Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Nieuw
Edradour 18 jaar oud 1st Fill DFR Amarone Hogshead Small Batch
Ontdek fluweelzachte fruitnoten na 18 jaar rijping in een 1st Fill Amarone wijnvat. Verzeker u van deze beperkte editie.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Tamdhu 2014/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #5 part (Signatory)
Natuurlijke afvulling met 58,5% vol. en 12 jaar rijping in een eerstgevuld sherryvat. Bestel nu één van de 363 flessen.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Nieuw
Craigellachie 2009/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Madeira Hogshead Finish #202 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van de onverdunde vatsterkte van 55,7% vol. en de fruitige smaak uit de Madeira-narijping. Bestel nu.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
– 16,00%
North British 2009 - 15 jaar oud 1st Fill & 2nd Fill Oloroso Sherry Butts & Bourbon Barrels 100 Proof Single Grain Edition #2 (Signatory)
De combinatie van Sherry Butts en Bourbon Barrels zorgt voor een heerlijk gelaagd aromaprofiel. Ontdek hem nu!
€ 54,99
€ 46,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 44,99
Nieuw
Callington Mill Cognac Cask Rare Single Cask
De eerste editie van de Rare Single Cask-reeks rijpte in een Cognac-vat van Franse eik. Ontdek deze cask strength.
€ 132,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 189,99/Liter)
Nieuw
Stauning HØST Double Malt met cadeauverpakking
Met bijzonder fruitige noten door de gedeeltelijke rijping in eerstgebruikte portwijnvaten. Ontdek nu Deense whisky.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glen Elgin 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Amarone Hogshead Finish #11 Cask Strength Collection (Signatory)
Verfijnde narijping in een Amarone-rodewijnvat en onvervalste afvulling op 53,5% Vol. in natuurlijke kleur. Een absolute aanrader.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Benrinnes 2012/2026 - 13 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #78 (Signatory)
U ervaart donkere fruit- en cacaotonen door 13 jaar rijping in een 1st Fill Oloroso-vat. Bemachtig dit 100 Proof-hoogtepunt!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Glendronach The Sevillian Room House Editions (liter)
De essentie van Sevilla, geboren uit de harmonie van Oloroso-, Pedro Ximénez- en Palo Cortado-sherryvaten. Een onmisbare ervaring voor sherryliefhebbers.
€ 90,99
GlenAllachie 11 jaar oud Palo Cortado Sherry Cask Finish The Wood Collection
U geniet van intense pruimen- en mokka-tonen dankzij het zeldzame Palo Cortado sherryfinish. Bemachtig nu uw exemplaar.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Symington's Blended Scotch Whisky 10 jaar oud met tube (Signatory)
10 jaar gerijpte Scotch in sherry- en bourbonvaten met krachtige 46% Vol., natuurlijke kleur en een aantrekkelijke prijs. Probeer het!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Nieuw
Penderyn The Village Amarone Cask Finish Icons of Wales No. 14
Ontdek deze afvulling met een vruchtige rijping in een verfijnd Amarone-rodwijnvat, ter ere van het Welshe dorp Portmeirion.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Nieuw
Glenkinchie 2009 - 17 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead #300011 Highland Laird (Bartels)
Ontdek de rijpe sherrytonen van deze 17 jaar oude Glenkinchie, gerijpt in een first fill Oloroso-vat. Een bijzondere zeldzaamheid.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Nieuw
West Cork 5 jaar oud Rum Cask Maritime Release
Ontdek tropische fruitnoten dankzij de 5-jarige rijping op rumvaten. Deze Ierse single malt overtuigt met een karaktervol aroma.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Glenmorangie Triple Cask Reserve
De combinatie van drie verschillende vattype zorgde voor evenwichtige en gelaagde aroma’s. Gun uzelf dit genot!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Kanosuke Sherry Casks Vatted
Een verdere ontwikkeling van de Kanosuke Single Malt, gerijpt in Oloroso-, Cream Sherry- en Virgin Oak-vaten. Niet missen!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Tamdhu proefset (3x50ml)
Ontdek de veelzijdigheid van Tamdhu. Drie leeftijden in één set. Bestel vandaag nog!
€ 27,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 186,60/Liter)
Bulleit Bourbon Frontier Whiskey (EAN bis 2025)
Dankzij het bijzonder hoge roggenaandeel, met een kruidige signatuur en een onmiskenbaar heldere, zachte afdronk. Kopen!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Nieuw
Callington Mill Festive Cask 2025
De feesteditie verleidt met hartverwarmende kruiden en een krachtige 46% vol. Bestel nu om zelf te genieten of cadeau te doen.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Nieuw
Glenlossie 1992/2026 - 33 jaar oud Hogshead #3458 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek 33 jaar Glenlossie-perfectie in deze zeldzame Symingtons Choice uitgave. Bestel nu uw exclusief exemplaar!
€ 353,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 505,70/Liter)
Linkwood 2018/2024 - 6 jaar oud Tawny Port Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
De diepdonkere kleurpracht van deze Linkwood getuigt van de intense invloed van het Tawny Port-vat. Verwen uzelf met dit genot!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye 54,8% Vol.
Straight Rye Whiskey van vier jaar gerijpt in witte eiken vaten, met 54,8% Vol. in vatssterkte. Ontdek deze zeldzaamheid uit Kentucky.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Aultmore 2009 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Exceptional Cask Edition #14 (Signatory)
Beleef intens sherrygenot met Aultmore 16 jaar! Ontdek nu de gelimiteerde edities!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Nieuw
Jack Daniels 10 jaar oud Batch 05
Deze 10 jaar oude whisky verleidt met een zachte rooktoets, verfijnde kruidigheid en een aangename intensiteit. Geniet van Batch 05.
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)