Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Craigellachie 2009/2023 - 13 jaar oud French Red Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De single-cask-afvulling overtuigt met fruitige aroma's uit het rode wijnvat en een imposante vatsterkte. Bestel nu en geniet.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Isle of Raasay Cask Strength Release 2024
De licht rokerige eilandwhisky fascineert met krachtige 61,3% vol. en een fruitig smaakprofiel. Bestel nu deze speciale editie.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Auchroisk 2011/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Barrique #22074039/2011 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Deze single malt is een romig-kruidig sherrygenot met diepgang en karakter. Proef hem nu!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Lochlea Red Wine Cask Grenache Casks Finish 2025 Release
Verheugt u zich op de volle smaak van de nagerijping in rode wijnvaten. Bestel nu de eerste editie van de wijnserie.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Compass Box Chez Lion Bespoke Release
Een heerlijke compositie uit diverse distilleerderijen en vattypes voor de cultbar in Hamburg. Bestel deze luxe blend.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
GlenAllachie 9 jaar oud Amontillado Sherry Cask Finish The Wood Collection
GlenAllachie-genot in een degelijke drinksterkte met bijzonder krachtige aroma's dankzij een zeldzaam Amontillado sherryfinish. Proef hem nu!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Ben Nevis 2013/2023 - 9 jaar oud Refill Sherry Butts Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Gerijpt in vier grote sherryvaten en na negen jaar gebotteld op stevige drinksterkte – gun uzelf dit genoegen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Benrinnes 2016/2026 - 9 jaar oud Koval Bourbon Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
U geniet van intense fruittonen dankzij de rijping in kleine Koval-bourbonvaten. Bemachtig deze Benrinnes hier.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glenrothes 2012/2024 - 12 jaar oud PX Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Uw aromareis naar de Speyside met de op sherryvat gerijpte Glenrothes. Bestel nu!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Benromach 2014/2024 - 9 jaar oud Contrasts: Unpeated Sherry & Bourbon Cask
Ontdek een van de weinige afvullingen van deze distilleerderij die u helemaal zonder rook verwent. Bestel meteen en vergelijk.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Callington Mill Invicta
Ontdek de unieke smaak die ontstaat door rijping in portwijnvaten. Een genot dat u niet mag missen.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Macallan 2003/2024 Speymalt Single Cask No. 11552 (Gordon & MacPhail)
Intense vatsterkte en rijpe aroma's uit een prachtig enkelvat. Gun uzelf nu dit heel bijzondere genot!
€ 355,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 508,56/Liter)
Ardlair 10 jaar oud The Untamed Grace 1st Fill PX Sherry Hogshead Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Fruitige single malt met honing, kerstgebak en bloemige elegantie – krachtig en tegelijk zoet. Bestel nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Glentauchers 2014/2024 - 9 jaar oud St. Julien Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Glentauchers van een nieuwe kant in een onafhankelijke afvulling met een verrukkelijke St. Julien wijnvat-finish. Bestel direct!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Glen Elgin 2014/2025 - 11 jaar oud Oloroso Sherry Hogshead Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek de fruitige diepgang van de Glen Elgin 2014 dankzij het Oloroso-sherryfinish. Verzeker uzelf van een fles van deze gelimiteerde editie!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Inchmurrin 2014/2023 - 9 jaar oud Port Pipe (Hart Brothers)
Ontdek romige bessennoten in dit exclusieve Inchmurrin Port Pipe single cask van Hart Brothers. Bestel het nu rechtstreeks — wij helpen u graag.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
North British 2011/2025 - 13 jaar oud Single Grain Murca Port & Spinola PX Cask Finish Select Grain (Murray McDavid)
13 jaar rijping en de combinatie van verschillende vattype zorgen voor prachtig veelgelaagde aroma's. Ontdek hem nu!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Macallan 2001/2024 Speymalt Single Cask #5101 (Gordon & MacPhail)
Ontdek Speyside van haar beste kant met deze rijpe Macallan. Bemachtig snel een van de gelimiteerde flessen!
€ 451,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 645,70/Liter)
Royal Brackla 9 jaar oud Highland Huntress A Silent Pursuit 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Klassiek zoet en nootachtig Royal Brackla uit het Oloroso Sherry-vat in een heldhaftig design. Verzeker uzelf nu van deze krachtige combinatie!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Mannochmore 2015/2026 - 11 jaar oud Oloroso Cask Finish #11146139 The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek de intense smaak van Mannochmore, ontwikkeld door rijping in Oloroso-vaten! Bemachtig nu deze gelimiteerde editie!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Bordeaux Hogshead #811 - 200th Anniversary
Intense aroma’s van pruim en zwarte bes, aangevuld met kruidnagel en een toets melkchocolade.
€ 516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 738,56/Liter)
Nikka From the Barrel Extra Marriage 40th Anniversary
Vier met deze jubileumsafvulling de lancering van de whisky in 1985. Verzeker u van deze bijzondere fles.
€ 54,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 109,98/Liter)
Linkwood 2008/2023 - 14 jaar oud Margaux Wine Cask Finish No. 1907246 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Linkwood van een nieuwe kant met deze exclusieve, onafhankelijke single-cask-uitgave. Bestel nu!
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Tullibardine 2015 - 9 jaar oud 1st & 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #44 (Signatory)
Het achterwege laten van koelfiltering en de vatsterke afvulling beloven u een onvervalste proefervaring. Bestel nu!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)