Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
Terence Hill The Hero Whisky - sample (Tasting Circle)
Fruitige tonen van banaan en ananas ontmoeten zoete vanillearoma's. Bestel nu en geniet.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Terence Hill The Hero Whisky - mild (50ml miniatuur)
Proef met dit kleine flesje de zoete smaak van rum- en bourbonvaten. Verzeker uzelf nu van overtuigende argumenten.
€ 10,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 219,80/Liter)
Scapegrace Vanguard -Sample (Tasting Circle)
Dompel uzelf onder in de gelaagde wereld van Nieuw-Zeelandse smaakbelevingen. Bestel nu de Scapegrace Vanguard!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glenlivet 21 jaar oud The sample Room Collection
Een rijping van 21 jaar en een drievoudige narijping brachten deze elegante en evenwichtige single malt voort. Nu kopen!
€ 210,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 301,41/Liter)
Glenfiddich Project XX Experimental Series #02 - sample (Tasting Circle)
Dankzij de experimentele aanpak heeft deze Glenfiddich een boeiend aromaprofiel. Koop hem nu en ontdek het zelf!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Kavalan Concertmaster Port Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Ontdek de volle fruitigheid van Taiwan met de Port Cask Finish van Kavalan in een prachtig jasje!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glenfiddich 16 jaar oud Aston Martin F1 Team Limited Edition 2025 - sample (Tasting Circle)
Niet alleen voor Formule 1-fans een genot: verzeker u vooraf van de zijdezachte Glenfiddich 16 jaar aan een bijzonder goede prijs.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
GlenAllachie 10 jaar oud Grattamacco Wine Cask Finish Wine Series - sample (Tasting Circle)
De verrukkelijke invloed van het Toscaanse wijnvat schenkt een weelderige smaakbeleving in uw glas. Ontdek het meteen!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Chicken Cock Small Batch Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Geniet van een volle butterscotch-aroma met deze ongefilterde bourbon. Bestel nu Batch 28.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Elsburn 2025 - 6 jaar oud The Journey Batch 001 - sample (Tasting Circle)
Een smaakbelevenis tussen fruit, mout en hout – in een gelimiteerde oplage gebotteld voor fijnproevers. Bemachtig hem nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Holyrood Ambir - sample (Tasting Circle)
De romige en zoete aroma's van de Hollyrood komen bij 49,8% Vol. met aangename intensiteit tot hun recht. Meteen genieten!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Rampur Double Cask (50ml miniatuur)
Tropisch fruitige Single Malt uit India met dubbele rijping in bourbon- en sherryvaten. Ontdek nu met de 50 ml fles.
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Madeira Cask Finish - sample (Tasting Circle)
De ruime rijpingstijd en de verschillende vattype schitteren in het delicate aromaprofiel van deze Speysider. Ontdek hem nu!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Nieuw
Tan Cho Mizunara Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Sake-meester Hakutsuru veredelt Single Malt: gerijpt in Hokkaido, volbracht in zeldzame Mizunara-eik – halfzoet en veelzijdig.
€ 18,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 633,00/Liter)
Nieuw
Miltonduff 1986/2025 Anniversary Release (Gordon & MacPhail)
Geniet van bijzondere momenten met deze Miltonduff 1986. Verzeker uzelf van deze zeldzame afvulling van Gordon & MacPhail.
€ 1.624,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.321,41/Liter)
Legent Bourbon
Een uitzonderlijke bourbon met een wijn- en sherryfinish! Gecreëerd door de master blenders Fred Noe & Shinji Fukuyo.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Royal Brackla 22 jaar oud Tokaji Cask Exceptional Cask Series
Indrukwekkende complexiteit, stijlvolle premiumbox en decadente aroma's — deze whisky is pure luxe. Gunt u uzelf dit genoegen!
€ 330,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 472,84/Liter)
Glen Moray 18 jaar oud
Een volwassen Glen Moray met een complexe waaier aan aroma's na 18 jaar in first fill vaten van Amerikaanse eik. Niet te missen!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Mortlach 2007/2022 - 14 jaar oud Single Sherry Butt No. 2 Óðinn Edda #1 (whic)
Zware sherryaroma's, zo machtig als de Allvader zelf. Bemachtig Nummer 1 van de nieuwe sherryvatenserie van whic.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Strathmill 2006/2022 - 15 jaar oud Single Sherry Butt No. 4 Þórr Edda #2 (whic)
Achter de natuurlijke mahonitint schuilen donkere chocolade en een delicate bloemengeur. Bemachtig één van de 679 flessen.
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Teaninich 2009/2022 - 13 jaar oud Single Sherry Butt No. 5 Hel Edda #4 (whic)
Bij de godin Hel is de donkere ziel van de Teaninich in goede handen. Bestel nu de gelimiteerde editie van de Edda‑serie.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Mannochmore 2012/2022 - 9 jaar oud Single Sherry Butt No. 114 Týr Edda #3 (whic)
De mist licht op, en de god Týr betreedt met rijpe sherrynoten het podium. Wees er snel bij.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
whic Sirens Batch 4
Ontdek de unieke aroma's van de zeldzame nabewerking in ahornsiroopvaten. Grijp nu uw kans en laat u betoveren.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Aengus 1st Fill Pedro Ximénez Sherry Hogshead Túatha Dé Danann (whic)
Intense aroma's en volmondig genot door de rijping in een 1st-fill PX Sherryvat. Ontdek nu Ierse whiskey op een heel nieuwe manier.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)