam 1st Fill Hogshead. Laat u verrassen door deze unieke 19-jarige Glenlivet.
€ 152,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 218,56/Liter)
Glen Elgin 2007/2026 - 19 jaar oud Refill Hogsheads (Thompson Bros.)
Ontdek de rijpe fruitnoten van deze 19-jarige Glen Elgin op vatsterkte. Verzeker u van één van de {{ 563 }} gelimiteerde flessen!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Glenmorangie 19 jaar oud
Een uitzonderlijk zachte en romige Highland malt, voor fijnproevers.
€ 139,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 199,99/Liter)
Ardbeg Traigh Bhan 19 jaar oud - Batch 7
De geliefde distilleerderij presenteert batch 7 van de felbegeerde premiumwhisky van Islay. Gun uzelf deze rokerige single malt.
€ 291,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 417,13/Liter)