Whisky 7 Jaar
Producten filteren
–
Isle of Raasay 7 jaar oud Peated Single Bordeaux Red Wine Cask #18/792 Na Sia Single Cask Series
Één vat, slechts 298 flessen, zeven jaar rijping: ontdek deze getorfte Single Malt uit de Na Sia Single Cask Series.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Isle of Raasay 7 jaar oud Peated Single Rye Cask #18/839 Na Sia Single Cask Series
Na 7 jaar rijping in een roggevat toont deze whisky met 57,3% vol. een krachtige rooksmaak en een kruidige karakter. Een absolute aanrader.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Nieuw
Ardnamurchan 2019/2026 - 7 jaar oud Highland Laird First Fill Bourbon Barrel #1200 (Bartels Whisky)
Ontdek de karaktervolle smaak van deze exclusieve Ardnamurchan First Fill Bourbon single cask. Bestel nu rechtstreeks!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Millstone 2019/2026 Unpeated No. 5 First Fill Banyuls Wine Hogsheads #190097 + 190099 Dutch Windmills Collection
Ontdek intense fruitige tonen dankzij de zeldzame rijping in First Fill Banyuls-vaten. Bestel nu deze gelimiteerde afvulling.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glen Scotia 7 jaar oud Campbeltown Malts Festival 2026 Ruby Port Finish
Ontdek de maritieme rook en de bessenrijkdom van de Ruby Port-finish in deze festivaleditie. Bestel nu online!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Ben Nevis 2019/2026 - 7 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #75 (Signatory)
Een hoogprocentige Highland single malt met intense turfrook en fruitige sherry‑tonen. Bemachtig nu uw fles.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Clydeside 2019/2026 - 7 jaar oud Vibrant Stills Rosé Champagne Cask Finish #F14
Ontdek de bessenfinesse dankzij de exclusieve roséchampagne-finish. Verzeker u nu van dit zeldzame unieke stuk.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Clydeside 2019/2026 - 7 jaar oud Vibrant Stills Madeira Cask Finish #F19
Ontdek bij krachtige 55% vol. intense fruitnoten dankzij het zeldzame Madeira Cask-finish. Verzeker u nu van uw exemplaar!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Port Charlotte 2014 - 7 jaar oud Islay Barley Heavily Peated
Meer Islay bestaat niet! Deze whisky van Islay-gerst overtuigt met krachtige turf en frisse, lichte vruchten. Grijp nu uw kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
DIS ONE 7 jaar oud Bordeaux Cask #15
Ontdek de romige vruchtige genieting dankzij de zeldzame rijping in Bordeaux-vaten. Verzeker uzelf van deze uitmuntende single cask botteling.
€ 51,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 103,98/Liter)
Millstone 2019/2026 - 7 jaar oud Banyuls Cask Special #39
Voor krachtige fruitige tonen rijpte deze whisky 7 jaar in zeldzame Banyuls-likeurwijnvaten. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Chichibu 2014/2021 Single Barrel No. 3351 Exceptional Casks (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de uitgestrekte wereld van whisky met deze verfijnde, onafhankelijke botteling uit Japan. Bemachtig meteen een fles!
€ 720,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.029,99/Liter)
Chichibu 2014/2022 - 7 jaar oud Peated Bourbon Barrel No. 3812 Collection Antipodes
Zoete bourbonnoten en verleidelijk rooksmaakaccenten komen bij maar liefst 64,3% vol. bijzonder goed tot hun recht. Bestel snel!
€ 924,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.321,41/Liter)
Loch Lomond 2019/2026 - 7 jaar oud Koval Bourbon Quarter Casks Finish Select Grain (Murray McDavid)
Ontdek de romige noot van boterpopcorn dankzij de zeldzame Koval Bourbon Quarter Cask Finish. Verzeker u nu van deze bijzondere editie!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Glenturret 7 jaar oud Peat Smoked 2025 Release
Geniet van de geturfde Glenturret en ontdek zijn rijke aroma's. Bestel meteen een fles!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Inchgower 2016/2024 - 7 jaar oud Tawny Port Barrique #26 Benchmark (Murray McDavid)
Volrijpe Inchgower Single Malt uit een uniek Portwijnvat. Grijp nu deze genotsrijke rariteit!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Millstone 2016/2023 - 7 jaar oud Pedro Ximénez Cask Special #29
Verleidelijke tonen uit de rijping in zoete PX-sherryvaten betoveren de zintuigen. Leg direct een fles in uw winkelmand.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Blair Athol 2016/2024 - 7 jaar oud Oloroso Sherry Butt Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Slechts vier vaten leverden de whisky voor deze botteling met licht verhoogde drinksterkte. Verzeker u nu van een van de weinige flessen.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Hellyers Road 7 jaar oud Sherry Cask
Een evenwichtige druppel met een overvloed aan sherry-charme. Aarzel niet en geniet binnenkort van deze Tasmanische single malt.
€ 154,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 221,41/Liter)
Teerenpeli Kulo
Een intense fruitige zoetheid, gecombineerd met fijne rook. Zeer boeiende whisky uit Finland. Bestel nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 147,98/Liter)
Floki Distiller`s Choice
Elke whisky uit de Distiller's Choice-reeks rijpt in bijzondere, uitzonderlijke vaten. Bestel meteen en proef.
€ 79,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 159,98/Liter)
Parkmore Selection 7 jaar oud Madeira Cask Finish
De narijping in fruitige Madeira-wijnvaten geeft de whisky dat tikkeltje extra. Zet meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Knob Creek 7 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Rye Whiskey
Na 7 jaar rijping op eik met een optimale balans tussen zoete maïs en pittige rogge. Bestel nu en haal puur genot in huis.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Malt & Rye & Suffolk & Goode 7 jaar oud English Rye Whisky (Atom Labs)
Ontdek de balans van deze 7 jaar oude Engelse roggewhisky. Bestel nu en ervaar de complexiteit!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)