Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
Chichibu Ichiros Malt Paris Edition 2021
Een Japanse malt in Frans design. Bestel nu en proef!
€ 516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 738,56/Liter)
Chichibu The First Ten 2020
De eerste 10-jarige Chichibu. Een mijlpaal in de geschiedenis van de jonge distilleerderij. Bemachtig nu deze gelimiteerde uitgave!
€ 1.024,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.464,27/Liter)
Platte Valley Straight Corn
Authentieke maïswhiskey, gebotteld zoals 100 jaar geleden in een aardewerken kruik. Bestel en geniet van eersteklas smaak.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Macallan 1997/2026 - 29 jaar oud Speymalt Refill American Hogshead #4355 (Gordon & MacPhail)
Ontdek de smaken van heidehoning en ananas in deze zeldzame, 29 jaar oude Macallan Speymalt. Een bijzonder verzamelstuk.
€ 822,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.175,70/Liter)
D.R.K.N.S.S. Sherry Cask Single Malt Scotch Whisky (Asta Morris)
Een mysterieuze whisky uit het sherryvat. Bestel nu en onthul het geheim!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Skrewball Peanut Butter Spirit Drink
Ervaar pure pindakaassmaak. Een innovatieve twist voor uw cocktails! Probeer het vandaag nog!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Chichibu 2014/2021 Single Barrel No. 3351 Exceptional Casks (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de uitgestrekte wereld van whisky met deze verfijnde, onafhankelijke botteling uit Japan. Bemachtig meteen een fles!
€ 720,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.029,99/Liter)
Auchroisk Bourbon Quarter Cask Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Romige slagroom en sprankelende citrusnoten komen met aangename 44,5% vol. in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Paddy Irish Whiskey
De driemaal gedistilleerde klassieker uit Ierland overtuigt met zijn zachte en milde smaak. Leg hem meteen in uw winkelmand.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
GlenAllachie 11 jaar oud Marsala Wood Finish
Geniet van fluweelachtige fruittonen dankzij 42 maanden extra rijping in een Marsala-zoetwijnvat. Bemachtig nu uw exemplaar.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Edradour 2016/2026 - 10 jaar oud - 1st Fill Sauternes Hogsheads
U ervaart intense honingzoetheid dankzij de First Fill Sauternes-rijping. Bestel dit exclusieve Small Batch hier!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Strathmill 2011/2023 - 11 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish (Murray McDavid)
Ervaar de exotische fruitaroma's van een zeldzame Speyside-whisky! Bemachtig vandaag nog één van de gelimiteerde flessen.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
West Cork Small Batch Rum Finish Very Rare Expression
Geniet van de gelimiteerde botteling met robuuste vatsterkte en smaakvolle narijping in uitgelezen rumvaten uit Panama.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
VAT 69 Blended Scotch
Een betrouwbare blend en een ontspannen dram. Bestel meteen een fles.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Loch Lomond 2019/2026 - 7 jaar oud Koval Bourbon Quarter Casks Finish Select Grain (Murray McDavid)
Ontdek de romige noot van boterpopcorn dankzij de zeldzame Koval Bourbon Quarter Cask Finish. Verzeker u nu van deze bijzondere editie!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Millstone 2017/2025 Unpeated No. 4 First Fill Moscatel Butt #17B106 Dutch Windmills Collection
Volledig ongeturfd, maar met de volle, mondvullende smaak van de lange rijping op een Moscatel-vat. Verzeker u van een fles.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
West Cork 5 jaar oud Black Cask
Ervaar de bijzonder zijdezachte smaak door de narijping in extra sterk uitgebrande bourbonvaten. Nu kopen.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Fielden Rye Whisky
Bijzondere zorg bij de teelt van het graan valt terug te proeven in de prachtige volheid van deze whisky. Bestel meteen!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Scapegrace Vanguard
Dompel uzelf onder in de veelgelaagde wereld van Nieuw-Zeelandse smaaksensaties. Bestel nu de Scapegrace Vanguard!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
The Singleton of Glendullan Golden Autumn Orchard Double Oak Gardens of Abundance (liter)
Ontdek honingzoete fruittonen met deze exclusieve Singleton Double Oak-whisky. Bestel nu uw literfles.
€ 74,99
GlenWyvis Baineach Highland Legacy Series
Het tweede deel van de Highland Legacy Series combineert chocolade, sinaasappel en peer met een olieachtige textuur en 46,5% vol. Mis dit niet!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
The New Zealand Diggers & Ditch (Neuseeland & Australien)
De oceanische superblend van Nieuw-Zeelandse en Australische whisky, deels gerijpt op wijnvaten – nu ontdekken
€ 107,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 215,98/Liter)
Invergordon 2009/2026 - 16 jaar oud Oloroso Sherry Puncheon (Master of Malt)
Ontdek de rijke sherrytonen na 16 jaar rijping in een Oloroso Puncheon van Master of Malt. Verzeker u nu van uw exemplaar.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)