Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Bimber Johann - The Composer Ex-Bourbon Cask #413 Shoulders of Giants
Ontdek de exotische fruitige tonen van deze exclusieve Bimber Single Cask voor België. Verzeker u nu van uw fles.
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
MacPhail's 30 jaar oud
Mysterieus en luxueus komt de 30 jaar gerijpte Single Malt in uw glas. Gun uzelf deze verfijnde whisky!
€ 515,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 737,13/Liter)
Tomintoul Tempranillo Wine Cask Finish
Ontdek nu de milde smaak van Tomintoul, verrijkt met een naborijping op zorgvuldig geselecteerde Tempranillo-vaten.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Knockdhu 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead #351 (Best Dram)
Ontdek de veelzijdige aroma’s van deze zeldzame rijping op Amontillado in vattsterkte. Een bijzonder smaakavontuur!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Benromach 2014/2024 Cask Strength Batch 03
Geniet van de zacht rokerige Benromach in zijn puurste vorm met indrukwekkende fuststerkte. Ervaar nu de intense smaak.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Nikka Taketsuru Pure Malt
Harmonieuze blended malt met elegante kruid- en specerijentoets. Bestel nu deze milde whisky uit het Land van de Rijzende Zon.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Cameronbridge 2009 - 16 jaar oud 1st & 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Single Grain Edition #3 (Signatory)
Krachtige sherryaroma’s wachten op u bij deze single grain uit de 100 Proof Edition van Signatory. Bestel meteen!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Ardnamurchan 2017/2024 - 6 jaar oud Hogshead #244 (The Single Malts of Scotland)
Helemaal zonder rook komt deze intense en natuurzuivere single cask in het glas. Verzeker u nu van een van de weinige flessen.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Benrinnes 13 jaar oud Silent Night 1st Fill PX Sherry Barrique The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Een innovatieve blikvanger en een indrukwekkende compositie van aroma's in één fles. Bemachtig hem snel!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Holyrood Noir Bordeaux Yeast
Uitmuntende smaak dankzij innovatieve wijngist en rijping in Bordeaux-barriques. Bestel nu en geniet van donkere fruittonen.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Turntable Blending House Track 6 All My Life
Een verrukkelijke compositie van aroma's uit de beste Scotch-whiskies. Verzeker uzelf van deze kunstzinnige botteling van Turntable.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Glen Spey 2015 - 9 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #37 (Signatory)
Afdronk
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Dingle Single Malt
Ervaar het eigen karakter dat voortkomt uit drievoudige distillatie en rijping op bourbon-, oloroso- en PX-sherryvaten.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Holyrood Noir Burgundy Yeast
Ontdek fruitige elegantie dankzij exclusieve Burgundergist in deze verfijnde single malt. Bemachtig uw fles vandaag nog!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Macaloney's An Loy Batch No. 9 Signature Selection
Geniet van de voortreffelijke mix van 60% bourbon-, 15% rodewijn- en diverse sherryvaten. Grijp snel toe.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Blair Athol 2011 - 12 jaar oud Marsala Cask Finish No. 4011 Pintail (The Whisky Cellar)
De nagerijping in een hooggewaardeerd Italiaans Marsala-wijnvat maakt deze whisky zo bijzonder. Bestel meteen.
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Aultmore 2006/2024 Tequila Hogshead Finish No. 03033 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Klassieke Aultmore met een exotische toets uit de narijping op een tequilavat. Bemachtig een van de weinige flessen.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Turntable x Amrut Collaboration Drop 03
Deze gelimiteerde editie verenigt Indiase Amrut whisky met Schotse Benriach, Tamdhu en Cameronbridge. Mis het niet!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
MacPhail's 21 jaar oud met tube
Beleef sherryrijke elegantie en kruidige finesse uit met de hand geselecteerde vaten! Ontdek dit geheim nu!
€ 113,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 162,84/Liter)
Bimber Re-Charred Oak Casks
Ontdek de diepe fruitaroma’s die ontstaan door speciale herverkoolde eiken vaten. Proef deze Londense Single Malt nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Dingle Single Malt
Ervaar de unieke smaak van drievoudige distillatie en rijping in bourbon-, Oloroso- en PX sherryvaten.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choíce (Signatory)
Een bijzonder enkelvat leverde de whisky voor deze uitmuntende botteling op vatsterkte. Gun uzelf af en toe wat luxe.
€ 516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 738,56/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14736 Symingtons Choice (Signatory)
Voor deze voortreffelijke afvulling op vatsterkte werd de whisky gehaald uit een bijzonder enkelvat. Gunt u uzelf eens wat luxe.
€ 516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 738,56/Liter)