Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Nieuw
Royal Brackla 2011/2026 - 15 jaar oud Rob Roy 1st Fill Bourbon Barrels #305787+305791 Legends of Scotland (whic)
Voor wie houdt van fruitige single malts gerijpt op bourbonvaten: een klassieker met een opstandige afdronk. Ontdek hem nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
North British 2008 - 18 jaar oud 1st Fill Sherry Hogsheads & Refill Borbon Barrels The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Na 18 jaar verrast deze jaargangwhisky van 2008 met toegankelijke 46% vol. en een scherpe prijs. Grijp uw kans, want deze is het waard.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Dian Cecht 11 jaar oud Bourbon Barrel Túatha Dé Danann (whic)
Elf jaar rijping in een Bourbon vat schenkt deze Irish Single Malt heldere vruchten en romige vanille. Verzeker u van één van de 252 flessen!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Nieuw
Annandale 2018/2026 - 8 jaar oud Refill Bourbon Barrel #163 Spirit of Scotland (Gordon & MacPhail)
Ontdek de tropische fruitnoten van deze Annandale van Gordon & MacPhail op vatsterkte. Verzeker u van uw exemplaar.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Nieuw
Penderyn 12 jaar oud Special Release
Ontdek rijpe fruitige tonen in deze exclusieve 12-jarige Special Release uit Wales. Bestel nu uw momenten van genot.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Nieuw
Royal Brackla 2014 - 12 jaar oud Bourbon Hogshead #301482 Highland Laird (Bartels)
Ontdek de verfijnde vanillenoten van deze Royal Brackla single cask botteling op vatsterkte. Verzeker u van één van de 125 flessen!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Nieuw
Longmorn 2012/2025 - 13 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #910 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intense fruitige tonen uit een eerste-vulling bourbonvat, gebotteld op natuurlijke vatsterkte. Grijp uw kans op deze unieke flacon!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Dalwhinnie 15 jaar oud
Een absolute bestseller op whic.de en een van de meest geliefde whisky’s überhaupt. Zoekt u een milde, complexe maar toch bijzonder aangename Single Malt – dan is dit een schot in de roos!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Balvenie 12 jaar oud Double Wood
Een van de populairste single malt-whisky’s: overtuig uzelf van de uitmuntende smaak en sla uw slag!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Glencadam American Oak Reserve
Romige en milde aroma’s, gerijpt op bourbonvaten, belanden in uw glas. Bestel nu en geniet in gezellig gezelschap!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Glen Ord 2012/2026 - 13 jaar oud Ordoculus 1st Fill Bourbon Barrel (Scotch Universe)
Ontdek de romige vanillenoten uit het exclusieve 1st Fill Bourbon vat. Proef deze 13-jarige malt nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Ongecompliceerde bourbon met veel rogge in de mash. Doet het goed met cola of in een Old Fashioned. Probeer het uit.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Port Dundas 1995/2026 - 30 jaar oud Bourbon Hogshead Cask #64947 Cask Strength Collection (Signatory)
Deze intensieve single-cask-afvulling fascineert door haar hoge leeftijd en haar puur-natuurlijke karakter. Dat mag u zich gerust gunnen.
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Tormore 12 jaar oud
Op de perfecte drinksterkte, met romige vanille- en perziknoten na 12 jaar rijping in met de hand geselecteerde vaten. Een echte aanrader!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Nieuw
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask met 2 Untersetzern
Verzeker uzelf van een van de meest geliefde Speyside Single Malts, nagerijpt in Caribische rumvaten!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Glen Grant 1996/2025 - 28 jaar oud Refill American Hogshead #110768 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Beleef 28 jaar gerijpte verfijning met aroma's van grapefruit en peer! Bemachtig uw fles van slechts 182 wereldwijd!
€ 358,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 512,84/Liter)
Lochlea Our Barley
Dit is de eerste whisky van Lochlea die is opgenomen in het kernassortiment van de distilleerderij. Bestel meteen en geniet.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
The Glenlivet 12 jaar oud Provence Edition French Wine & Provence Cru Classé Wine Cask Finish
Geniet van bloemige perzikaroma’s dankzij de zeldzame afwerking in een {{Provence Cru Classé}} wijnvat. Bestel nu deze unieke smaakervaring!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Penderyn Legend Madeira Finish
De Madeira-finish maakt van deze Penderyn een vruchtig zoete genietbeurt. Proef hem gerust eens.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Penderyn Rich Oak
Deze verfijnde Welshe Single Malt rijpte in fruitige, kruidige wijnvaten. Bestel nu en geniet!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Nieuw
Balvenie 12 jaar oud DoubleWood set met 2 Untersetzern
Ontdek de karaktervolle honingsmaak van deze 12-jarige whisky, gerijpt in zorgvuldig geselecteerde vaten. Nu online beschikbaar – inclusief passende onderzetsels.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Nieuw
Stonewood 2020 - 5 jaar oud Drà Strong One
Ontdek intense aroma’s dankzij Heavy Toasting in krachtige vatensterkte. Proef Beierse ambachtskunst in elke noot.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
J&B Rare Blended Scotch
Deze betaalbare Scotch is uitermate geschikt als basis voor uw smaakvolle cocktails en longdrinks. Leg hem meteen in uw winkelmandje.
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Nieuw
Stonewood 2021 - 5 jaar oud Drà
Ontdek verfijnde fruitaroma’s uit zwaar geroosterde witte eik. Deze Beierse single malt kunt u nu bestellen.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)