Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release
Gemaakt van gemoute en ongemoute gerst en gerijpt op vijf verschillende vattypes. Bestel nu en ontdek iets nieuws.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Jameson Black Barrel set met 2 Tumbler-Gläsern
De glazen met het Jameson-logo zijn perfect om de volmondig-kruidige Irish whiskey te degusteren. Ontdek het nu!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
The Deveron 10 jaar oud
Beleef 10 jaar Highland-traditie met appeltoetsen! Bestel nu uw The Deveron en geniet van pure whisky!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Cardhu 2016/2026 - 10 jaar oud Refill Hogshead #1132 Cask Strength Collection (Signatory)
10 jaar rijping en 58,4% vol. onverdunde vatssterkte uit één vat met slechts 318 flessen – dit mag u niet missen.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Maker`s Mark 46 (nieuw)
Ontdek de heerlijke aroma's van Kentucky Straight Bourbon met deze intense botteling. Bestel meteen een fles!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Bonnington Muscat Cask
U geniet van zoete steenfruittonen dankzij de zeldzame rijping in een Muscatvat. Verzeker uzelf van deze exclusieve Lowland single malt.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Glencadam Reservé de Bordeaux Merlot Wine Cask Finish
Schotse whisky-excellentie ontmoet Franse wijnfinesse. Ontdek nu deze verrukkelijke creatie van Glencadam!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Midleton Very Rare 2026 Vintage Release
Jaarlijkse premiumafvulling van de Midleton Distillery. Verzeker u van deze Ierse whisky met zachte 40% vol.
€ 249,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 357,13/Liter)
– 16,00%
1770 Glasgow The Original Cask Strength
Bij indrukwekkende 61,3% vol. komen de heerlijke fruitaroma's prachtig tot hun recht. Gun uzelf dit intense genot!
€ 95,99
€ 80,63
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 95,99
Akashi Ume Umeshu Cask Finish
Geniet van de kenmerkende pruimensoetheid dankzij de zeldzame afwerking in een umeshu-vat. Ontdek deze Japanse whisky hier.
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Bushmills Port Cask The Steamship Collection #2 (Irland)
Ook deze Bushmills zet koers naar een fruitig en elegant profiel. Ga mee met nr. 2 uit de Steamship Collection op een boeiende tocht door de Dourovallei!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Glenmorangie 16 jaar oud The Nectar
Als een bezoek aan een Franse patisserie. De finish op vaten van zoete wijn zorgt voor een explosie van aroma's. Nu proeven!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Shenks Homestead Kentucky Sour Mash Whiskey 2025 Release
Beleef Amerikaanse geschiedenis in het glas met het gelimiteerde Shenks Homestead! Bemachtig nu uw fles!
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
Maker's Mark Kentucky Straight Bourbon
Terecht een van de meest geliefde bourbons in de wereldwijde bartenderscène en een echte prijskwaliteitstip. Bestel nu.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Dalmore 15 jaar oud
15 jaar vatrijping en een finish in Oloroso-sherryvaten geven deze Highland single malt verrukkelijke chocoladearoma’s. Nu proeven!
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
Bushmills 10 jaar oud Vino Dulce Wine Cask Finish
Het finishen in Spaanse zoete wijnvaten maakt de 10 jaar oude Bushmills tot een heel bijzondere druppel. Grijp nu uw kans.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Irishman The Harvest Single Malt & Pot Still Whiskey
Zeer romige single malt met weelderige karamelnoten en een zachte drinksterkte van 40% vol. Bestelt u hem nu en geniet ervan in goed gezelschap!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
West Cork 5 jaar oud Black Cask (200ml)
Extra diep uitgebrannte eiken vaten verlenen deze 5 jaar gerijpte Ierse whisky zoet-kruidige tonen. Ontdek het nu.
€ 10,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 54,95/Liter)
Jameson Black Barrel
Met bijzonder intense aroma’s van vanille en karamel uit sterk uitgebrande eiken vaten. Bestel en geniet.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Callington Mill Blue Lake Lodge Exclusive Release
Een single malt van bijzondere kwaliteit, gerijpt in de open lucht in het Tasmanische hoogland. Voeg hem meteen toe aan uw winkelmandje.
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Sweet Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection
Aultmore 15 – zoet en zijdeachtig: vijg, mandarijn en okkernoot in het honingzachte Sweet Marsala Cask. Nu kopen!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Puni Vina Marsala Edition
Fraaie, fruitige Marsalavattoetsen en een verfijnd design kenmerken deze single malt van een boeiende Italiaanse distilleerderij.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Glencadam 13 jaar oud Small Batch
Herinnert aan de heropening van de distilleerderij in 2003 en wordt enkel in kleine batches geproduceerd. Wees er snel bij.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)