Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
Laphroaig 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Karaktervolle Islay-whisky met maritieme rauchnoten, natuurlijke kleur en ideale drinksterkte. Bestel nu voor optimaal genot.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Mortlach 2013 - 12 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #60 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Geniet van de intense smaak van de 2,81-voudig gedistilleerde Mortlach. Bestel nu en ervaar kruidige sherrynoten.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glenturret 12 jaar oud 2025 Release - sample (Tasting Circle)
Proef het met de hand vervaardigde Glenturret uit de oudste nog actieve distilleerderij van Schotland. Dompel uzelf onder in exclusief genot!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Tamnavulin 12 jaar oud Battlehill (Duncan Taylor) - sample (Tasting Circle)
Op naar de strijd met deze 12-jarige single malt van Tamnavulin! Proef nu deze onafhankelijke afvulling.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Lowlands 2010/2023 - 12 jaar oud Ruby Port Barrique Exploration Series (Claxtons) - sample (Tasting Circle)
Ontdek de 12-jarige fruitexplosie uit het Ruby Port barrique! Bemachtig nu deze ongefilterde whisky.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Sea Shepherd 12 jaar oud Islay Single Malt Whisky - sample (Tasting Circle)
Krachtig en smaakvol — elke fles ondersteunt resoluut de bescherming van de zeeën. Bestel nu en geniet zonder concessies.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glen Scotia 12 jaar oud The Wulver Release No. 3 Unpeated Tawny Port Cask Finish Icons of Campbeltown - sample (Tasting Circle)
De krachtige batch strength van 51,7% vol. laat u de fruitige portwijnnoten intens ervaren. Wees er snel bij!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Nieuw
The Balvenie 12 jaar oud The 1931 Collection
Ontdek fluweelzachte sherrytonen uit 100% eigen gerstemout. Verzeker u nu van dit exclusieve verzamelstuk.
€ 113,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 162,84/Liter)
Glenfiddich 12 jaar oud
Een van de meest verkochte single malts ter wereld! Een uitstekende keuze voor beginners en als aperitief. Bestel nu.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Benrinnes 2010/2023 - 12 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butt No. 101 Spirits of the Forest VI of XIII (whic)
Achter het onverschrokken keiler‑motief schuilt een zachtmoedige Speyside‑whisky. Bestel nu een fles uit het enkelvat.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Glenlossie 2012/2024 - 12 jaar oud First Fill Sherry Butt No. 4 Idunn Edda #10 (whic)
De Edda Idunn brengt zijn fruitig-kruidige aroma's met indrukwekkende intensiteit in uw glas. Bemachtig nu de whic-afvulling!
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
whic Sirens Batch 4
Ontdek de unieke aroma's van de zeldzame nabewerking in ahornsiroopvaten. Grijp nu uw kans en laat u betoveren.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Glen Spey 2011/2024 - 12 jaar oud 1st Use Hogshead #802471 Lost Worlds Vanished (whic)
Zonder rook, maar met krachtige vanillearoma's wacht de heerlijke Glen Spey op u. Bemachtig nr. 1 van de nieuwe whic-serie!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
whic Sirens Batch 8
De Sirens nr. 8 biedt u een fascinerende waaier aan aroma's door de rijping in bourbon- en sherryvaten. Bestel!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Glen Garioch 2011/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #3447 Lost Worlds Adrift (whic)
Ongefilterd en volmondig komen de fruitige aroma's uit een eerstgevuld bourbonvat. Laat u meevoeren naar spannende smaakwerelden!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Mannochmore 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #2635 Lost Worlds Forgotten (whic)
De geheime aanrader uit de Speyside nodigt u uit om fruitig-zoete aroma's uit een first-fill bourbonvat te proeven. Grijp snel toe!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
whic Ars Goetia #5 Asmodeus
Achter het mystieke etiket schuilt een fruitig‑zoete verleiding uit het bourbonvat. Bestel nu en geniet.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Linkwood 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #306313 Lost Worlds Faraway (whic)
Na 12 jaar in een bourbonvat werd de Linkwood op het hoogtepunt van zijn rijping gebotteld. Ontdek nu nieuwe werelden.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Longmorn 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #920 Lost Worlds Sunken (whic)
De duisternis van verzonken werelden wordt doorbroken door een lichtstraal van heldere vruchten en romige vanille. Bestel nu!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Edradour 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #201 Lost Worlds Hidden (whic)
Verzeker uzelf van de onverwachte Edradour als spetterend slot van onze 9-delige Lost Worlds‑serie. Wees er snel bij!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Aultmore 2012/2025 - 12 jaar oud 1st Fill Sauternes Barrique Finish #800972 Malts & Magic Quest No. 2 (whic)
Met een volle intensiteit, een aangename kruidigheid en fruitig-zoete aroma's dankzij het finish in een Sauternes-zoetwijnvat. Koop nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Edradour 12 jaar oud Scotlands Charity Air Ambulance
Met de aankoop van deze verrukkelijke speciale afvulling steunt u actief de Schotse luchtreddingsdienst. Plaats hem meteen in uw winkelmandje.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Tormore 2012/2025 First Fill Bourbon Barrels Cask #921187 Legacy Casks
Ontdek het unieke karakter van Tormore — 12 jaar gerijpt in bourbonvaten! Bemachtig nu uw fles!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Caol Ila 2012/2024 - 12 jaar oud Wild Beer Stout Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Een verrukkelijke harmonie van krachtige Islay-rook en een kruidige bierfinish. Gun uzelf dit genot!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)