Whisky 9 Jaar
Producten filteren
–
1770 Glasgow 2017/2026 - 9 jaar oud Palo Cortado Sherry Cask #17/228
Limited edition met 6 jaar extra rijping en krachtige 58,9% vol. ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum van de Duitse importeur. Snel toehappen.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Caol Ila 2016/2025 - 9 jaar oud New American Oak Barrels Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Ervaar intense Islay-rook met een zeldzame vanilletoets uit nieuwe eikenvaten. Verzeker u nu van dit Small Batch!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Tormore 2015 - 9 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts & Bourbon Barrels 100 Proof Edition #45 (Signatory)
Afdronk
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Bowmore 9 jaar oud
Krachtige turfrook met frisse citrusaccenten en een milde drinksterkte. Ontdek nu de ideale kennismaking met de wereld van Bowmore.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Benromach 2014/2024 Cask Strength Batch 03
Geniet van de zacht rokerige Benromach in zijn puurste vorm met indrukwekkende fuststerkte. Ervaar nu de intense smaak.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Tullibardine 2013/2023 - 9 jaar oud Koval Four-Grain Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De Tullibardine met het spannende Four-Grain finish is een heerlijk experiment. Zorg dat u nu een van de gelimiteerde flessen bemachtigt!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Kilchoman 9 jaar oud 100% Islay 15th Edition
Voor 100% uit lokale gerst, met de rokerig‑zoete smaak van 9 jaar rijping in bourbonvaten. Bestel meteen.
€ 97,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 139,99/Liter)
Glen Scotia 9 jaar oud Campbeltown Malts Festival 2025 Heavily Peated Ribera del Duero Finish
Gelimiteerd voor het Campbeltown Malts Festival 2025: rokerig, fruitig, maritiem – gerijpt op een vat van rode wijn. Bestel nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Royal Brackla 9 jaar oud Highland Huntress A Silent Pursuit 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Klassiek zoet en nootachtig Royal Brackla uit het Oloroso Sherry-vat in een heldhaftig design. Verzeker uzelf nu van deze krachtige combinatie!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glenrothes 2014/2024 - 9 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
Beleef rijpe sherrynoten in dit Glenrothes-single cask op krachtige vatsterkte. Bestel nu deze rariteit!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Glen Spey 2015 - 9 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #37 (Signatory)
Afdronk
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
GlenAllachie 9 jaar oud Amontillado Sherry Cask Finish The Wood Collection
GlenAllachie-genot in een degelijke drinksterkte met bijzonder krachtige aroma's dankzij een zeldzaam Amontillado sherryfinish. Proef hem nu!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Benrinnes 2016/2026 - 9 jaar oud Koval Bourbon Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
U geniet van intense fruittonen dankzij de rijping in kleine Koval-bourbonvaten. Bemachtig deze Benrinnes hier.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Dalmunach 2016/2025 - 9 jaar oud PX Sherry Hogshead Finish #364523, 364524 & 364525 Small Batch (James Eadie)
Ontdek de fruitige Dalmunach met 51 maanden PX Sherry-finish! Bemachtig nu één van de gelimiteerde flessen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Benromach 2014/2024 - 9 jaar oud Contrasts: Unpeated Sherry & Bourbon Cask
Ontdek een van de weinige afvullingen van deze distilleerderij die u helemaal zonder rook verwent. Bestel meteen en vergelijk.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Glentauchers 2014/2024 - 9 jaar oud St. Julien Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Glentauchers van een nieuwe kant in een onafhankelijke afvulling met een verrukkelijke St. Julien wijnvat-finish. Bestel direct!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Inchmurrin 2014/2023 - 9 jaar oud Port Pipe (Hart Brothers)
Ontdek romige bessennoten in dit exclusieve Inchmurrin Port Pipe single cask van Hart Brothers. Bestel het nu rechtstreeks — wij helpen u graag.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Teaninich 2012/2022 - 9 jaar oud Justino's Madeira Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Onafhankelijk gebottelde Teaninich, nagerijpt in zorgvuldig geselecteerde 1st-fill Madeira-barriques. Verzeker u van deze heerlijke zeldzaamheid!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Glen Moray 2013/2023 - 9 jaar oud 1st Fill Sherry Butt (Hart Brothers)
U geniet van intense sherryaroma's dankzij de rijping in het First Fill Sherry Butt van deze Glen Moray. Bestel nu uw fles.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Tullibardine 2015 - 9 jaar oud 1st & 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #44 (Signatory)
Het achterwege laten van koelfiltering en de vatsterke afvulling beloven u een onvervalste proefervaring. Bestel nu!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glen Ord 2016 - 9 jaar oud 1st & 2nd Fill Oloroso Sherry Casks 100 Proof Edition #66 (Signatory)
Ervaar intense fruittonen in Glen Ord 2016, gerijpt in Oloroso-sherryvaten. Verzeker u nu van uw fles!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Ben Nevis 2013/2023 - 9 jaar oud Refill Sherry Butts Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Gerijpt in vier grote sherryvaten en na negen jaar gebotteld op stevige drinksterkte – gun uzelf dit genoegen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Linkwood 2012/2022 - 9 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De Linkwood met Oloroso Sherry Finish komt zonder koudfiltering en zonder kunstmatige kleurstoffen. Ervaar hem nu zelf.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Balmenach 9 jaar oud Oloroso Octave Finish (Darkness)
Met prachtige intensiteit komen florale Speyside-aroma's en fruitige sherrytonen in uw glas. Bestel nu!
€ 72,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 145,98/Liter)