Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
Compass Box Brûlée Royale
Een zijdezachte ode aan de zoete Crème brûlée, samengesteld uit vier Single Malts tot 21 jaar oud. Bestel en geniet.
€ 139,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 199,99/Liter)
Compass Box Art & Decadence
Opnieuw levert Compass Box een perfect gecomponeerde luxe Blended Scotch Whisky. Gun uzelf deze kostbaarheid.
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Tamnavulin 2013/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Butt Finish #373071 (James Eadie)
Exclusief sherry-eenzelfass van James Eadie – vol gedroogd fruit, chocolade en kruidige diepte. Bestel nu meteen!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Blair Athol 11 jaar oud Serpent's Ember Islay & Rum Hogsheads Whisky of Voodoo (Brave New Spirits)
Unieke smaak door Islay- en rumvaten! Ontdek de 11-jarige Highlandmagie van Blair Athol — bemachtig hem nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Inchgower 2016/2024 - 7 jaar oud Tawny Port Barrique #26 Benchmark (Murray McDavid)
Volrijpe Inchgower Single Malt uit een uniek Portwijnvat. Grijp nu deze genotsrijke rariteit!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Zuidam Smuggler's Trail Dutch Single Blended Whisky PX Cask
De mix van verschillende granen en de rijping in zoete PX-vaten geven deze whisky die bijzondere toets. Koop nu!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Glen Elgin 2013/2023 Hogshead Small Batch (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de verfijnde aroma's van de Speyside met deze rijpe, onafhankelijke uitgave. Bestel nu en geniet!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
GlenAllachie 2013/2025 - 12 jaar oud European Virgin Oak Hogshead #4385
12 jaar rijping in een nieuw vat van Europese eik, onverdund met 61,7% vol. en gelimiteerd tot 344 flessen – nu uw kans grijpen.
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Blackwater Distillery 2021/2025 - 3 jaar oud Bourbon Barrel (Master of Malt)
Zeldzame single cask botteling van Blackwater Distillery, gedistilleerd uit historische gerstensoort. Verzeker u van één van de weinige flessen.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Teerenpeli 10 jaar oud Barley Wine Cask
Ontdek de zoete tonen van honingraten dankzij de zeldzame rijping van 10 jaar in Barley Wine-vaten. Verzeker u nu van deze Finse parel!
€ 87,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 175,98/Liter)
Glenrothes 2014/2024 - 9 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
Beleef rijpe sherrynoten in dit Glenrothes-single cask op krachtige vatsterkte. Bestel nu deze rariteit!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Whisky of Voodoo 11 jaar oud The Renegade Cultist (Brave New Spirits)
De Highland-whisky overtuigt met fruitige aroma's, een eigenzinnig design en krachtige 52,5% vol.! Wees er snel bij.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Turntable Blending House 2024 Collection Track 04 One Way Or Another
Verheug u op onweerstaanbaar genot in uw glas dankzij een bijzondere vatcombinatie. Nu te proeven op intense drinksterkte!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Braes of Glenlivet 1991/2024 - 32 jaar oud Margaux Wine Cask Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Dankzij het ontbreken van koudfiltratie krijgt u de 32 jaar gerijpte aromatische rijkdom onvervalst in uw glas. Ontdek hem nu!
€ 281,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 402,84/Liter)
Oxford Rye Whisky #009 The Tawny Pipe
De eerste single cask-afvulling van Oxford Rye kreeg een nabehandeling in een portwijnvat en werd in vatsterkte afgevuld. Bestel nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Tormore 2015/2025 - 10 jaar oud Uitvlugt Rum Barrel Finish Benchmark (Murray McDavid)
Beleef pure whisky-exclusiviteit door rijping in rumvaten! Grijp nu uw kans en verzeker u van een gelimiteerde fles!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Elvis Tiger Man 45% Vol.
Met zijdezachte textuur en krachtige body doet deze Tennessee whiskey denken aan de King of Rock. Niet alleen voor fans een waar genot.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Benrinnes 2009/2023 - 14 jaar oud Ruthrie the Wanderer in Medoc 1st Fill Château Potensac Red Wine Barrique No. 301374 Cask Noir (Brave New Spirits)
Dankzij 14 jaar rijping in een eerstgevuld roodwijnafvat heeft deze Benrinnes bijzonder lieflijke aroma's opgenomen. Proef hem nu!
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
Millstone 2016/2023 - 7 jaar oud Pedro Ximénez Cask Special #29
Verleidelijke tonen uit de rijping in zoete PX-sherryvaten betoveren de zintuigen. Leg direct een fles in uw winkelmand.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Glenlossie 2017/2026 - 8 jaar oud PX Cask Finish #8950312 The Octave (Duncan Taylor)
Met een intense zoetheid en rijpe fruitigheid uit de afwerking in het kleine Pedro Ximénez-sherryvat. Gunt u uzelf dit genot.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glenallachie 2009/2025 - 15 jaar oud Virgin Oak Barrel #804305
Natuurlijke afvulling van een door Billy Walker met de hand geselecteerd vat uit nieuwe eik. Snel een van de 283 flessen veiligstellen.
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Ben Nevis 2014/2025 - 11 jaar oud Refill Malaga Hogshead #376945 (James Eadie)
Ervaar de fruitrijke intensiteit uit het Malaga-vat bij krachtige 58,1% Vol. Bestel nu de Ben Nevis van James Eadie.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Turntable X Dingle Collaboration Drop 02
De zorgvuldig samengestelde blend valt in de smaak en overtuigt ook door zijn stijlvolle uitstraling. Bestel hem vandaag nog!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Teaninich 2010/2023 - 13 jaar oud Refill Marsala Hogshead Finish No. 358025 (James Eadie)
Ontdek Teaninich van een nieuwe kant in een onafhankelijke uitgave met een smakelijk finish en prachtige vatsterkte. Bestel vandaag nog!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)