Whisky 16 jaar
Producten filteren
–
Nieuw
Lagavulin 16 jaar oud (nieuw)
Een van de meest geliefde single malts ter wereld. Voor liefhebbers van rokerige whisky’s en voor wie het wil worden – grijp nu uw kans!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Lagavulin 16 jaar oud
Een van de meest geliefde single malts ter wereld. Voor fans van rokerige whisky’s en wie het wil worden – grijp nu uw kans!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Ardmore 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogshead Finish #2 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de zoete PX-sherrytonen na 16 jaar rijping en een natuurlijke afvulling. Bestel en geniet op vatsterkte.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Glen Elgin 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Amarone Hogshead Finish #11 Cask Strength Collection (Signatory)
Verfijnde narijping in een Amarone-rodewijnvat en onvervalste afvulling op 53,5% Vol. in natuurlijke kleur. Een absolute aanrader.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Nieuw
Glen Ord 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #3 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de intense sherrytonen van deze 16 jaar oude Glen Ord op vattsterkte, afkomstig uit een 1st Fill Oloroso Sherry Butt. Proef nu.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Nieuw
Caol Ila 2009/2026 - 16 jaar oud Bourbon Hogshead #321170 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intensieve turfrook en vanille na 16 jaar rijping op vatsterkte. Verzeker u van uw exemplaar!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Nieuw
Islay 2009/2026 - 16 jaar oud Oloroso Cask Finish #11850417 The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek de intense sherrytonen die voortkomen uit de rijping in het kleine Octave-vat. Bestel nu deze 16 jaar oude Islay-whisky.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Aultmore 2009 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Exceptional Cask Edition #14 (Signatory)
Beleef intens sherrygenot met Aultmore 16 jaar! Ontdek nu de gelimiteerde edities!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Glentauchers 2008/2025 - 16 jaar oud Refill Bourbon Barrel #22605415 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
16 jaar rijping en botteling op krachtige 56,8% alc. vol. bezorgen u een intense smaakbeleving in het glas. Bestel nu.
€ 146,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 209,99/Liter)
Glenfiddich 16 jaar oud Aston Martin F1 Team Limited Edition 2026
Ook deze tweede limited edition is geïnspireerd door de samenwerking met het Aston Martin F1 Team. Bestel nu al vooraf.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Dailuaine 16 jaar oud (Flora and Fauna)
Een vrij zeldzame uitgave van Dailuaine. Whiskyliefhebbers moeten deze zeker eens proeven.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Invergordon 2009/2026 - 16 jaar oud Oloroso Sherry Puncheon (Master of Malt)
Ontdek de rijke sherrytonen na 16 jaar rijping in een Oloroso Puncheon van Master of Malt. Verzeker u nu van uw exemplaar.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Cameronbridge 2009 - 16 jaar oud 1st & 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Single Grain Edition #3 (Signatory)
Krachtige sherryaroma’s wachten op u bij deze single grain uit de 100 Proof Edition van Signatory. Bestel meteen!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Tormore 16 jaar oud Sherry Cask
Oloroso- en Cream-Sherryvaten, alsook een krachtige 46,8% vol., benadrukken het fruitige karakter van Tormore. Een absolute aanrader om te bestellen.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Tip
Girvan 2007/2023 - 16 jaar oud Sherry Madeira Bourbon Cask Finish Select Grain (Murray McDavid)
Met een spannende nabehandeling in fruitige Sherry- en Madeiravaten en in zoete Bourbonvaten. Inschkenken en genieten.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Ledaig 2009/2026 - 16 jaar oud Quinta Dos Frades Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Geniet van maritieme turfrook met een verfijnde afwerking in rodewijnvaten. Ontdek deze 16-jarige Ledaig nu op vatsterkte.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Dailuaine 2008/2025 - 16 jaar oud Oloroso Sherry Hogshead #40236 (The Single Malts of Scotland)
Ontdek Dailuaine 16 jaar Oloroso: intens en uniek. Proef hem nu en laat u verrassen!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Gleann Dubh 16 jaar oud The Dark Glen
Neem deze mooi gerijpte, rokerige 16-jarige single malt whisky uit Canada. Een echte zeldzaamheid — grijp uw kans!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Knockdhu 2008/2025 - 16 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butt #7 Cask Strength Collection (Signatory)
Fruitgedreven Highlander met vanille, gedroogde vruchten en fijne sherryeik in een krachtige balans. Bestel nu en geniet!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Glenrothes 2007/2023 - 16 jaar oud Refill Sherry Butt No. 17602003 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Imposante single cask-botteling op onverdunnde vatsterkte met kruidige sherrytoetsen. Bestel nu voor puur genot thuis.
€ 157,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 225,70/Liter)
Glenlossie 2009/2025 - 16 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Butt Finish #367510 (James Eadie)
De lange nagerijping in het nootachtig-kruidige Oloroso Sherryvat zorgde voor de bijzondere smaak. Bestel nu en geniet.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Jura 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #17 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van intense sherryaroma’s na 16 jaar rijping in een 1st Fill Oloroso Sherry Butt. Verzeker u nu van deze cask strength-editie.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Speyside Traditional Cask 16 jaar oud (Berry Bros. & Rudd)
Gedurende 16 jaar kregen de aroma's van deze smaakvolle Speysider de ruimte om zich te ontplooien voordat hij in de fraaie fles terechtkwam. Bestel nu uw exemplaar!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Glen Moray 2008/2024 - 16 jaar oud Oloroso Cask Finish #7041249 The Octave (Duncan Taylor)
De verdere rijping in het kleine Octave‑vat geeft de whisky zijn fruitig‑kruidige smaak. Verzeker uzelf van één van de 78 flessen.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)