Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
GlenAllachie 2013/2025 - 12 jaar oud European Virgin Oak Hogshead #4385
12 jaar rijping in een nieuw vat van Europese eik, onverdund met 61,7% vol. en gelimiteerd tot 344 flessen – nu uw kans grijpen.
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Benromach 2012/2025 - 12 jaar oud Bordeaux Wine Cask #627
Beleef exclusief genot met de Benromach 12 jaar Bordeaux Cask! Bemachtig nu een van de weinige gelimiteerde flessen!
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Craigellachie 12 jaar oud Oloroso Sherry Octave Finish No. 40+41 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Fruitige confituur, elegante pure chocolade en siroop: de 12 jaar oude Craigellachie dankt deze aroma's aan het finish op een Oloroso-sherryvat. Bestel snel!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Royal Brackla 2010/2023 - 12 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
Ervaar de volle aromakracht van dit Hart Brothers Royal Brackla Single Cask op vatsterkte. Bestel het nu online.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Ledaig 12 jaar oud Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek de heerlijke combinatie van kruidige turfrook, gekaramelliseerde ham en zoete vruchten. Bestel nu en geniet.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Mannochmore 2013/2025 - 12 jaar oud 1st Fill PX Hogshead Finish #378492 (James Eadie)
Krachtige PX-sherry-cask-finish – donkere vruchten, chocolade en discrete kruidigheid in fassstarke intensiteit. Nu kopen!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Smögen 12 jaar oud Distillery Estate Barley
De rijping in verschillende vaten zorgde voor de veelgelaagde aroma's van de rokerige Smögen. Ontdek hem nu!
€ 105,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 211,98/Liter)
Strathmill 12 jaar oud (Flora and Fauna)
De 12-jarige Strathmill uit de Flora & Fauna-serie – de quasi officiële botteling van de distilleerderij. Bestel nu en ontdek.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Macallan 12 jaar oud Sherry Oak Collection
Voor zijn unieke smaak rijpt deze whisky 12 jaar in de fijnste sherryvaten. Ontdek nu de premiumdistilleerderij.
€ 107,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 154,27/Liter)
Bowmore 12 jaar oud Sherry Oak Cask
Met heerlijke sherrytoetsen uit de 12-jarige rijping in met de hand geselecteerde vaten. Leg meteen een fles in het winkelmandje.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Glen Scotia 12 jaar oud The Wulver Release No. 3 Unpeated Tawny Port Cask Finish Icons of Campbeltown
De krachtige Batch Strength van 51,7% vol. laat u de fruitige portwijnnoten intens beleven. Wees er snel bij!
€ 107,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 154,27/Liter)
Wild 12 jaar oud Black Wood Peated Whisky
De 12-jarige whisky rijpte in eikenhouten vaten uit het Zwarte Woud, in Amarone-rodewijnvaten en in Muscatelvaten. Bestel en geniet.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Glentauchers 2011/2023 - 12 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 406 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Ontdek Glentauchers van een nieuwe kant in de heerlijk-intensieve, onafhankelijke afvulling van Whisky Cellar. Bestel nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Royal Lochnagar 12 jaar oud
Trakteer uzelf op een glaasje van Queen Victoria’s lievelingsmalt. Ontdek intrigerende houttoetsen. Ga ervoor en geniet vorstelijk.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Wolfburn 12 jaar oud Bourbon & Oloroso Sherry Casks
Ontdek de luxueuze smaak van Wolfburn 12 jaar – proef nu en ervaar de complexiteit!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Jura 12 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish
Ontdek de tonen van pruimen en walnoten door de Oloroso-sherryvatafwerking. Verzeker u nu van deze 12-jarige Jura.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Arran 12 jaar oud Duero Discovery Signature Series Edition 3
De mix van bourbon- en Spaanse rodewijnvaten geeft deze volmondige whisky zijn bijzondere karakter. Niet te missen.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Glen Kirk 12 jaar oud
Zachte fruitaroma's, romige zoetheid en boeiende kruidige tonen. Bestel nu en geniet er samen met uw vrienden van!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Blair Athol 2013 - 12 jaar oud Pomerol Finish Hogshead #303635 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
De nagerijping in een Pomerol-rodewijnvat zorgde voor opvallend fruitige en kruidige tonen. Ontdek nu het fluweelzachte genot.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Blair Athol 2013 - 12 jaar oud Margaux Finish Hogshead #303639 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ervaar de elegante Blair Athol met intense bessen- en karameltonen. Verzeker u nu van uw fles!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Caisteal Chamuis 12 jaar oud Oloroso-Sherry Cask Finish Heavily Peated Blended Malt Whisky
Trots, krachtig en turfgerookt. Hier wacht een echte Schotse eilandbeleving op u. Ontdek het nu en laat u betoveren!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
The Quiet Man An Culchiste 12 jaar oud Irish Single Malt Whiskey met tube
Voor een rustige avond van mijmeren en genieten: kies voor deze 12‑jarige The Quiet Man Single Malt uit Londonderry.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Yellow Spot 12 jaar oud
Zacht, soepel en fruitig. Bestel nu dit 12 jaar gerijpte genot uit Ierland.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Cask Speyside 12 jaar oud Sherry Finish (A.D. Rattray)
De Cask Edition van A. D. Rattray weerspiegelt de typische smaak van verschillende whiskyregio's. Geniet hier van de Speyside!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)