Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
Nieuw
whic Ars Goetia #7 - Balam
Deze hellekoning heeft een zwak voor gebak, vanille en pruimen. Laat u verleiden door deze Holyrood Single Malt.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Nieuw
whic Sanctus 2: Cherubim
Ontdek de zoete aroma’s van rijpe steenvruchten, verfijnd door het zeldzame Moscatel-vat. Slechts 294 flessen beschikbaar – verzeker u van uw exemplaar.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Nieuw
Callington Mill Pedro Ximenez
Ontdek de zoete fruitaroma’s die voortkomen uit de rijping in volle Pedro Ximénez-sherryvaten van deze Tasmaanse single malt. Grijp uw kans.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Nieuw
Glen Ord 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #3 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de intense sherrytonen van deze 16 jaar oude Glen Ord op vattsterkte, afkomstig uit een 1st Fill Oloroso Sherry Butt. Proef nu.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Nieuw
Glen Garioch 2011/2026 - 14 jaar oud 1st and 2nd Fill Bourbon Barrels The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek de intense vanillenoten van deze ongefilterde 14-jarige Signatory-afvulling uit bourbonvaten. Proef hem nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Nieuw
Stauning R.Y.E. Maple Syrup Cask
Ontdek de romige zoetheid van esdoornsiroop, gerijpt in exclusieve vaten uit Vermont. Een gelimiteerd verzamelstuk dat u niet mag missen!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Nieuw
Bruichladdich 2010/2024 - 13 jaar oud Micro-Provenance 1st Fill Bourbon Cask #1216
Ontdek de intense vanille uit deze zeldzame 1st Fill Bourbon single cask. Verzeker u van één van slechts 204 flessen!
€ 146,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 209,99/Liter)
Nieuw
Edradour 2016/2026 - 10 jaar oud Caroni Rum Barrel (Signatory)
Ontdek tropische fruitnoten dankzij de rijping in voormalige Caroni-rumvaten. Een Edradour op vatsterkte voor bijzondere genietmomenten.
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Nieuw
Invergordon 2011/2026 - 14 jaar oud Palo Cortado Cask Finish #27/85 The Octave (Duncan Taylor)
De narijping in het bijzonder kleine Octave-fust verrijkt deze Single Grain met intense Palo Cortado-sherrytonen. Niet te missen.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Nieuw
Glen Spey 2015/2026 - 10 jaar oud PX Cask Finish #11052464 The Octave (Duncan Taylor)
Geniet van intense vruchten- en chocoladenoten dankzij het kleine PX-Octave-vat. Verzeker u van deze unieke cask strength!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Nieuw
M & H 2021/2026 - 4 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Sherry Hogshead #3550 (Best Dram)
Ontdek een zoete Single Malt uit Israël met onverdunde 57,7 % vol. na rijping in een PX Sherryvat. Bestel nu.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Tan Cho Mizunara Cask Finish
Sake-meester Hakutsuru veredelt een Single Malt: gerijpt in Hokkaido, afgemaakt in zeldzame Mizunara-eiken vaten – halfzoet en veelzijdig.
€ 323,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 462,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 323,99
Penderyn Copperopolis Sweet Red Wine Finish Icons of Wales No. 12
Zoete rodewijnvaten schenken soepele tonen van karamel, gedroogd fruit en eikenhout. Bestel en geniet van de krachtige 46% vol.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Aberfeldy 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #2 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van volle sherryaroma's in cask strength uit het 1st Fill Oloroso Butt. Verzeker uzelf van dit Signatory-highlight!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Millstone 2019/2026 - 7 jaar oud Banyuls Cask Special #39
Voor krachtige fruitige tonen rijpte deze whisky 7 jaar in zeldzame Banyuls-likeurwijnvaten. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Glenfiddich 16 jaar oud Aston Martin F1 Team Limited Edition 2026
Ook deze tweede limited edition is geïnspireerd door de samenwerking met het Aston Martin F1 Team. Bestel nu al vooraf.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Ki One Tiger
Ontdek een intense vruchtige zoetheid met deze zeldzame Koreaanse whisky, gerijpt in sherry- en wijnvaten. Bestel nu direct.
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Thin Lizzy Irish Whiskey
De ultieme whiskey voor rebellen en revolutionairen. Bestel meteen en geniet erbij van de muziek van de cultband.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Compass Box Hedonism 2026
Geef u over aan het mooie van het leven en ontdek de zoete decadentie van Schotse grain whisky. Bestel meteen!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Bushmills Black Bush (liter)
Zijdezachte whiskey met rijke aroma’s en onovertroffen veelzijdigheid. Bestel nu in de handige literfles.
€ 37,99
Thompson Bros. Lowrie's Reserve Blended Scotch Whisky
Een evenwichtige blend die de veelzijdigheid van Schotse whisky viert. Ontdek nu Lowrie's Reserve!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
– 16,00%
Holyrood Ambir
De romige en zoete aroma's van Hollyrood komen bij 49,8% vol. met aangename intensiteit tot hun recht. Direct genieten!
€ 73,99
€ 62,15
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 55,99
Tomintoul 10 jaar oud
Een zeer evenwichtige Single Malt uit de Speyside – overtuigt ook door zijn sterke prijs-kwaliteitverhouding. Liefhebbers van milde whisky’s zitten hier goed!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Dingle Cónocht An Fómhair Rum Cask Finish
Deze gelaagde whisky is een Keltische ode aan de herfst. Bemachtig nu dit bijzondere genoegen!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)