Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
Edradour 2013/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Burgundy Wine Hogheads
U geniet van delicate rode vruchten dankzij 12 jaar in First-Fill Bourgogne vaten. Verzeker uzelf van deze Edradour nu.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Aultmore 2011/2023 - 12 jaar oud Refill Bourbon Barrels Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Beleef Aultmore 12 jaar met fruitige toetsen en vanille! Probeer deze zeldzame Small Batch-editie nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glen Spey 2013/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt Finish #373070 (James Eadie)
U geniet van rijke sherryaroma's dankzij de 1st Fill Oloroso Finish van deze 12-jarige malt. Verzeker u nu van uw exemplaar!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Ardmillan 12 jaar oud Smoke Over the Craig 1st Fill Oloroso Sherry Barrique Finnish #32179 The WhiskyHeroes (Brave New Spirits)
Geniet van intense sherryzoetheid en rook uit dit 12 jaar oude Oloroso-eenmalige vat. Bemachtig nu één van de 213 flessen!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Dailuaine 2013/2025 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #327421/2013 (The Old Friends)
Ervaar 12 jaar gerijpte sherry-kwaliteit in een gelimiteerde oplage van 289 flessen. Bemachtig nu uw exclusieve smaakbeleving!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glenlivet 12 jaar oud Double Oak
Amerikaans en Europees eikenhout vervolmaken samen deze 12-jarige Glenlivet. Bestel nu en proef zelf.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Glenrothes 2012/2024 - 12 jaar oud PX Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Uw aromareis naar de Speyside met de op sherryvat gerijpte Glenrothes. Bestel nu!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Blair Athol 2011 - 12 jaar oud Marsala Cask Finish No. 4011 Pintail (The Whisky Cellar)
De nagerijping in een hooggewaardeerd Italiaans Marsala-wijnvat maakt deze whisky zo bijzonder. Bestel meteen.
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Royal Brackla 2012/2025 - 12 jaar oud First Fill Pinot Blanc Barrique #494/2012 Golden Proof Cask Masters (Brave New Spirits)
Peer, jasmijn en citroencrème ontmoeten vanille en witte druif – elegant, bloemig en zacht van karakter. Bestel nu!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Benrinnes 12 jaar oud Soldier The Household Series The Macbeth Collection (Livingstone)
Een prachtige vertolking van Benrinnes met rijpe aroma's en een stijlvol Shakespeare-design. Bestel meteen!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Whisky of Voodoo 12 jaar oud Black Cat Bone Batch No. 002 (Brave New Spirits)
Fruitige single malt op vatsterkte uit een onbekende distilleerderij in de Speyside. Bestel nu deze mysterieuze whisky.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
CRN57° 12 jaar oud
Ontdek de smaak van de toekomst met een fruitig aroma van framboos en chocolade-appelsien! Proef deze 12‑jarige whisky nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Tullibardine 2013/2026 - 12 jaar oud PX Sherry Cask Finish #10550013 The Octave (Duncan Taylor)
U geniet van de intense sherryaroma's van deze 12-jarige Tullibardine PX-Octave. Bestel dit zeldzame exemplaar op vatsterkte.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
MacNair's Lum Reek 12 jaar oud
Zoete vruchten, spannende kruiden en verrukkelijke rook. Bestel nu en geniet van verfijnde aroma’s op perfecte drinksterkte!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Isle of Skye 12 jaar oud Limited Batch Release
Ontdek de zorgvuldige compositie van minstens 12 jaar oude whiskys. Bestel en ervaar een bijzonder milde smaaksensatie.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Miltonduff 2011/2023 - 12 jaar oud Single Sherry Cask No. 83900087 Single Cask (Duncan Taylor)
Intense kleurpracht en een voortreffelijke drinksterkte beloven een krachtige drinkervaring. Bemachtig meteen één van de 358 flessen!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Bimber Apogee XII Pure Malt Whisky 12 jaar oud
Een fruitige en ronde Blended Malt van de Londense craft whisky Shooting Star Bimber. Bestel nu en geniet!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Glen Breton 12 jaar oud - Ice - Aged in Icewine Barrels
Een Canadese single malt whisky met een finish op ijswijnvaten uit Nova Scotia. Een werkelijk unieke whisky. Probeer hem zelf!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Tomintoul 12 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish 2011 Edition
Geniet van de heerlijke sherrytoetsen uit de narijping op zorgvuldig geselecteerde Oloroso-vaten. Bestel nu en ervaar het.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Glen Elgin 2012/2025 - 12 jaar oud First Fill Toasted Tawny Port Wine Barrique #2319606/2012 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Ontdek de bijzondere smaak van de rijping in het getoastte portwijnvat. Bestel nu en proef hem op vatsterkte.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Strathmill 2011/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt Finish No. 367496 (James Eadie)
Een voortreffelijke single cask whisky uit de distilleerderij Strathmill. Gerijpt in een butt en onafhankelijk afgevuld. Wees er snel bij!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Linkwood 2012/2025 - 12 jaar oud Oloroso & Tawny Port Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De diepdonkere kleurpracht van de Linkwood getuigt van de intense invloed van het Oloroso- en Tawny Port-finish. Bestel nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Smögen 2014/2026 - 12 jaar oud 100 Proof
Indrukwekkende intensiteit en een satte turfrook op het gehemelte na 12 jaar rijping in bourbon- en sherryvaten. Niet te missen.
€ 108,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 217,98/Liter)
Linkwood 12 jaar oud Back to the Roots 1st Fill Tennessee Bourbon Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Linkwood Back to the Roots: kruidige accenten en vanille uit het 1st Fill Bourbon Barrel in een spannend Heroes-design. Proef hem nu!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)