Whisky 6 Jaar
Producten filteren
–
Linkwood 2018/2024 - 6 jaar oud Tawny Port Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
De diepdonkere kleurpracht van deze Linkwood getuigt van de intense invloed van het Tawny Port-vat. Verwen uzelf met dit genot!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Ben Nevis 2019/2025 - 6 jaar oud 1st fill Bourbon & 2nd fill Sherry Butt Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Ontdek het samenspel van krachtige rook en sherrykruidigheid in deze zeldzame uitgave in een kleine oplage. Bestel nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Ledaig 2020/2026 - 6 jaar oud Refill Oloroso Sherry Hogsheads & Refill Bourbon Barrels 100 Proof Edition #76 (Signatory)
U ervaart intense turfrook gecombineerd met Oloroso-zoetheid in vatsterke Signatory-kwaliteit. Bemachtig deze editie nu meteen!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Parkmore Selection 6 jaar oud Bourbon Cask Finish
Geniet van pure Highlands-smaak met de Parkmore 6 jaar, gerijpt in bourbonvaten. Ervaar nu deze gelimiteerde editie!
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Kilchoman Port Cask Matured 2024 Edition
Laat u verleiden door de heerlijke combinatie van fruit en rook. Leg meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Millstone 2020/2026 Heavily Peated No. 7 First Fill Sauternes Wine Hogsheads #200169 & 200170 Dutch Tulip Collection
Eerstgevulde wijnvaten uit Frankrijk, 6 jaar rijping, gebotteld op vattesterkte – verzeker uzelf van één van de slechts 587 flessen.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Langatun 2018/2025 Nerello Mascalese Cask Finish B#310
U waardeert complexe fruittonen dankzij het zeldzame Nerello Mascalese finish. Bestel nu dit gelimiteerde single cask.
€ 71,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 143,98/Liter)
Chichibu 2015/2022 - 6 jaar oud Bourbon Barrel No. 4660 Collection Antipodes
Indrukwekkend design en een heerlijke veelzijdigheid aan aroma's bij een intensieve drinksterkte. Gun uzelf nu dit voortreffelijke genot!
€ 924,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.321,41/Liter)
Elsburn 2026 - 6 jaar oud The Journey Batch 002
Ervaar de rijkdom van fruitige aroma's uit verfijnde vaten van Sherry, Port, Marsala en Malaga! Bemachtig nu uw fles.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Peatside 2010 - 6 jaar oud Port & PX Sherry Cask Finish The Vatting (Murray McDavid)
Een samenstelling van verschillende single malts met een fruitig-zoete nabehandeling in portwijn- en sherryvaten. Sla uw slag!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Inchmurrin 2018/2025 - 6 jaar oud Marsala Wine Cask Benchmark (Murray McDavid)
De volledige rijping in Marsala-wijnvaten bracht de wonderbaarlijk zoete fruitigheid in de Inchmurrin naar boven. Verzeker uzelf van dit genot!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Ardnamurchan 2017/2024 - 6 jaar oud Hogshead #244 (The Single Malts of Scotland)
Helemaal zonder rook komt deze intense en natuurzuivere single cask in het glas. Verzeker u nu van een van de weinige flessen.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Finglassie 2017/2023 - 6 jaar oud Small Batch Jamaican Rum Cask Finish (Rest & Be Thankful)
Ontdek de rokerige Lowland Single Malt uit Islay-whiskyvaten, met bijzonder fruitige tonen door het rumfinish.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Strathenry 2016/2023 - 6 jaar oud Sherry Finish Small Batch #2 (Rest & Be Thankful)
Boeiende single malt in een onafhankelijke botteling. Gun uzelf nu dit aangename genot!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Myken 6 jaar oud Ocean Heart
Ontdek Mykens unieke whisky, gedistilleerd uit zeewater en gerijpt in arctische afzondering. Probeer hem nu!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Millstone 2019/2025 - 6 jaar oud Peated Rivesaltes Cask Special #35
Zeldzame Nederlandse whisky met diepe rook, zoete wijnnuances en een kruidige kracht — Rivesaltes ontmoet turf. Ontdek hem nu!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Hellyers Road 6 jaar oud Peated Single Oak Cask 16322.02 New Vibrations
Met maar liefst 67,7% komt de heerlijke rijkdom aan aroma's van deze rokerige Tasmaniër in uw glas. Bestel nu en ontdek!
€ 193,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 277,13/Liter)
Amrut 2017/2024 - 6 jaar oud Single Peated Oloroso Cask #3507 Collection Foundations
Uw aromareis naar India maakt indruk met onverwachte rokerige tonen en prachtige intensiteit. Ontdek het nu!
€ 177,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 254,27/Liter)
Ardnahoe 6 jaar oud Sherry & Bourbon Casks Chairman's Selection
Ontdek de intense Islay-rook uit sherry- en bourbonvaten, gebotteld op vatsterkte. Verzeker u van deze gelimiteerde editie.
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
Millstone 2016/2022 Peated PX Cask
Zachte rook en kruidige fruitweelde uit stroperig zoete PX-sherryvaten. Meteen een fles aan het winkelmandje toevoegen.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Clydeside Napier Sherry Cask Matured
Heerlijke sherryaroma's komen prachtig tot hun recht bij een aangename intensiteit van 46 % Vol. Koop nu en geniet!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Mars Komagatake 6 jaar oud 02 Oshi-Dashi Bourbon Barrel #5458 Sumo Series Collection Itinéraires
Ervaar intense rook en vanille uit een single cask. Bemachtig nu een van slechts 181 flessen.
€ 195,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 279,99/Liter)
Mars Komagatake 6 jaar oud 01 Yori-Kiri American White Oak Cask #1964 Sumo Series Collection Itinéraires
Geniet van zeldzaam genot met Mars Komagakake! Exclusieve 6-jarige rijping, gelimiteerd tot 215 flessen. Bemachtig hem nu!
€ 195,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 279,99/Liter)
Säntis 6 jaar oud Golfer's Birdie Water Sherry Casks Finish
Ervaar fruitige kruiden uit bier- en sherryvaten van deze op 2000 flessen gelimiteerde editie. Bestel nu.
€ 61,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 123,98/Liter)