Kruidige Rum
Hier staat de vatrijping volledig centraal. Hieruit haalt de vertegenwoordigde rum zware specerijtonen, tabakaroma's, maar ook donkere vruchten zoals kersen en rozijnen.
Producten filteren
–
Nieuw
T. Sonthi Winter Edition 2026
Geniet van de aroma’s van macadamia-nougat dankzij het PX-finish en 10 jaar rijping in deze beperkte rumblend. Verzeker u van uw exemplaar!
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Nieuw
Havana Club 7 jaar oud (nieuw)
Deze klassieker is bijzonder veelzijdig en werd gecreëerd voor genietmomenten. Proef hem puur, op ijs of in cocktails.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Nieuw
Flor de Caña 25 jaar oud Sustainable & Natural (nieuw)
Deze duurzaam geproduceerde, fruitig-zoete rum uit Nicaragua is bijzonder puur een uitstekende genieting. Bestel nu.
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
Clairin Vieux Sajous 2020 - 5 jaar oud
Ontdek de unieke rijping uit Haïti met een intens aroma. Bestel nu en beleef puur rumgenot!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Rhum J.M Vieux Agricole X.O met cadeauverpakking
Extra Old en bekroond, een rum met karakter. Die moet u proeven – bestel nu!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Santa Teresa 1796 Antiguo de Solera met tube
De Santa Teresa 1796 Antiguo de Solera is een blend met een bijzonder complex aroma. Grijp uw kans en proef hem zelf.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Black Tot Master Blender's Reserve 2024
De speciale editie van dit jaar bevat Caroni Rum tot 26 jaar oud en imponeert met een uitzonderlijke smaak. Koop nu!
€ 161,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 231,41/Liter)
Black Tot Historic Solera Sherry Casks
Delicate rum ontmoet intense sherrytoetsen uit het schitterende solera-proces. Ontdek dit veelgelaagde genot!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Planteray Mister Fogg Sail No. 2 Navy Rum
Beleef echte Navy Rum: rijk, kruidig en authentiek. Ontdek nu de Planteray Sail N°2!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Planteray Barbados 5 jaar oud
Ontdek de verfijnde elegantie van Plantation 5 jaar rum. Geniet van dit meesterwerk! Koop nu!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Naga 10 jaar oud Siam Edition
Ontdek exotische fruitaroma’s, gevormd door een rijping van 10 jaar in Thailand. Ontdek nu deze gelimiteerde Siam Edition!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Neisson 2018/2025 XO Full Proof Rhum Agricole Virgin Oak Cask #253 Straight from the Barrel
Ontdek de opvallende cacaotonen van deze Neisson Agricole single cask op vattesterkte. Verzeker u nu van uw exemplaar.
€ 232,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 332,84/Liter)
Neisson 2018/2025 XO Full Proof Rhum Agricole Bourbon Cask #23 Straight from the Barrel
Ontdek de intense fruitige en cacao-aroma’s van deze Neisson XO single cask. Verzeker uzelf van deze bijzondere afvulling op vatsterkte!
€ 222,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 318,56/Liter)
Old Monk 12 jaar oud Gold Reserve Rum
12 jaar rijpte deze Old Monk Gold Reserve Rum uit India in eikenhouten vaten. Proef deze heerlijk milde rum met romige toffees en een fijne kruidigheid — aan een uitstekende prijs!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Pusser´s Rum Gunpowder Proof (Design -2024)
Traditionele rum in de stijl van de eerbiedwaardige Royal Navy, met een hoog alcoholgehalte. Bestel nu deze intense rum.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
El Ron Prohibido Reserva 22 Añejo met Holzständer
Premium rum uit Mexico, gerijpt volgens de soleramethode, met een zachte alcoholsterkte en noten van noten en tabak. Proef hem zeker eens.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Port Mourant 2010/2022 Sherry Finish Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Dankzij de ongelooflijk krachtige 59% komen de verrukkelijke aroma’s van de sherryfinish bijzonder mooi tot hun recht. Bestel nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Sampan 2020/2025 - 5 jaar oud Cognac-Grand Cru Cask Cellar Series
Gerijpt in zorgvuldig geselecteerde cognacvaten en 6 maanden verfijnd in Bordeaux Grand Cru-vaten. Gun uzelf dit genot.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Secret Pure Single Jamaican Rum 9 jaar oud Bottled for Wu Dram Clan
Ontdek deze exclusieve botteling met haar volle en intense karakter. Bestel nu en ervaar de rum in zijn natuurzuivere vorm.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Jamaica 2017/2023 - 5 jaar oud Oloroso Sherry Cask Germany exclusive Cask Strength (Rum Nation)
Deze gelimiteerde rum brengt u intense vatsterkte en verrukkelijke sherryaroma's in het glas. Gun uzelf dit genot!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Marie Galante 2017/2025 Cask #291/292 Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Geniet van complexe klasse uit Guadeloupe met Oloroso Sherry-finish. Bemachtig deze gelimiteerde rariteit!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Hampden 2016/2023 - 7 jaar oud OWH Pure Single Rum (Habitation Velier)
Niet gezoet en onverdund op vatsterkte schenkt deze unieke rum zich in uw glas. Bestel nu voor bijzondere genietmomenten.
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Hampden Pagos Batch 3
Een heerlijke symbiose van tropisch gerijpte rum en sappig sherryfruit. Meteen genieten!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Ron Pampero Anejo Especial
Een ideale rum voor cocktails, aan een scherpe prijs. Bestel nu.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)