Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
Miltonduff 2011/2024 - 13 jaar oud Single Cask No. 8343619 Germany exclusive (Duncan Taylor)
De 9 maanden durende finish in een sherry-octave zorgde voor chocoladeachtige, fruitige aroma's. Grijp snel uw kans.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Inchgower 2011/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Barrique #22000/2011 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ontdek een maritieme diepte van sherry dankzij 48 maanden rijping in een First Fill Oloroso Barrique. Grijp nu uw kans op deze zeldzame parel.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Teerenpeli 2024 - 8 jaar oud Suomalaisen Viskin Päivä Moscatel Cask #30032016J
Deze single cask-afvulling voor de Finse Whiskydag 2024 betovert met fruitige toetsen uit het moscatelvat. Bestel snel!
€ 97,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 195,98/Liter)
Black Bull 18 jaar oud Faldo Edition
Deze volwassen Blended Scotch Whisky verrukt met krachtige 50% alc., volmondige aroma’s en een uitgesproken karakter. Niet twijfelen!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
CRN57° 30 jaar oud
Proef de rijkdom van 30 jaar rijping, met toetsen van toffee en peper. Ontdek de toekomst in elk glas.
€ 362,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 518,56/Liter)
Royal Brackla 2010/2023 - 12 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
Ervaar de volle aromakracht van dit Hart Brothers Royal Brackla Single Cask op vatsterkte. Bestel het nu online.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Glencadam 2007 - 15 jaar oud Reserva de Jerez Oloroso Sherry Cask Finish
De nagerijping in Oloroso-sherryvaten uit Spanje gaf deze gelimiteerde editie nootachtige en kruidige aroma's. Bestel nu!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Glencoe 10 jaar oud
Een heerlijk zoet-fruitige en kruidige Blended Malt van Ben Nevis. Leg meteen een fles in uw winkelmand en geniet!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Tomintoul 2005 - 17 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Cask Finish
Deze jaargangsuitgave kreeg een zoet-fruitige nagefinish in PX-sherryvaten en is slechts in beperkte oplage beschikbaar. Wees er snel bij!
€ 178,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 255,70/Liter)
Glencadam 2008/2023 - 15 jaar oud Madeira Cask Finish
15 jaar rijping en een verrukkelijk Madeira-finish schenken een voortreffelijke, zoetige rijkdom aan aroma's in uw glas. Bestel snel!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Tomintoul 25 jaar oud
Een kwart eeuw rust deze Single Malt in de stilte van de rijpingsloodsen van Tomintoul, om uit te groeien tot een van de beste Single Malts ooit.
€ 530,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 758,56/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Madeira Cask Finish
De uitgebreide rijpingstijd en de verschillende vaten tonen zich in het delicate aromaprofiel van deze Speysider. Ontdek hem nu!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Tormore 1995/2022 - 26 jaar oud Oloroso & PX Sherry Cask Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Ontdek 26 jaar Speyside-excellentie met sherryvat-finish. Bemachtig nu uw fles!
€ 281,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 402,84/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Hogshead #50271 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Verzeker uzelf van een zeldzame fles van de Imperial-distilleerderij, die in 1998 voorgoed haar deuren sloot. Wees er snel bij!
€ 756,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.081,41/Liter)
Glen Spey 2008/2024 - 15 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel #16601706 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ga op een aromareis naar het Schotse hart van Speyside met deze fruitige single cask-uitgave. Wees er snel bij!
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Lochside 1981/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Zeldzaam genot uit de gesloten Lochside-distilleerderij. Bemachtig nu een van de gelimiteerde flessen!
€ 4.877,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.968,56/Liter)
Compass Box Artist Blend
Opnieuw bewijst Compass Box hun fijne gevoel voor blending. Bestel deze fruitig-zoete favoriet nu voor levering aan huis.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Farthofer 2018 Double Cask Mostello Finish (biologisch)
De whisky uit Oostenrijk rijpte in een nieuw uitgebrand roodwijntaf en nadien in een Mostello dessertwijntaf. Niet te missen!
€ 55,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 111,98/Liter)
Balcones Eclipse Texas Rye Batch No. 22-1
Met vatsterkte 64% vol. komt de Straight Rye Whisky in uw glas. Bestel een fles en laat u meevoeren.
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Johnnie Walker Black Label 12 jaar oud
In dit prijssegment is deze Scotch een echte krachtpatser met uitstekende kwaliteit. Grijp nu uw kans.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
White Horse Blended Scotch Whisky (liter)
Betaalbaar en goed. Zorgvuldig samengestelde Scotch met maritieme en rokerige toets. Bestel nu in de grote 1 literfles.
€ 32,99
Atom 8 jaar oud Maple Syrup & Toasted Oats & Orange Zest & Vanilla Canadian Corn Whisky
Geniet van de natuurlijke zoetheid en kruidigheid in de 8 jaar oude Canadese maïswhisky. Ontdek nu deze bijzondere aromatische rijkdom!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Blended Grain Scotch Whisky 30 jaar oud (That Boutique-y Whisky Company)
30 jaar rijping maken deze Grain Scotch Whisky werkelijk uitzonderlijk. Leg meteen een fles in uw winkelmand.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Gwalarn Pure Malt
De milde blend van maltwhisky's met een vleugje rook verwent van begin tot eind. Plaats hem direct in uw winkelmandje.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)