Whisky uit Manzanilla sherryvaten
Producten filteren
–
Mars Cosmo 2022 Manzanilla Sherry Cask Finish
Geniet van de verfijnde aroma's die deze Japanse whisky ontleent aan de nabrijping in Manzanilla-sherryvaten. Wees er snel bij.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Glenglassaugh Sandend
Intense aroma’s uit rijping op bourbon-, sherry- en manzanillavaten, gebotteld op hoge sterkte. Meteen inslaan.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Bunnahabhain 23 jaar oud Feis Ile 2024 Triple Sherry Wood Finish
Voor deze speciale botteling rijpte de whisky op Amontillado-, Manzanilla- en Oloroso-sherryvaten. Gun uzelf deze luxe.
€ 457,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 654,27/Liter)