Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
The Red Comyn 12 jaar oud Ruby Port Cask Finish (Claxtons)
Geniet van fruitige diepgang met een uniek Ruby Port Cask Finish! Ervaar een onvergelijkbare whiskycultuur.
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Kanosuke Single Malt met cadeauverpakking
De single malt rijpte in shochuvaten en maakt voortaan deel uit van het kernassortiment van de Japanse stokerij. Probeer hem meteen.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Holyrood Pitch
De vernieuwende receptuur en kruidige sherryvaten geven deze whisky uit Edinburgh zijn bijzondere smaak. Ontdek hem nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Starward 2018/2022 Ginger Beer Cask #7
Het Ginger Beer Cask-project is vernieuwend, grensverleggend en heerlijk! Bestel nu de nieuwe uitgave van de cultreeks.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Tomintoul Tawny Port Cask Finish Small Batch
Ontdek de fruitige smaak dankzij de narijping op Tawny portvaten. Bestel nu en geniet volop.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Stauning R.Y.E.
Heerlijke kruidigheid en intense zoetheid in de prachtige Stauning-fles. Ontdek nu het genot uit Denemarken!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Glengoyne Time Capsule proefset (3x 50 ml)
De proefbox biedt u een selectie van drie verschillende single malts. Bestel meteen en ontdek uw favoriet.
€ 24,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 166,60/Liter)
MacPhail's 15 jaar oud
Geniet van de perfectie van een 15‑jarige geheimzinnige Speyside‑whisky! Haal deze exquise Single Malt nu in huis.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Floki Single Cask Reserve in cadeauverpakking
Ontdek unieke en intense whisky uit IJsland. Leg meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Willett Kentucky Vintage Bourbon Original Sour Mash
Heerlijke drinksterkte en uitgebalanceerde aroma's nemen u mee op een prachtige smaakreis naar Kentucky. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Puni Sole The Italian Single Malt Whisky
De zon van Italië gevangen in een whisky. Laat u nu meeslepen door de stralende goudkleur en de prachtige honingtonen!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Macaloney's Na Braiche
Beleef de bijzonder fruitige aroma's die ontstaan door rijping in portugese rode wijnvaten. Plaats hem meteen in uw winkelmandje.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Canadian Corn Whisky 8 jaar oud Sherry Cask (That Boutique-y Whisky Company)
Gedistilleerd uit zoete maïs, met een kruidig-fruitige smaak dankzij de rijping op zorgvuldig geselecteerde sherryvaten. Bestel en geniet.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Turntable Blending House 2024 Collection Track 05 Harder, Better, Faster, Stronger
(K)en kwestie van identiteit: geniet van vatsterke smaken uit Oloroso sherry-, bourbon- en Marsala‑vaten. Probeer hem.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Bunnahabhain 2008/2024 - 15 jaar oud Single Cask No. 3842174 The Octave (Duncan Taylor)
De maritieme tonen van Bunnahabhain ontmoeten heerlijke kruidigheid en gedroogd fruit uit het sherryvat. Nu kopen en genieten!
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Edradour 2013/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Burgundy Wine Hogheads
U geniet van delicate rode vruchten dankzij 12 jaar in First-Fill Bourgogne vaten. Verzeker uzelf van deze Edradour nu.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
West Cork Sherry Cask Finish Maritime Release
Deze 3-voudig gedistilleerde single malt kreeg een heerlijke naveroudering in de beste sherryvaten van Bodegas Barón. Koop nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Half 'n' Half 2010/2024 - 13 jaar oud Spey Valley Stout Cask Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
Een verrukkelijke compositie van aroma's uit verschillende regio's van Schotland. Bestel nu whisky met een smakelijke stout-finish!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Auchentoshan 2007/2026 - 18 jaar oud Ex-Rye Barrel (Master of Malt)
Ontdek de zeldzame roggewarmte van deze 18-jarige Auchentoshan Single Malt. Verzeker u van één van de slechts 255 flessen!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Whitlaw 2014/2024 - 10 jaar oud Rechar Butts (Signatory)
Ervaar een karaktervolle Single Malt van de Orkney-eilanden, gebotteld op zachte drinksterkte. Grijp uw kans en geniet.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Tomintoul Madeira Cask Finish
Uitzonderlijk mild en met de smaak van exotische vruchten. Leg meteen een fles in uw winkelmandje en geniet er binnenkort van.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Dingle Single Pot Still Irish Whiskey
Geniet van de unieke smaak die voortkomt uit het aandeel ongemoute gerst en de bijzondere vatcombinatie. Koop nu!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Tomintoul Pinot Noir Cask Finish Small Batch
Een bijzonder hoogtepunt voor liefhebbers van in wijnvaten nagerijpte whisky's. Leg meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Tomintoul Amarone Wine Cask Finish
Liefhebbers van wijnvaten, opgelet: de nabehandeling in edele Amarone-rodewijnvaten brengt fluweelachtige fruittonen in het glas. Wees er snel bij!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)