Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
Glenmorangie 12 jaar oud The Accord (liter)
In combinatie vinden de tonen van ex-bourbon- en sherryvaten hier precies de juiste balans. Dat moet u proeven.
€ 76,99
Okami 12 jaar oud Mizunara Casks Finish
De Mizunara-eiken vaten geven deze Japanse whisky bijzondere elegantie en soepelheid. Bestel nu en geniet.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Glenfiddich 12 jaar oud Limited Edition Design
De geliefde Speyside-klassieker in een gelimiteerde designeditie. Verzeker u nu van deze bijzondere uitgave.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
GlenDronach 12 jaar oud met Geschenkverpackung
Vroeger een geheime tip, vandaag een klassieker! De prijs-kwaliteit-topper uit het sherryvat. GlenDronach 12 kopen en genieten.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Aberlour 12 jaar oud Non Chill-Filtered 48% Vol. (Design 2021-2024)
Aberlour zonder koelfiltering staat voor het volledige smaakpalet van Aberlour. Gaat u op die uitnodiging in?
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Loch Lomond 12 jaar oud Inchmurrin
Een 12-jarige single malt, heerlijk zoet-fruitig en met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Deanston 12 jaar oud
Deze heerlijk romige en zoet-fruitige Single Malt uit de Schotse Highlands moet u geproefd hebben. Bestel nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Lagavulin 12 jaar oud Fireside Tales Special Release 2024 (200 ml)
—
€ 58,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 294,95/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud
Rijp, licht rokerig en roomzoet, zo stroomt deze heerlijke Highlander in uw glas. Bestel meteen en geniet!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Tullamore Dew Special Reserve 12 jaar oud
Deze cuvée van drie verschillende whiskytypes biedt een boeiend en veelzijdig smaakpalet.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Macallan 12 jaar oud Double Cask Collection
Met een perfecte balans dankzij rijping in sherryvaten van Amerikaanse en Europese eik. Bestel nu en geniet.
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Balblair 12 jaar oud
Bestel meteen en geniet van deze Highland Malt – met natuurlijke, stralende kleuren en een heerlijke drinksterkte.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Mortlach 12 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Ontdek de krachtige karakteristiek van deze 12-jarige Mortlach PX-enkelvatswhisky op vatssterkte. Verzeker u nu van dit unieke stuk!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Dalmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
U haalt ambergouden genot in huis met deze Scotch! Bestel nu en geniet binnenkort samen met vrienden.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Cardhu 12 jaar oud
Een zoet-moutige Speyside-whisky zonder rook. Bestel nu deze klassieker!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
The Epicurean 12 jaar oud Lowland Blended Malt
De Lowlander overtuigt door zijn uitstraling en de kenmerkende lichte toets van de Lowlands in het aroma. Wees er snel bij!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Redbreast 12 jaar oud
Een in alle betekenissen bekroonde Irish Single Pot Still Whiskey. Nu bestellen en genieten!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Old Pulteney 12 jaar oud met cadeauverpakking
Uitsluitend gerijpt in bourbonvaten, overtuigt deze whisky door zijn zachtheid en rijke, volle karakter. Bestel nu.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
The Red Comyn 12 jaar oud Ruby Port Cask Finish (Claxtons)
Geniet van fruitige diepgang met een uniek Ruby Port Cask Finish! Ervaar een onvergelijkbare whiskycultuur.
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Auchentoshan 12 jaar oud Double Cask
Dé klassieke Lowland-whisky bij uitstek. Bestel nu deze lichte, fruitige, notige en droge single malt.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Cameronbridge 2012 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrels 100 Proof Single Grain Edition #1 (Signatory)
Deze intense single grain van Cameronbridge, gebotteld door Signatory, brengt uitgesproken vanilletoetsen. Nu kopen!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Speyside Sherry Cask 12 jaar oud (Berry Bros. & Rudd)
De 12 jaar oude whisky betovert u met milde Speyside-aroma's en kruidige fruittoetsen uit Oloroso-sherryvaten. Grijp uw kans!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Benromach 2014/2026 - 12 jaar oud Contrasts: Wine Finish
Ontdek de harmonie tussen donkere bosvruchten en rook na een rijping van meer dan twee jaar in zeldzame Côte-Rôtie-vaten.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Glenturret 12 jaar oud 2025 Release
Ervaar de met de hand vervaardigde Glenturret uit de oudste nog actieve distilleerderij van Schotland. Dompel u onder in exclusief genot!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)