Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Starward Nova in cadeauverpakking
Deze opwindende Australische single malt whisky uit Melbourne rijpte in de beste rodewijnvaten. Ontdek hem nu en laat u verrassen!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
GlenWyvis The Drover Highland Legacy Series
De geraffineerde combinatie van Sauternes-, Madeira-, Bourbon- en sherryvaten zorgt voor een unieke smaakbeleving. Proef hem nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Glenfarclas 2014/2025 Cask Strength The Trinity Vintage Series
Gerijpt in traditionele lagerhuizen en volledig natuurlijk gebotteld – verheug u op uitmuntende genietmomenten.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
– 16,00%
GlenAllachie 2011/2024 - 12 jaar oud Ruby Port Pipe Single Cask No. 7438
Diepdonkere kleurpracht en krachtige vatsterkte getuigen van de intense aromenrijkdom van de fruitige GlenAllachie. Bestel hem nu!
€ 130,99
€ 110,03
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 105,99
Okami 12 jaar oud Mizunara Casks Finish
De Mizunara-eiken vaten geven deze Japanse whisky bijzondere elegantie en soepelheid. Bestel nu en geniet.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Cotswolds Signature
Bijzonder aromatisch en kruidig dankzij de overwegende rijping op STR-rodewijnvaten. Bestel nu een van die heerlijke flessen.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
– 16,00%
Glenrothes 2013/2024 - 10 jaar oud Single Cask No. 499493 Single Cask (Duncan Taylor)
Beleef Glenrothes van een nieuwe kant in een natuurzuivere, onafhankelijke botteling. Zorg dat u meteen een fles bemachtigt!
€ 79,99
€ 67,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 70,99
Dalrymple 13 jaar oud The Quiet Blade 1st Fill PX Sherry Quarter Cask Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Donkerfruitige sherrybom met mokka, cacao en kruiden – intens, complex en voor echte kenners. Bestel en proef!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Mortlach 15 jaar oud Distillery Labels (Gordon & MacPhail)
Geniet van een meesterwerk van de Schotse distilleerkunst – 2,81-voudig gedistilleerd en gerijpt op sherryvaten. Grijp uw kans!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Bourbon
Gedistilleerd volgens het voor bourbon ongebruikelijke pot still-proces. Uitstekende Kentucky Straight Bourbon voor liefhebbers. Ontdek hem nu.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
– 16,00%
Holyrood 2020/2025 Spanish Oloroso Sherry Butt #382 The Awakening Series
Deze single cask uit de Awakening-serie verleidt met zijn sherrytonen en verbluffende intensiteit. Snel zijn is de boodschap.
€ 111,99
€ 94,07
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,39/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 87,99
GlenDronach 10 jaar oud Forgue (liter)
Laat u verwennen door rijke aroma's van 10 jaar rijping in zorgvuldig geselecteerde sherryvaten. Bestel nu.
€ 66,99
Bladnoch 8 jaar oud The Galloway Collection
Geniet van de fruitig-frisse Bladnoch 8 jaar met een unieke rijping op rodewijnvaten. Ontdek hem nu!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Teerenpeli Kaski
De sherrybom uit Finland. De Teerenpeli Kaski overtuigt met een rijke sherryvracht en zoete tonen. Nu verkrijgbaar!
€ 62,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 125,98/Liter)
1792 Small Batch Kentucky Straight Bourbon
Eerbetoon aan de bakermat van bourbon: 1792 was het oprichtingsjaar van de staat Kentucky. Een waardige bourbon voor bijzondere gelegenheden.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Cardhu Gold Reserve
Goudgele fruittonen en warm karamel typeren deze goudkleurige whisky. U kunt hem bijvoorbeeld als digestief serveren.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Aberlour 12 jaar oud Non Chill-Filtered 48% Vol. (Design 2021-2024)
Aberlour zonder koelfiltering staat voor het volledige smaakpalet van Aberlour. Gaat u op die uitnodiging in?
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Tamdhu Quercus Alba Distinction Limited Release
Volledig gerijpt in first fill sherryvaten van Amerikaanse eik. Een waar genot voor liefhebbers van sherrygerepte whisky's.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Kavalan Solist Vinho Barrique 58,6% Vol.
Laat u verleiden door de prijswinnende rijkdom van de Kavalan Solist Vinho Barrique! Ontdek de unieke smaak uit Taiwan.
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Auchentoshan Blood Oak (liter)
Een uitzonderlijke Auchentoshan. Grijp nu uw kans als u houdt van aroma's van donkere rode vruchten, vanille en gember!
€ 73,99
– 16,00%
Craigellachie 2011/2024 - 13 jaar oud Single Cask No. 7540775 The Octave (Duncan Taylor)
De natrijping in kleine sherry-octaves brengt heerlijke kruidigheid en zoet gedroogd fruit in uw glas. Gun uzelf dit genot!
€ 110,99
€ 93,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 133,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 96,99
Stauning R.Y.E. met cadeauverpakking
Gedistilleerd uit Deens rogge en gemoute gerst, gerijpt in ongebruikte eiken vaten – te genieten met een krachtige 48% vol.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
GlenAllachie 21 jaar oud Batch 7
Ontdek de zachte vatensterkte van deze 21 jaar gerijpte Single Malt, gerijpt in met de hand geselecteerde Oloroso- en Pedro Ximénez-sherryfusten.
€ 343,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 491,41/Liter)
Rampur Barrel Blush
Vruchtige zoetheid en kruidigheid door rijping in bourbon- en Australische wijnvaten. Ontdek whisky uit India.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)