Whisky 22 jaar
Producten filteren
–
Edradour 22 jaar oud 200th Anniversary Amarone Casks
Beleef Edradours ambachtelijke whisky, gerijpt op kruidige Amarone-vaten. Verzeker u nu van deze exclusieve jubileumrelease!
€ 323,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 462,84/Liter)
Port Dundas 2003/2026 - 22 jaar oud Bourbon Barrel Exploration Series (Claxtons)
Ontdek de romige vanillenoten van deze 22-jarige single grain uit de gesloten Port Dundas-distilleerderij. Bemachtig hem nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Tomintoul 2001/2024 - 22 jaar oud Single Refill American Hogshead #6268 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Gordon & MacPhail brengt bijzonder smaakvolle single-cask afvullingen bij u thuis. Ontdek nu deze Tomintoul!
€ 242,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 347,13/Liter)
Ardmore 2003/2026 - 22 jaar oud Bourbon Barrel Mission Gold (Murray McDavid)
Ontdek de kenmerkende rook van Ardmore en tropische fruitnoten in deze zeldzame 22-jarige Mission Gold. Verzeker u van uw fles!
€ 161,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 231,41/Liter)
Bowmore 2003/2025 - 22 jaar oud Callejo Wine Cask #2 The Awakening Series Mission Gold (Murray McDavid)
Ervaar exclusief Bowmore-genot, gerijpt in een Callejo Wine Cask! Grijp uw kans en verzeker uzelf van één van de 302 flessen!
€ 425,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 608,56/Liter)
Benromach 2003/2025 - 22 jaar oud First Fill Bourbon and Sherry Casks WDC Exclusive Selected by Wu Dram Clan
Wu Dram Clan staat voor exclusieve bottelingen van uitmuntende kwaliteit. Verzeker u nu van deze topwhisky.
€ 252,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 361,41/Liter)
Bowmore 22 jaar oud Sauternes Cask Finish
Rokerige Bowmore met Sauternes-finish – maritiem, zoet en complex met ziltige rook en tropisch fruit. Bestel nu!
€ 437,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 625,70/Liter)
Knappogue Castle 2000 - 22 jaar oud Winds of May Ruby Port Cask No. 45429 Ex Libris (LMDW)
De volmondige single malt uit Ierland overtuigt met een prachtige harmonie en fruitige smaak. Grijp snel uw kans en geniet.
€ 501,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 717,13/Liter)
Royal Brackla 22 jaar oud Tokaji Cask Exceptional Cask Series
Indrukwekkende complexiteit, stijlvolle premiumbox en decadente aroma's — deze whisky is pure luxe. Gunt u uzelf dit genoegen!
€ 330,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 472,84/Liter)
– 15,00%
J.P. Wiser's Smaller Hero 1998 - 22 jaar oud Seasoned Oak Cask Small Batch Candian Whisky Ex Libris (LMDV)
Deze Canadese whisky biedt u een aromatische geur- en smaaksensatie. Bemachtig nu een van de flessen!
€ 248,99
€ 211,64
Inhoud: 0.7 Liter (€ 302,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 233,99
Bowmore 22 jaar oud Aston Martin Masters Selection
Krachtige elegantie in de verfijnde Aston Martin-botteling. Ontdek deze Bowmore nu!
€ 537,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 768,56/Liter)
Nieuw
Bowmore 2003/2025 - 22 jaar oud Callejo Wine Cask #2 The Awakening Series Mission Gold (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Ontdek met deze Single Cask lang gerijpte genieting met Spaans temperament. Verzeker u nu van één van de 302 flessen!
€ 25,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 866,33/Liter)
Fettercairn 22 jaar oud
Een verblijf van 22 jaar op ex-bourbonvaten verleent deze Highland Single Malt een uitgesproken tropisch karakter. Laat u verleiden door zijn complexiteit.
€ 241,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 345,70/Liter)