Whisky 33 Jaar
Producten filteren
–
Nieuw
Glenlossie 1992/2026 - 33 jaar oud Hogshead #3458 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek 33 jaar Glenlossie-perfectie in deze zeldzame Symingtons Choice uitgave. Bestel nu uw exclusief exemplaar!
€ 353,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 505,70/Liter)
The New Zealand 1988/2021 - 33 jaar oud Single Ex-Bourbon Cask No. 62
33 jaar gerijpte whiskygenot uit Nieuw-Zeeland. Bestel nu een fles en geniet van deze uitzonderlijke single malt!
€ 377,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 755,98/Liter)
Linkwood 1990/2024 - 33 jaar oud Single First Fill Sherry Butt No. 6965 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
De diepdonkere kleurpracht na 33 jaar in een first-fill sherryvat maakt deze Linkwood tot een echte blikvanger. Bemachtig hem nu!
€ 1.177,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.682,84/Liter)
Bunnahabhain 1991/2025 - 33 jaar oud Refill American Hogshead #5512 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van 33 jaar rijping met tonen van vanille en zeezout. Verzeker uzelf van deze zeldzame eenmalige botteling nu.
€ 1.043,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.491,41/Liter)
Benriach 1990/2024 - 33 jaar oud Ximénez-Spínola PX Sherry Barrique Finish No. 2201313 Mission Gold (Murray McDavid)
Maar liefst 33 jaar rijping en het finish in het bijzondere Ximénez-Spínola-vat zorgden voor de gelaagde aroma's. Bestel nu!
€ 688,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 984,27/Liter)
Ardbeg 1991/2024 - 33 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #02/453/1 Symingtons Choice (Signatory)
Beleef pure luxe – van de grandioze whisky en de verfijnde fles tot de weelderige houten kist. Grijp nu uw kans!
€ 2.803,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.005,70/Liter)
Glenlossie 1984/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng gelimiteerd, grijp toe zolang beschikbaar.
€ 629,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 899,99/Liter)
– 10,00%
Mortlach 1988/2021 - 33 jaar oud Refill American Hogshead No. 4594 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Vatsterk en ongefilterd komen de voortreffelijke aroma's van een volle 33 jaar rijping in één enkel vat in uw glas. Bestel nu!
€ 1.024,99
€ 922,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.317,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 880,99