Whisky 14 Jaar
Producten filteren
–
Nieuw
Glen Garioch 2011/2026 - 14 jaar oud 1st and 2nd Fill Bourbon Barrels The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek de intense vanillenoten van deze ongefilterde 14-jarige Signatory-afvulling uit bourbonvaten. Proef hem nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Ballechin 2010/2025 - 14 jaar oud Rum Hogshead Finish #710 Mad Malts (whic)
Zoete asrook en tropisch fruit nemen u onweerstaanbaar in hun greep. Bemachtig deel 2 van de exclusieve serie.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Nieuw
Glendronach 14 jaar oud Boynsmill House Edition
Ontdek ter gelegenheid van het 200-jarig jubileum weelderige fruitaroma’s uit Claret- en sherryvaten. Verzeker u nu van dit verzamelstuk!
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Nieuw
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask met 2 Untersetzern
Verzeker uzelf van een van de meest geliefde Speyside Single Malts, nagerijpt in Caribische rumvaten!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Ardmore 2011 - 14 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #62 (Signatory)
Ervaar de intense fruit- en turfaccenten van Ardmore 2011, 14 jaar gerijpt in sherry butts! Bestel nu.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Nieuw
Invergordon 2011/2026 - 14 jaar oud Palo Cortado Cask Finish #27/85 The Octave (Duncan Taylor)
De narijping in het bijzonder kleine Octave-fust verrijkt deze Single Grain met intense Palo Cortado-sherrytonen. Niet te missen.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Orkney 2011 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish 100 Proof Edition #71 (Signatory)
Ervaar de 14-jarige Orkney met sherry-finish: puur, volmondig, exclusief. Bemachtig nu uw exemplaar!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Linkwood 2011 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogsheads & Refill Hogsheads 100 Proof Edition #72 (Signatory)
Volmondig, intens en fruitig-kruidig — zo presenteert deze Linkwood zich op de tong. Bestel vandaag nog en geniet.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Oban 14 jaar oud
Ontdek de aroma’s van de zee in deze harmonieuze whiskyklassieker! Bestel nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Glen Elgin 2011/2026 - 14 jaar oud Oloroso Sherry Butts Finish 100 Proof Edition #82 (Signatory)
Geniet van de Oloroso-zoetheid van deze 14-jarige Glen Elgin in 100 Proof sterkte. Bestel deze Signatory-whisky nu!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Glenmorangie 14 jaar oud Quinta Ruban
Krachtige portwijntoetsen geven deze whisky zijn elegante en bijzonder fruitige smaak. Gun uzelf dit genot.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Aberlour 2012/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #5 Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van de volle sherry-intensiteit die 14 jaar in een first-fill Oloroso butt heeft opgebouwd. Bemachtig deze cask-strength nu!
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Inchgower 2011/2025 - 14 jaar oud 1st Fill Marsala Hogshead #104 Cask Strength Collection (Signatory)
Met indrukwekkend fruitige aroma’s uit de lange rijping op een Siciliaans Marsala-vat. Gun uzelf dit zoete genot.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Glen Grant 2009/2024 - 14 jaar oud Refill Sherry Hogshead #900927 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ga op een smaakreis naar de Speyside met deze rijpe, intense en fruitige botteling. Bestel nu!
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Craigellachie 2008/2022 - 14 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Deze heerlijke Single Malt rijpte maar liefst 14 jaar, waarvan iets meer dan 3 jaar in Oloroso-sherryvaten. Bestel nu een fles.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Highland Park 14 jaar oud Land of Orkney
Beleef de zoet-rokerige complexiteit van Highland Park 14. Verwen uzelf en bestel nu!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Fettercairn 14 jaar oud
Heerlijke complexiteit na 14 jaar rijping komt met aangenaam krachtige 46% Vol. in uw glas. Bestel nu!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Bushmills 14 jaar oud Malaga Cask Finish
Bijzonder zacht en mild ontvouwen zich tropische vruchten en hartige specerijen op de tong. Ontdek Ierse verfijning.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Aberlour 14 jaar oud Double Cask Matured Batch 7
De heerlijke symbiose van twee vaten brengt zoete vruchten, milde kruidigheid en romige vanillearoma’s in uw glas. Bestel meteen!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Glenrothes 2011 - 14 jaar oud Bourbon Hogshead #C26146 Warehouse No. 1 (Claxtons)
Ontdek de veelzijdige vanillenoten van deze 14 jaar oude cask strength. Een single cask botteling voor kenners en fijnproevers.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Tomatin 14 jaar oud Port Casks
Single malt van Tomatin met finish op portvaten, waarin de portwijn duidelijk domineert. Portliefhebbers grijpen best hun kans.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Linkwood 2011/2025 - 14 jaar oud Re-charred Hogsheads (James Eadie)
Ervaar pure whisky-authenticiteit in een gelimiteerde oplage! Bemachtig nu één van de 594 flessen uit opnieuw aangeschroeide eikenhouten vaten.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Auchroisk 2011/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Saint-Estèphe Barrique #22074022/2011 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ontdek de intense geuren van donkere bessen dankzij de zeldzame afwerking in een Saint-Estèphe barrique. Deze 14-jarige single malt overtuigt door zijn krachtige karakter.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Teerenpeli 14 jaar oud
De whisky uit Finland rijpte 14 jaar in zorgvuldig geselecteerde bourbon- en sherryvaten. Bestel meteen een van de weinige flessen.
€ 102,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 205,98/Liter)