Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Nieuw
Bladnoch 16 jaar oud Oloroso Sherry Cask The Galloway Collection (nieuw)
Een uitgestrekte rijping van 16 jaar in sherryvaten brengt u veelzijdige kruiden en gedroogd fruit in het glas. Koop nu en geniet!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Millstone 2019/2026 Unpeated No. 5 First Fill Banyuls Wine Hogsheads #190097 + 190099 Dutch Windmills Collection
Ontdek intense fruitige tonen dankzij de zeldzame rijping in First Fill Banyuls-vaten. Bestel nu deze gelimiteerde afvulling.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glencadam Reserva de Porto Tawny
Ontdek 200 jaar Highland-distillatiekunst met volle 46% Vol. en fruitige verfijning in wijnvaten uit Portugal.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Inchgower 2011 - 13 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #53 (Signatory)
Ervaar intense verwennerij met Inchgower 2011 – koop nu en geniet van de unieke smaak!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Macduff 2011 - 13 jaar oud 1st Fill & Refill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #55 (Signatory)
Geniet van de intense smaak van Macduff 2011 – uw premium whisky-ontdekking. Proef hem nu!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Ardlair 2011/2026 - 15 jaar oud Refill Oloroso Sherry Butt #900036 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de niet-gerookte single cask‑uitgave van de Ardmore‑distilleerderij, gebotteld op indrukwekkende vatsterkte. Slechts een beperkt aantal flessen!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Elsburn The Harz
De verfijnde geur van zoete gedroogde vruchten, vanille, toffee en kruidige mout streelt de neus.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Speyside 11 (TAM) 2013/2024 - 11 jaar oud First Fill Bolgheri Hogsheads Small Batch Edition #13 (Signatory)
De exclusieve Bolgheri rodewijnvaten geven deze naamloze Speyside Single Malt een unieke smaak. Bestel nu.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Glen Elgin 2015/2026 - 10 jaar oud Brandy Quarter Cask Claxton's Exclusives (Claxtons)
Onafhankelijke botteling met 55,6% vol. en zeldzame rijping in een klein wijnbrandvat. Verzeker u nu van deze exclusieve editie.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Benrinnes 13 jaar oud Evening Blaze 1st Fill Oloroso Hogshead The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
De volledige rijping in het Oloroso Hogshead en het geraffineerde design sturen u op een verrukkelijk aromatisch avontuur. Wees er snel bij!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Compass Box Crimson Casks
Gelaagd en harmonieus: een majesteuze Blended Malt Scotch uit overwegend sherry- en roodwijnvaten. Ontdek hem nu.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
ELEMENT Lore Series Single Malt Release 1.0
Drievoudige distillatie en rijping in 3 verschillende vattypes geven hem zijn zijdezachte smaak. Probeer hem zeker eens!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Pulteney 2005/2025 - 20 jaar oud Refill Sherry Butt #1680 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Heerlijk intense winterwhisky met smaken van fruitcompote en gekaramelliseerde noten. Niet te missen.
€ 212,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 304,27/Liter)
Girvan 2007/2026 - 18 jaar oud Oloroso Cask Finish #2147668 The Octave (Duncan Taylor)
Fruitig-kruidige Oloroso-sherrynoten versmelten met de zoete zachtheid van single grain. Ontdek nu de natuurzuivere vatsterkte.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
GlenDronach Ode to the Valley
Een whisky als een gedicht, gerijpt op fruitige sherry- en portvaten. Verzeker u van dit stijlvolle genot!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Tormore 16 jaar oud Sherry Cask
Oloroso- en Cream-Sherryvaten, alsook een krachtige 46,8% vol., benadrukken het fruitige karakter van Tormore. Een absolute aanrader om te bestellen.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Tamdhu 2013/2023 Single Butt #2464 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ervaar de intense Speyside-typiciteit in een zeldzame Tamdhu Single-Cask-uitgave. Bemachtig nu uw gelimiteerde fles!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Glendullan 2009/2025 - 15 jaar oud 1st fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #10 Cask Strength Collection (Signatory)
Volledig puur en elegant verpakt arriveert deze zeldzame Speyside single malt bij u. Niet te missen!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
GlenDronach Ode to the Dark
Deze diepdonkere blikvanger betovert met zijn donkere fruittoetsen. Verzeker u van deze ode aan de duisternis!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Aberlour 12 jaar oud Double Cask
Evenwichtige aroma's door een rijping op twee verschillende vattypes: Amerikaanse eik en Oloroso-sherry. Een absolute aanrader.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Inchmurrin 2018/2025 - 6 jaar oud Marsala Wine Cask Benchmark (Murray McDavid)
De volledige rijping in Marsala-wijnvaten bracht de wonderbaarlijk zoete fruitigheid in de Inchmurrin naar boven. Verzeker uzelf van dit genot!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Glen Scotia Double Cask Bordeaux Red Wine Cask Finish
Geniet van de gelaagdheid door de narijping in zorgvuldig geselecteerde Bordeaux-rodewijnvaten. Bestel nu uw Campbeltown-whisky.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Teeling French Red Wine Cask Finish Master Blender's Batch
Ontdek unieke Ierse whisky met een kruidige afwerking in rodewijnvaten. Voeg hem meteen toe aan uw winkelmandje en proef de verrassing.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Nieuw
Speyburn 18 jaar oud
Deze volwassen Single Malt rijpt 18 jaar in Bourbon- en Sherryvaten en biedt u met 40% vol. een zachte drinksterkte.
€ 122,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 175,70/Liter)