Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Miltonduff 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Natuurlijke kleurpracht en een stevige bottelsterkte van 53,9% vol. beloven u een intense genietervaring. Bestel meteen!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Morris Port Barrel - sample (Tasting Circle)
Smakelijke botteling van Morris uit zorgvuldig geselecteerde portvaten. Nu te proeven op een aangename drinksterkte!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choice (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Proef na 21 jaar rijping in een eerste-vulling Oloroso-vat intense sherrynoten en een zachte vatsterkte. Nu bestellen!
€ 30,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.033,00/Liter)
Miltonduff 2011 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogsheads & 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #54 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Geniet van de kruidige Oloroso-sherrynoten van deze voortreffelijke Speyside-whisky. Bestel nu en ervaar rijk en weelderig genot.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
GlenAllachie 9 jaar oud Amontillado Sherry Cask Finish The Wood Collection - sample (Tasting Circle)
GlenAllachie-genot in degelijke drinksterkte met bijzonder krachtige aroma's dankzij het zeldzame Amontillado Sherry-finish. Proef hem nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Linkwood Sherry Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Proef de fruitige invloeden van een finish op uitgelezen sherryvaten. Bestel nu en geniet voordelig.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glencadam Riserva di Amarone - Amarone Wine Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Geniet van de volle smaak die voortkomt uit de nabehandeling in krachtige Amarone-wijnvaten. Bestel meteen en proef.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glenlivet Distillers Reserve Triple Cask Matured (50ml miniatuur)
Ontdek de harmonieuze fruitige tonen die rijpen in drie verschillende vattypes. Bestel nu als miniatuur en proef de smaak.
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Rampur Asava Cabernet Sauvignon Finish (50ml miniatuur)
Ontdek exotische fruitige tonen dankzij de afwerking in rodewijnvaten uit India. Bestel nu de 50ml proeffles.
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Strathmill 2014/2024 - 10 jaar oud Koval Quarter Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Fruitige aroma's uit de Speyside ontmoeten Amerikaanse whiskey in deze wonderlijk complexe afvulling. Bemachtig meteen een fles!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Tomintoul Madeira Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Bijzonder mild en met de smaak van exotisch fruit. Leg meteen een fles in uw winkelmand en geniet er binnenkort van.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Linkwood 2018/2024 - 6 jaar oud Tawny Port Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De diepdonkere kleurpracht van de Linkwood getuigt van de intense invloed van het Tawny Port-vat. Gun uzelf dit genot!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glenfiddich 15 jaar oud Perpetual Collection Vat 03 - sample (Tasting Circle)
De eerste in de Perpetual-reeks met leeftijdsaanduiding en een krachtige alcoholsterkte. Bestel nu de volle, rijke smaak bij u thuis.
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Dalmore The Quartet - sample (Tasting Circle)
Een uitgesproken finish in first-fill bourbon-, cabernet sauvignon- en twee verschillende sherryvaten. Geniet u van het Highland-karakter.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Callington Mill Invicta - sample (Tasting Circle)
Ontdek de unieke smaak die voortkomt uit rijping in portweinvaten. Een genot dat u niet mag missen.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Tamnavulin Red Wine Cask Edition Spanish Grenache Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Geniet van fruitig-zoete tonen uit het Spaanse Grenache-rodewijnvat. Leg direct een fles in uw winkelmand.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glen Scotia 12 jaar oud The Wulver Release No. 3 Unpeated Tawny Port Cask Finish Icons of Campbeltown - sample (Tasting Circle)
De krachtige batch strength van 51,7% vol. laat u de fruitige portwijnnoten intens ervaren. Wees er snel bij!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Tomintoul Tempranillo Wine Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Ontdek de zachte smaak van Tomintoul, nagerijpt in zorgvuldig geselecteerde Tempranillo-vaten.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Lochlea Harvest Edition Third Crop - sample (Tasting Circle)
Een heerlijke aromacompositie uit drie verschillende vattype. Bemachtig nu deze verrukkelijke afvulling!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Stork Club Triple Wood Whiskey (50ml miniatuur)
Ontdek een intense en aromatische whiskey, uitsluitend gedistilleerd uit gemoute rogge. Nu ook als miniatuur!
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Teaninich 5 jaar oud Glen Cooper - sample (Tasting Circle)
Mild en heerlijk presenteert deze Single Malt zich in uw glas. Bestel nu en klink met vrienden!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glen Grant 2009/2024 - 14 jaar oud Refill Sherry Hogshead #900927 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ga op een smaakreis naar de Speyside met deze rijpe, intense en fruitige botteling. Bestel nu!
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Allt-A-Bhainne 2000/2026 - 25 jaar oud Sherry Butt #4 Drinking the Sea Thor's Trials I (whic)
Een enkel sherryvat, 25 jaar gerijpt, 298 flessen. De aanvang van de Thor's Trials-trilogie - met een verhaal dat perfect bij dit sherry-monument past.
€ 262,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 375,70/Liter)
Mortlach 2007/2026 - 19 jaar oud First Fill Bolgheri HHD #101 Lifting the World-Snake Thor's Trials II Old Gods (whic)
De tweede proef van de dondergod onthult een zwaar single cask uit Toscane op 56,9% vol. – ontdek het nu.
€ 161,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 231,41/Liter)