Whisky 13 Jaar
Producten filteren
–
Glendullan 2012/2026 - 13 jaar oud Mary Queen of Scots 1st Fill Sherry Butt #10 Legends of Scotland (whic)
Rijpe pruimen, likeurachtige rumtop en geroosterde kastanjes uit een 1st Fill Sherry Butt. Verzeker u van een van 828 flessen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Auchentoshan 2013/2026 - 13 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogsheads Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek de nootachtige aroma’s dankzij de Amontillado-finish van deze 13-jarige Signatory-malt. Verzeker u nu van uw exemplaar.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Nieuw
Bruichladdich 2010/2024 - 13 jaar oud Micro-Provenance 1st Fill Bourbon Cask #1216
Ontdek de intense vanille uit deze zeldzame 1st Fill Bourbon single cask. Verzeker u van één van slechts 204 flessen!
€ 146,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 209,99/Liter)
Nieuw
Longmorn 2012/2025 - 13 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #910 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intense fruitige tonen uit een eerste-vulling bourbonvat, gebotteld op natuurlijke vatsterkte. Grijp uw kans op deze unieke flacon!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Nieuw
Ballechin 2013/2026 - 13 jaar oud Grand Marnier Hogshead Finish (Signatory)
Ontdek de rokerige complexiteit uit een zeldzaam Grand Marnier-vat. Laat u verrassen door deze bijzondere jubileumeditie!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Nieuw
Inchgower 2011/2025 - 13 jaar oud 1st Fill Marsala Hogshead #101 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intense fruitige aroma’s uit het zeldzame 1st Fill Marsalavat. Proef deze bijzondere Signatory single cask nu!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Auchentoshan 2013/2026 - 13 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish The Monuments of Scotland (Signatory)
Zeldzame drievoudige destillatie, natuurlijke kwaliteit en diepe Oloroso-karakteristieken na 13 jaar rijping. Mis deze kans niet!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Benrinnes 2012/2026 - 13 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #78 (Signatory)
U ervaart donkere fruit- en cacaotonen door 13 jaar rijping in een 1st Fill Oloroso-vat. Bemachtig dit 100 Proof-hoogtepunt!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Leapfrog 2011/2025 - 13 jaar oud Bourbon Barrel Benchmark (Murray McDavid)
De volledige rijping in bourbonvaten laat u deze single malt van de zuidkust van Islay in zijn meest natuurlijke vorm proeven. Bestel nu!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Benrinnes 13 jaar oud Evening Blaze 1st Fill Oloroso Hogshead The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
De volledige rijping in het Oloroso Hogshead en het geraffineerde design sturen u op een verrukkelijk aromatisch avontuur. Wees er snel bij!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Ardmore 2010/2024 - 13 jaar oud Barrel #100804029 (The Single Malts of Scotland)
Geniet van 13 jaar gerijpte Highland whisky met een natuurlijk rookaroma. Ontdek nu deze single cask botteling.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Glen Ord 2012/2026 - 13 jaar oud Ordoculus 1st Fill Bourbon Barrel (Scotch Universe)
Ontdek de romige vanillenoten uit het exclusieve 1st Fill Bourbon vat. Proef deze 13-jarige malt nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Jura 2012/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead Finish #386652 (James Eadie)
Ervaar fruitig-kruidige sherrynoten in samenspel met onverdunde vatsterkte. Trakteer uzelf op dit intense genot.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Caol Ila 13 jaar oud Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek een klassieke Caol Ila op het spanningsveld tussen uitgesproken rokerigheid en zoete tropische vruchten. Snel in huis halen!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Ardmore 2024 - 13 jaar oud (Thompson Bros.)
Uniek design en karaktervolle aroma's ontdekt u bij deze Ardmore in onafhankelijke uitgave. Zorg dat u meteen een fles bemachtigt!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Benrinnes 13 jaar oud Silent Night 1st Fill PX Sherry Barrique The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Een innovatieve blikvanger en een indrukwekkende compositie van aroma's in één fles. Bemachtig hem snel!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Teaninich 13 jaar oud Captain Shug and the Second Sight 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead Finish #2209704 The WhiskyHeroes (Brave New Spirits)
U geniet van een nootachtige honingszoetheid uit het zeldzame 1st Fill Amontillado Sherry-vat. Bemachtig deze rariteit nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Auchroisk 2011/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Barrique #22074039/2011 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Deze single malt is een romig-kruidig sherrygenot met diepgang en karakter. Proef hem nu!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
– 16,00%
Macduff 2011/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Hogshead #900349/2011 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
13 jaar gerijpt in First Fill Oloroso Hogshead – bestel nu deze fassterke Highland Single Malt uit de Awakening Series.
€ 100,99
€ 84,83
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 79,99
Benrinnes 2010/2024 - 13 jaar oud Hogshead #307104 (The Single Malts of Scotland)
Ontdek de volmondige, romige fruitigheid van deze exclusieve single cask op vatsterkte. Nu proeven.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Bladnoch 13 jaar oud Bourbon Whiskey Cask The Galloway Collection
Geniet van 13 jaar gerijpte kwaliteit met unieke honing- en citrustonen! Ontdek de Galloway Collection!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
– 35,00%
Glenlossie 2011/2024 - 13 jaar oud Single Hogshead No. 1290 Glens & Valleys (Berry Bros. & Rudd)
Beleef de volmondige smaak van deze intense enkelvatafvulling op vatsterkte. Niet te missen!
€ 110,99
€ 72,14
Inhoud: 0.7 Liter (€ 103,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 96,99
– 16,00%
Miltonduff 2011/2024 - 13 jaar oud Single Cask No. 8343679 The Octave (Duncan Taylor)
13 jaar rijping en een intens finish in kleine sherry-octavevaten gaven deze whisky zijn veelgelaagde aroma's. Ontdek hem nu!
€ 89,99
€ 75,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 89,99
Half 'n' Half 2010/2024 - 13 jaar oud Spey Valley Stout Cask Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
Een verrukkelijke compositie van aroma's uit verschillende regio's van Schotland. Bestel nu whisky met een smakelijke stout-finish!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)