Premium Proefflessen
Producten filteren
–
Nagahama 2017/2021 - 4 jaar oud Mizunara Cask No. #0192 - sample (Tasting Circle)
Verzeker u van een van de weinige flessen uit vat nr. 0192 en ervaar hoogstaand genot uit Japan. Nu kopen!
€ 26,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 899,67/Liter)
Royal Lochnagar 16 jaar oud - Special Release 2021 - sample (Tasting Circle)
Gun uzelf de edele Royal Lochnagar in intense vatsterkte met een rijping van 16 jaar. Bemachtig meteen een proef!
€ 19,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 666,33/Liter)
Nikka Miyagikyo Discovery Peated 2021 - sample (Tasting Circle)
Deze uitzonderlijke Miyagikyo is, in tegenstelling tot de standaardbottelingen van de distilleerderij, rokerig. Bestel meteen en verzeker u van uw exemplaar!
€ 21,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 733,00/Liter)
Chichibu Ichiros Malt On The Way 2019 (Japan) - sample (Tasting Circle)
Voor deze uitgave werden bourbon- en sherryvaten samengebracht. Bemachtig meteen een fles van deze Japanse single malt.
€ 22,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 766,33/Liter)
Chichibu The Peated 2022 - sample (Tasting Circle)
Geniet van uitstekende Japanse whisky met een heerlijk rokerig aroma. Leg meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 22,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 766,33/Liter)
Glen Scotia 25 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Het kroonjuweel van Glen Scotia kreeg een finish in verse bourbonvaten en daardoor een verfijnde zoetheid. Wees er snel bij.
€ 44,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.499,67/Liter)
Annandale 2014 Man O' Sword Rare Vintage Bourbon Cask No. 106 - sample (Tasting Circle)
Dit is een single cask-uitgave van de rokerige variant van Annandale. Bestel nu de getorfde malt uit het ex-bourbonvat!
€ 25,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 866,33/Liter)
Amrut Fusion XI - sample (Tasting Circle)
Heerlijke compositie van topklasse, gerijpt in verschillende vaten. Grijp de kans en proef dit premiumpareltje.
€ 21,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 733,00/Liter)
Tiffon Cognac Borderie Lot 19:22 Germany exclusive (Berry Bros & Rudd) - sample (Tasting Circle)
Deze cognac werd in 1922 gedistilleerd en is dus uit het jaar waarin het graf van farao Toetanchamon werd ontdekt. U kunt hem bestellen!
€ 63,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 2.133,00/Liter)
Nagahama 2018/2021 - 3 jaar oud Bourbon Cask Heavily Peated No. #0313 - sample (Tasting Circle)
Verzeker uzelf van deze krachtig rokerige single malt uit Japan en verheug u op intense aroma's. Bestel nu!
€ 24,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 833,00/Liter)
Nikka Miyagikyo 2022 Aromatic Yeast Discovery - sample (Tasting Circle)
De gist die voor deze whisky werd gebruikt, zorgde voor bijzonder frisse en elegante aroma's. Bestel vandaag nog en geniet er binnenkort van.
€ 26,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 899,67/Liter)
Nikka Yoichi Discovery Non-Peated 2021 - sample (Tasting Circle)
In de Discovery-serie keren Yoichi en Miyagikyo hun rookstijlen om: hier kunt u een niet-geturfde Yoichi proeven. Bestel nu!
€ 22,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 766,33/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choice (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Proef na 21 jaar rijping in een eerste-vulling Oloroso-vat intense sherrynoten en een zachte vatsterkte. Nu bestellen!
€ 30,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.033,00/Liter)
Chichibu Ichiros Malt Du Pont d`Austerlitz Paris Edition 2022 - sample (Tasting Circle)
Heerlijke aroma's en een streling voor het oog. Zorg dat u nu een van de gelimiteerde flessen van de schitterende Paris Edition bemachtigt!
€ 51,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.733,00/Liter)
Nieuw
Bowmore 2003/2025 - 22 jaar oud Callejo Wine Cask #2 The Awakening Series Mission Gold (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Ontdek met deze Single Cask lang gerijpte genieting met Spaans temperament. Verzeker u nu van één van de 302 flessen!
€ 25,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 866,33/Liter)
Nieuw
Old School Single Malt 45 jaar oud Tropical Fruit Edition Batch #2 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Een whisky van de oude school met ongelooflijke 45 jaar rijpingstijd, milde 43,3% vol. en exotische fruchtnoten. Niet missen.
€ 30,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.033,00/Liter)
Nieuw
Glen Rothes 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #6979 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Door Andrew Symington persoonlijk gekozen single cask met 54,6% vol. en krachtige sherrytonen. Ontdek nu deze edele fles.
€ 22,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 766,33/Liter)