Whisky 25 Jaar
Producten filteren
–
Port Dundas 2000/2026 - 25 jaar oud Bourbon Barrel #305281 (Best Dram)
Geniet van romige vanillenoten in deze 25-jarige Port Dundas Single Grain op vatsterkte. Bemachtig nu deze rariteit!
€ 161,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 231,41/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Bordeaux Hogshead #811 - 200th Anniversary
Intense aroma’s van pruim en zwarte bes, aangevuld met kruidnagel en een toets melkchocolade.
€ 516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 738,56/Liter)
Port Askaig 25 jaar oud
Elegant, warm en levendig – een kwart eeuw rijpte deze Islay Single Malt tot perfectie. Geniet van deze luxe.
€ 408,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 584,27/Liter)
Isle of Skye 25 jaar oud
Deze premium-blend rijpte opmerkelijke 25 jaar in eiken vaten. Beperkte oplage — grijp uw kans en bestel nu.
€ 250,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 358,56/Liter)
CRN57° 25 jaar oud
Deze blended malt leent zich perfect voor verfijnde drinks en is tegelijk ongecompliceerd. Bestellen en genieten.
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
Laphroaig 2000/2025 - 25 jaar oud Oloroso Sherry Butt #4078 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van intense Islay-rook en weelderige sherryzoetheid uit een zeldzame 25-jarige Cask Strength botteling. Verzeker u van uw fles!
€ 638,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 912,84/Liter)
Tomintoul 25 jaar oud
Een kwart eeuw rust deze Single Malt in de stilte van de rijpingsloodsen van Tomintoul, om uit te groeien tot een van de beste Single Malts ooit.
€ 530,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 758,56/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Madeira Hogshead #901 - 200th Anniversary
De speciale botteling ter ere van de 200ste verjaardag van de distilleerderij verleidt met een volmondige smaak en een aangename intensiteit. Grijp uw kans!
€ 517,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 739,99/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Bordeaux Hogshead #816 - 200th Anniversary
De single cask-botteling ter gelegenheid van de 200ste verjaardag van de distilleerderij rijpte 25 jaar in een Bordeaux-rodewijnvat. Gun uzelf dit genot.
€ 517,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 739,99/Liter)
Imperial 25 jaar oud No Signal Batch 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Een zeldzaam single cask uit de gesloten Imperial-distilleerderij. Verzeker uzelf nu van één van de onafhankelijk gebottelde flessen!
€ 473,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 947,98/Liter)
Glenburgie 25 jaar oud Distillery Labels (Gordon & MacPhail)
Een kwarteeuw rijping zorgt voor heerlijk complexe aroma’s bij deze onafhankelijke botteling. Ontdek hem nu!
€ 261,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 374,27/Liter)
A Highland Distillery 1996/2021 - 25 jaar oud Bourbon Hogshead #5 (Artful Dodger)
Een kwart eeuw gerijpte Highland Single Malt, op vatsterkte gebotteld. Gunt u uzelf dit genot.
€ 173,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 347,98/Liter)
Glentauchers 1996 - 25 jaar oud Justinos Madeira Finish Mission Gold (Murray McDavid)
De natuurlijke kleurpracht en de intense fruit- en cacaotonen komen van het verrukkelijke Madeira-finish. Bestel nu!
€ 263,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 377,13/Liter)
Glencadam 25 jaar oud The Remarkable Batch 5 Limited Edition
Deze gelimiteerde editie van de 25 jaar gerijpte Glencadam draagt de titel "The Remarkable". Bestel nu deze opmerkelijke druppel!
€ 420,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 601,41/Liter)
Bushmills 1996/2022 - 25 jaar oud Madeira Casks Finish The Causeway Collection
Deze Ierse whiskey heeft een kwart eeuw gerijpt en bracht daarvan 19 jaar door in Madeira-vaten. Bestel meteen.
€ 612,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 875,70/Liter)
Yamazaki 25 jaar oud
Deze luxueuze uitgave overtuigt door ongelooflijke complexiteit en een intense smaak. Gun uzelf nu deze edele fles.
€ 7.117,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.168,56/Liter)
Glenmorangie 25 jaar oud The Altus
Een meesterwerk uit bourbon- en madeiravaten – beleef deze 25 jaar gerijpte Highland Single Malt Scotch Whisky.
€ 616,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 881,41/Liter)
Braes of Glenlivet 25 jaar oud
Ontdek heerlijke aroma’s uit een kwart eeuw rijping. Haal deze prachtige Speyside Single Malt nu in huis!
€ 494,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 707,13/Liter)
Ardbeg 2000/2025 - 25 jaar oud Oloroso Sherry Butt #1100000016 Artist #15 Limited Edition (La Maison du Whisky) (1,5 liter)
Bemachtig de tot 15 exemplaren beperkte speciale uitgave in de ruime 1,5-literfles voor bijzonder langdurig genot.
€ 2.833,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 1.889,33/Liter)
Glenfarclas 25 jaar oud (200 ml)
Liefhebbers van single malts met sherry-aroma's en connaisseurs van verfijnde druppels komen hier volledig aan hun trekken. Ontdek deze door en door voortreffelijke dram — nu in miniatuurformaat!
€ 61,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 309,95/Liter)
Bowmore 25 jaar oud (nieuwe verpakking)
Zacht en bijzonder veelzijdig.
€ 474,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 678,56/Liter)
Arran 1997/2023 - 25 jaar oud Single Sherry Cask No. 1997/1321 Selected by The Nectar
Een kwart eeuw rijpte de whisky in een sherryvat. Gun uzelf nu deze bijzondere speciale uitgave voor The Nectar.
€ 534,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 764,27/Liter)
Glenrothes 1995/2022 - 25 jaar oud Single First Fill Sherry Butt No. 6983 Artist #12 by LMDW
Intensieve aroma's van een kwart eeuw rijping sluimeren in deze prachtige fles. Gun uzelf deze rariteit!
€ 862,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.232,84/Liter)
Ardbeg 2000/2025 - 25 jaar oud Oloroso Sherry Butt #1100000016 Artist #15 Something in the Water (La Maison du Whisky)
Ervaar de intense smaak van de zeldzame Ardbeg 25 jaar sherryklassieker! Bemachtig nu uw gelimiteerde fles!
€ 1.385,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.979,99/Liter)