Tequila Silver
Een heldere, niet gelagerde en niet gekleurde tequila, die doorgaans direct na de distillatie op een drinksterkte wordt verdund en afgevuld. Er is geen minimale rijpingstijd vereist.
Producten filteren
–
Tapatio Blanco
Krachtig en helder: Tapatio Blanco toont pure agave, peper en citrus. Authentiek zoals een tequila hoort te zijn — ontdek hem nu!
€ 34,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 69,98/Liter)
El Tequileño Platinum Blanco
Ongelooflijk zacht en volmondig tequila van voortreffelijke kwaliteit. Bestel nu en geniet binnenkort samen met vrienden.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
La Escondida Tequila Blanco (biologisch)
Uiterlijk en qua smaak brengt deze tequila het Mexicaanse levensgevoel bij u thuis. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Ollitas Tequila Blanco
Deze milde tequila onderscheidt zich door een citrusfrisse agavesmaak. Bestel nu voor puur genieten of voor uw Margarita.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Astral Blanco Tequila
U geniet van citrusnoten en de zachtheid van 100 % Blue Agave. Bestel deze premium tequila nu hier.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
El Tequileño Blanco Tequila
Tequila Blanco, 14 dagen gerijpt in eiken vaten, gemaakt van 70% blauwe agave. Bestel nu als ideale basis voor uw cocktails.
€ 29,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 59,98/Liter)
Don Fulano Fuerte Tequila Blanco
Een uitstekende Blanco met krachtige 50% vol. en de smaak van 100% agave, natuurlijk gefermenteerd. Overtuig uzelf!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Fortaleza Tequila Blanco
Deze hoogwaardige tequila betovert kenners en liefhebbers met intense aroma's en een milde smaak. Leg nu in uw winkelmandje.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Teremana Blanco Small Batch Tequila
Hoogwaardige tequila met frisse citrusaroma's. Bestel nu en hef het glas!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Olmeca Altos Plata Tequila 100% de Agave
Klassieke heldere tequila met een fruitig-zoet aroma in een prachtig flesontwerp. Perfect om puur te proeven of in een margarita!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Fortaleza Tequila Blanco Still Strength
Geniet van de voortreffelijke Blanco Tequila in zijn puurste vorm en met licht verhoogd alcoholgehalte. Bestel nu.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Tequila Rosaluz Blanco
Ontdek de pure smaak van Mexico met Tequila Rosaluz Blanco. Proef hem nu en geniet van echte kwaliteit!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Casamigos Tequila Blanco
Blanco tequila met een subtiele pepermuntnoot, vanille en een verfijnde agavesmaak. Liefhebbers van premium tequila mogen deze zeker niet missen!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
El Jimador Tequila Blanco
Een ongerijpt Mexicaans agavedistillaat voor heerlijke cocktails. Meteen in huis halen!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Patrón Silver Tequila
U geniet van de zachtheid van 100% blauwe Weber-agave voor uitstekende dranken. Bestel deze premium tequila nu.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Herradura Tequila Plata met cadeauverpakking
Een ongerijpte tequila die u zeker onvergetelijke avonden kan bezorgen. Citroen, zout en u bent vertrokken!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
KAH Tequila Blanco
De Mexicaanse traditionele spirit in een bijpassende "Día de los Muertos"-schedelfles. Haal een stukje cultuur in huis.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Herencia de Plata Tequila Blanco (50 ml)
Een stijlvolle Tequila Blanco uit Mexico. Bestel hem nu in een handig proefflesje en proef zelf. Laat u overtuigen!
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
Código 1530 Blanco Tequila
Frisse, heldere tequila met tonen van munt, kruiden en citrus – puur en onvervalst van smaak. Bestel meteen!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Don Julio Tequila Blanco
Zo helder en puur als zijn onmiskenbare smaak op basis van 100% agave. Leg meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Espolon Blanco Tequila
Perfect voor uw volgende feestje - lekkere tequila met een authentiek en speels flessendesign. Meteen bestellen!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
1800 Tequila Reserva Blanco
De blauwe agave die voor de productie wordt gebruikt, is uitsluitend afkomstig uit het hoogland van Jalisco, Mexico. Ontdek hem nu en geniet.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Volcán de mi Tierra Tequila Blanco
Een stijlvolle tequila blanco uit Mexico. Proef nu een stukje Zuid-Amerika, gemaakt van 100% agave, en laat u overtuigen!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Patron Silver Tequila met cadeauverpakking
Bruist van Mexicaanse levensvreugde en traditie. Geniet van Patron Silver in uw volgende cocktail.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)