Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Speyburn Rum Cask Finish
De extra rijping in zorgvuldig geselecteerde rumvaten zorgt voor extra fruitige en zoete aroma’s. Nu bestellen voor bijzonder milde genietmomenten.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Allt-a-Bhainne 2009/2024 - 15 jaar oud Madeira Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Allt-a-Bhainne van een nieuwe kant in de onafhankelijke botteling van Murray McDavid. Bestel meteen!
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Chichibu Ichiros Malt Paris Edition 2019
Japan ontmoet Frankrijk. Ontdek deze geslaagde single malt.
€ 566,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 809,99/Liter)
Glenglassaugh 15 jaar oud
Geniet van de harmonie tussen chocolade en tropisch fruit, verkregen door rijping op PX- en Spaanse wijnvaten. Proef het nu.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Elsburn 12 jaar oud The Journey Batch 002
Met 46% vol. en de fruitige smaak afkomstig uit sherry-, port-, marsala- en malagavaten. Ontdek nu whisky uit het Harzgebergte.
€ 144,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 207,13/Liter)
Tomintoul 12 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish 2012 Edition
De narijping in Oloroso sherryvaten verrijkt de fruitige huisstijl van Tomintoul. Ontdek nu deze gelimiteerde afvulling.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Tenjaku Whisky
Milde blend uit Japan, ook uitstekend geschikt voor uw cocktails of longdrinks. Bestel nu.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Mars Tsunuki 2026 Edition
Ontdek de complexe fruitige tonen door rijping op sherry- en bourbonvaten. Maak kennis met de exclusieve Tsunuki 2026 Edition, nu beschikbaar.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Glen Moray 15 jaar oud
De mix van bourbon- en sherryvaten rijpte 15 jaar en overtuigt met een milde smaak en een gunstige prijs. Grijp nu uw kans.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud
Rijp, licht rokerig en roomzoet, zo stroomt deze heerlijke Highlander in uw glas. Bestel meteen en geniet!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
– 15,00%
Tomatin 2009/2024 - 14 jaar oud 1st Fill Bordeaux Red Wine Barrique No. 1834 (LongValley Selection)
Geniet van de intense, fruitige smaak die voortkomt uit 14 jaar rijping in een eerstgevulde Bordeaux-rode wijnbarrique. Sla snel uw slag!
€ 99,99
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
Mars Komagatake 40th Anniversary Special Edition
Deze bijzondere afvulling verenigt whisky’s uit de afgelopen vier decennia van de Komagatake distilleerderij. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid.
€ 312,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 447,13/Liter)
Blair Athol 2007 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Exceptional Cask Edition #12 (Signatory)
Verse Oloroso-sherryvaten onderstrepen voortreffelijk het notige distilleerderijkarakter. Bestel en ervaar intens genot.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Scapa 16 jaar oud
De prachtige geschenkverpakking en de natuurlijke kleurpracht maken de 16-jarige Scapa tot een echte blikvanger. Nu bestellen.
€ 127,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 182,84/Liter)
– 15,00%
Tullibardine 2012/2023 - 11 jaar oud 1st Fill Tenuta Tenaglia Barbera Barrique No. 652950+652951 (LongValley Selection)
De verhoogde drinksterkte benadrukt de intense fruittonen uit de rijping in rode wijnvaten. Bestel nu en geniet.
€ 84,99
€ 72,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 103,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 81,99
Bud Spencer The Legend Whisky - mild
Een karaktervolle blended whisky die Duitsland, Italië en Ierland verenigt. Een aanrader, niet alleen voor fans van Bud Spencer.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 55,6% Vol.
Afgevuld op vatsterkte – ontdek met deze single malt whisky uit Taiwan intense Oloroso sherrytonen.
€ 143,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 205,70/Liter)
Jameson Stout Edition Craft Beer Barrel Finish Caskmates Series (liter)
Ierse whiskey met een ongewoon bierfinish – moutig en smakelijk. Meteen in de literfles bestellen voor extra lang genieten.
€ 46,99
Tormore 2015 - 9 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts & Bourbon Barrels 100 Proof Edition #45 (Signatory)
Afdronk
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Blair Athol 2014 - 11 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #64 (Signatory)
Ervaar Blair Athols gelaagde smaak dankzij 2nd Fill Oloroso Sherry Butts. Verzeker u van dit verzamelstuk!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Knockando 15 jaar oud
Een Daily Dram en klassieker uit de Speyside. Fris en fruitig dankzij de rijping in twee vatstijlen. Bestel nu.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud Moscatel Wood Finish Europe exclusive
Ontdek hoe de GlenAllachie profiteerde van een lange natrijping in zoete Moscatel-wijnvaten. Bestel nu.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Mannochmore 2014 - 11 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Quarter Casks & Refill Hogsheads 100 Proof Edition #51 (Signatory)
De spannende vatcombinatie en de hoge intensiteit zorgen voor tal van genietmomenten. Zeker uw moeite waard, deze vintage botteling.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Edradour 2013/2026 - 12 jaar oud Oloroso Sherry Butts Batch #8
Batch #8 van de 12 jaar oude cask strength biedt u rijke sherrynoten en volle intensiteit. Hier moet u zeker van profiteren.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)