Bestseller
Hier vindt u een exclusieve selectie van whiskys, die zich onderscheiden door hun buitengewone populariteit en hoge vraag. Deze collectie dient als gids door de fascinerende wereld van whisky en biedt u inzicht in de meest actuele trends en beproefde klassiekers. Of voor persoonlijk genot, als mooi cadeau of als waardevolle aanvulling op uw verzameling – de hier gepresenteerde whiskys zijn handgeplukte topproducten. Laat u inspireren!
Producten filteren
–
Lagavulin 16 jaar oud
Een van de meest geliefde single malts ter wereld. Voor fans van rokerige whisky’s en wie het wil worden – grijp nu uw kans!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Edradour 10 jaar oud
Heerlijk sherrygedreven. Ontdek de ongewone aromamelange van deze 10-jarige Highlander!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Original
Met prachtig zoete en romige tonen uit de 12-jarige rijping in bourbonvaten. Ontdek de klassieker nu opnieuw.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Ardbeg 10 jaar oud
Een van de wildste whisky’s ter wereld. Minstens 10 jaar gerijpt en getekend door intense rokerige toetsen. Probeer hem nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Nieuw
Lagavulin 16 jaar oud (nieuw)
Een van de meest geliefde single malts ter wereld. Voor liefhebbers van rokerige whisky’s en voor wie het wil worden – grijp nu uw kans!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud met cadeauverpakking
De klassieker met een spektakel aan aroma’s: intense fruit- en kruidige toetsen. Bestel nu en ontdek fluweelzacht genot.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Dalwhinnie 15 jaar oud
Een absolute bestseller op whic.de en een van de meest geliefde whisky’s überhaupt. Zoekt u een milde, complexe maar toch bijzonder aangename Single Malt – dan is dit een schot in de roos!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Bunnahabhain 12 jaar oud Small Batch Distilled
Hier versmelten zilte aroma’s met fijne vanille- en sherryfruittoetsen. Deze bestseller hebt u het best altijd in huis!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Balvenie 12 jaar oud Double Wood
Een van de populairste single malt-whisky’s: overtuig uzelf van de uitmuntende smaak en sla uw slag!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Ardmore Legacy
Profiteer van het erfgoed van de Ardmore-distilleerderij met dit zachte, rondgebouwde whiskygenot. Grijp uw kans.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Famous Grouse
Mild en evenwichtig komt deze heerlijke blend in uw glas. Meteen kopen en genieten!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Oban 14 jaar oud
Ontdek de aroma’s van de zee in deze harmonieuze whiskyklassieker! Bestel nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud
Intens rokerige aroma’s van het “whiskyeiland” Islay. Onmisbaar voor liefhebbers van rook, bestel meteen!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Ongecompliceerde bourbon met veel rogge in de mash. Doet het goed met cola of in een Old Fashioned. Probeer het uit.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Ardbeg 5 jaar oud Wee Beastie
Het wilde, robuuste beest van Ardbeg. Het baant zich een weg naar het glas van moedige liefhebbers. Durft u?
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Glenmorangie 14 jaar oud Quinta Ruban
Krachtige portwijntoetsen geven deze whisky zijn elegante en bijzonder fruitige smaak. Gun uzelf dit genot.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
J&B Rare Blended Scotch
Deze betaalbare Scotch is uitermate geschikt als basis voor uw smaakvolle cocktails en longdrinks. Leg hem meteen in uw winkelmandje.
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Jameson Irish Whiskey
Ontdek de zachte Jameson! Drievoudig gedistilleerd voor een onvergelijkbaar karakter. Probeer hem nu en geniet!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Auchentoshan Three Wood
Ervaar fluwelige verfijning dankzij drievoudige distillatie en rijping in drie verschillende vatsoorten. Absoluut het proeven waard!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Tyrconnell Single Malt Double Distilled Irish Whiskey
Geniet van de zachte smaak van deze Ierse single malt, gerijpt in ex-bourbonvaten. Bestel vandaag nog en proef het zelf.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Singleton of Dufftown 12 jaar oud (nieuw)
De naam is net zo heerlijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Proef het nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
– 14,90%
Talisker 10 jaar oud
Geen enkele whiskyliefhebber gaat aan deze maritieme klassieker voorbij. Absoluut het proberen waard.
€ 46,99
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 37,99
Laphroaig Quarter Cask
Met intense turfrook en een aangename zoetheid uit de rijping op bourbonvaten en kleine Quarter Casks. Bestel deze levendige Islay-whisky.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Tamnavulin Sherry Cask Finish
Een exclusief drievoudig finish wacht op u. Drie verschillende Sherryvaten werden daarvoor gebruikt en wachten op uw ontdekking.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)