Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Nieuw
Lindores Abbey Nectere
Ontdek de fluweelzachte zoetheid die rijpte in vier verschillende sherryfusten. Bestel nu deze complexe Lowland Single Malt.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Lagavulin 16 jaar oud
Een van de meest geliefde single malts ter wereld. Voor fans van rokerige whisky’s en wie het wil worden – grijp nu uw kans!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Edradour 10 jaar oud
Heerlijk sherrygedreven. Ontdek de ongewone aromamelange van deze 10-jarige Highlander!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Original
Met prachtig zoete en romige tonen uit de 12-jarige rijping in bourbonvaten. Ontdek de klassieker nu opnieuw.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Ardbeg 10 jaar oud
Een van de wildste whisky’s ter wereld. Minstens 10 jaar gerijpt en getekend door intense rokerige toetsen. Probeer hem nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Benromach 12 jaar oud
Ontdek intense fruitige tonen en subtiele rook uit First Fill sherryvaten. Proef deze Benromach 12 jaar nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud met cadeauverpakking
De klassieker met een spektakel aan aroma’s: intense fruit- en kruidige toetsen. Bestel nu en ontdek fluweelzacht genot.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Nieuw
Stauning HØST Double Malt met cadeauverpakking
Met bijzonder fruitige noten door de gedeeltelijke rijping in eerstgebruikte portwijnvaten. Ontdek nu Deense whisky.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
GlenAllachie 15 jaar oud met cadeauverpakking
Voor de botteling worden enkel door Master Distiller Billy Walker geselecteerde vaten gebruikt. Beleef nu heerlijke sherryaroma's.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Dalwhinnie 15 jaar oud
Een absolute bestseller op whic.de en een van de meest geliefde whisky’s überhaupt. Zoekt u een milde, complexe maar toch bijzonder aangename Single Malt – dan is dit een schot in de roos!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Bunnahabhain 12 jaar oud Small Batch Distilled
Hier versmelten zilte aroma’s met fijne vanille- en sherryfruittoetsen. Deze bestseller hebt u het best altijd in huis!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
James Eadie's Trade Mark X Blended Scotch Whisky
Deze fascinerende Blended Scotch betovert met elegantie, evenwicht en turfrook. Die moet u zeker proeven.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Balvenie 12 jaar oud Double Wood
Een van de populairste single malt-whisky’s: overtuig uzelf van de uitmuntende smaak en sla uw slag!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Ardmore Legacy
Profiteer van het erfgoed van de Ardmore-distilleerderij met dit zachte, rondgebouwde whiskygenot. Grijp uw kans.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Tamdhu 12 jaar oud
Bij een zachte 43% vol. proeft u zoete vruchten, moutgebak en een vleugje kaneel na 12 jaar rijping in sherryvaten. Bestel nu.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Oban 14 jaar oud
Ontdek de aroma’s van de zee in deze harmonieuze whiskyklassieker! Bestel nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Ballechin 10 jaar oud
Een prachtige, uitgebalanceerde Highland Malt en geheime tip voor liefhebbers van turfachtige whisky’s. Overtuig uzelf!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Longrow Peated
Ontdek de rokerige zijde van Springbank. Een echte insider-tip voor turfliefhebbers en vaak razendsnel uitverkocht. Bestel nu.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud
Intens rokerige aroma’s van het “whiskyeiland” Islay. Onmisbaar voor liefhebbers van rook, bestel meteen!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Isle of Harris Single Malt
Eilandwhisky met zachte rook, aangename zoetheid en subtiele kruidigheid, gerijpt in Bourbon- en Oloroso-vaten. Bestel en geniet.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Ongecompliceerde bourbon met veel rogge in de mash. Doet het goed met cola of in een Old Fashioned. Probeer het uit.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Ardbeg Uigeadail
Het aroma-schip van Ardbeg, gewapend met een prachtige complexiteit van sherry en turfrook! Absoluut proberen!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Tormore 12 jaar oud
Op de perfecte drinksterkte, met romige vanille- en perziknoten na 12 jaar rijping in met de hand geselecteerde vaten. Een echte aanrader!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Ardbeg 5 jaar oud Wee Beastie
Het wilde, robuuste beest van Ardbeg. Het baant zich een weg naar het glas van moedige liefhebbers. Durft u?
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)