Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
Nieuw
whic Sanctus 2: Cherubim
Ontdek de zoete aroma’s van rijpe steenvruchten, verfijnd door het zeldzame Moscatel-vat. Slechts 294 flessen beschikbaar – verzeker u van uw exemplaar.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Mortlach 2013/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Rivesaltes Wine Hogsheads #104, 105, 107, 109, 110 The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek de intense vruchtige tonen uit first-fill Rivesaltes-vaten. Verzeker u nu van deze karaktervolle Mortlach van Signatory.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Nieuw
Benromach 12 jaar oud
Ontdek intense fruitige tonen en subtiele rook uit First Fill sherryvaten. Proef deze Benromach 12 jaar nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Tamdhu 2014/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #5 part (Signatory)
Natuurlijke afvulling met 58,5% vol. en 12 jaar rijping in een eerstgevuld sherryvat. Bestel nu één van de 363 flessen.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Nieuw
Singleton of Dufftown 12 jaar oud (nieuw)
De naam is net zo heerlijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Proef het nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Nieuw
Linkwood 2014/2026 - 12 jaar oud Palo Cortado Cask Finish #7650437 The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek intense aroma’s dankzij het zeldzame Palo Cortado Octave-vat. Proef dit unieke Linkwood nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Jura 2014/2026 - 12 jaar oud Bourbon Barrel #700377 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de intense smaak van zoutkaramel in deze Signatory single cask botteling op vatsterkte. Verzeker u van een exemplaar.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Nieuw
Royal Brackla 2014 - 12 jaar oud Bourbon Hogshead #301482 Highland Laird (Bartels)
Ontdek de verfijnde vanillenoten van deze Royal Brackla single cask botteling op vatsterkte. Verzeker u van één van de 125 flessen!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Nieuw
Penderyn 12 jaar oud Special Release
Ontdek rijpe fruitige tonen in deze exclusieve 12-jarige Special Release uit Wales. Bestel nu uw momenten van genot.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Nieuw
Bunnahhabhain Staoisha 2013/2026 - 12 jaar oud Sherry Butt (Signatory)
Geniet van de rokerige Islay-karakteristiek uit een donker sherryvat. Verzeker u van deze exclusieve jubileum-enkelvat!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Glenfiddich 12 jaar oud Limited Design 2026 met Tumbler
De geliefde Speyside-klassieker in een beperkte designeditie. Verzeker u nu van deze bijzondere uitgave.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Nieuw
Benromach 2014/2026 - 12 jaar oud First Fill Sherry Hogshead #434
Ontdek de intense First Fill Sherrytonen van deze op 300 flessen gelimiteerde Single Cask botteling met onverdunde 59,3% Vol.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Nieuw
Balvenie 12 jaar oud DoubleWood set met 2 Untersetzern
Ontdek de karaktervolle honingsmaak van deze 12-jarige whisky, gerijpt in zorgvuldig geselecteerde vaten. Nu online beschikbaar – inclusief passende onderzetsels.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Dalmore 2014/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish #3 & 6 The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek verfijnde chocoladenoten dankzij een edele 1st Fill Oloroso finish. Verzeker u nu van deze Dalmore van Signatory.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Original
Met prachtig zoete en romige tonen uit de 12-jarige rijping in bourbonvaten. Ontdek de klassieker nu opnieuw.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud met cadeauverpakking
De klassieker met een spektakel aan aroma’s: intense fruit- en kruidige toetsen. Bestel nu en ontdek fluweelzacht genot.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Nieuw
Blair Athol 2013/2026 - 12 jaar oud Palo Cortado Cask Finish #3252184 The Octave (Duncan Taylor)
Krachtige single cask botteling met uitzonderlijke narijping in een Palo Cortado sherryvat. Bestel nu deze 12-jarige Blair Athol.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud Sauternes Wine Cask Finish The Wood Collection
Verheug u op onweerstaanbaar fruitige en zoete aroma's uit de naverij in Franse likeurwijnvaten. Geniet er meteen van!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Tamdhu 12 jaar oud
Bij een zachte 43% vol. proeft u zoete vruchten, moutgebak en een vleugje kaneel na 12 jaar rijping in sherryvaten. Bestel nu.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Benriach 2013 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts & Bourbon Barrels 100 Proof Edition #69 (Signatory)
Laat u betoveren door evenwichtige aroma’s uit 12 jaar vatrijping. Bestel nu en geniet binnenkort in alle rust.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Tormore 12 jaar oud
Op de perfecte drinksterkte, met romige vanille- en perziknoten na 12 jaar rijping in met de hand geselecteerde vaten. Een echte aanrader!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Mortlach 2013 - 12 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #60 (Signatory)
Geniet van de intense smaak van de 2,81-voudig gedistilleerde Mortlach. Bestel nu en ervaar kruidige sherrytoetsen.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Edradour 12 jaar oud Caledonia
De klassieker is vernoemd naar het gelijknamige lied van Dougie MacLean. Bestel nu en geniet van heerlijke sherrynoten.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud Moscatel Wood Finish Europe exclusive
Ontdek hoe de GlenAllachie profiteerde van een lange natrijping in zoete Moscatel-wijnvaten. Bestel nu.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)