Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
– 20,00%
Fettercairn 18 jaar oud
Volwassen en volmondig overtuigt deze whisky na zijn finish in 100% Schotse eiken vaten. Wees er snel bij.
€ 210,99
€ 168,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 241,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 156,99
Benriach 10 jaar oud The Original Ten Three Cask Matured
Een perfecte balans van aroma’s uit bourbon-, oloroso- en virgin-oakvaten! Bestel nu en geniet!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
– 25,00%
Glen Scotia 25 jaar oud
Het kroonjuweel van Glen Scotia kreeg een finish op verse bourbonvaten en daardoor een mooie zoetheid. Wees er snel bij.
€ 699,99
€ 524,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 749,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 481,99
Cragganmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
Een van de eerste zes Classic Malts! Ideaal als aperitief.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Dimple Golden Selection Blended Scotch
Al jarenlang immens populair en volstrekt herkenbaar. Meteen een flesje in het winkelmandje leggen.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Royal Lochnagar 12 jaar oud
Trakteer uzelf op een glaasje van Queen Victoria’s lievelingsmalt. Ontdek intrigerende houttoetsen. Ga ervoor en geniet vorstelijk.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Teaninich 10 jaar oud (Flora and Fauna)
De officieuze eigenaarsbotteling van Teaninich – ontdek deze mysterieuze Highland-distilleerderij!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Mackmyra Brukswhisky
Van de oudste nog actieve distilleerderij van Zweden, rechtstreeks in uw nosingglas. Deze whisky rijpte op 50 meter diepte. Wees er snel bij.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey (50ml miniatuur)
Nog meer smaak: de klassieker uit Tennessee nu in het handige proefformaat. Makkelijk om mee te nemen en van te genieten!
€ 5,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 119,80/Liter)
Stork Club Full Proof Rye Whiskey (50ml miniatuur)
In 2019 uitgeroepen tot Worlds Best Rye, laat de Stork Full Proof geen vragen open: ontdek hem nu als miniatuur!
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
High West Whiskey Rendezvous Rye (USA)
Prachtig uitgewerkte kruidige tonen. Wie op zoek is naar een typische rye whiskey, vindt hier een krachtige blended rye.
€ 126,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 181,41/Liter)
Chicken Cock Kentucky Straight Rye Whiskey
Ervaar een uitgebalanceerde Kentucky rye met 95% rogge, een krachtige kruidigheid en romige vanille. Zo hoort een rye te smaken.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Morris Tokay Barrel - sample (Tasting Circle)
De prachtige aroma's zijn te danken aan de rijping in zorgvuldig geselecteerde rode wijnvaten van Morris. Nu te genieten op krachtige drinksterkte!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Lagg Kilmory Edition met cadeauverpakking
Gedistilleerd met intens rokerige mout en uitsluitend gerijpt op bourbonvaten. Ontdek nu het kernassortiment van de distilleerderij.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
– 50,01%
Heaven’s Door Straight Rye Whiskey
De nagerijping in Frans eikenhout zorgde voor de zachte en gebalanceerde aroma's van deze heerlijke rye whiskey. Bestel nu!
€ 73,99
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 73,99
Thomson Manuka Wood Smoke
Manuka-rook in plaats van veen: deze bekroonde Single Malt uit Nieuw-Zeeland volgt zijn eigen, kruidige pad.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Jura Bourbon Cask
Fris en fruitig benadrukken de ex-bourbonvaten het distilleerderijkarakter perfect. Grijp meteen toe en geniet in alle rust.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Glenlivet 15 jaar oud French Oak Reserve
De Glenlivet van 15 jaar oud, gerijpt op vaten van Franse Limousin-eik. Nu in het nieuwe design bestellen en genieten!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Glen Moray 18 jaar oud
Een volwassen Glen Moray met een complexe waaier aan aroma's na 18 jaar in first fill vaten van Amerikaanse eik. Niet te missen!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Springbank 15 jaar oud
Een ongeraffineerde 15-jarige Springbank die u betovert met zijn warme aroma's. Verzeker uzelf nu van het nieuwe, moderne design.
€ 152,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 218,56/Liter)
Caol Ila 25 jaar oud
Zoet, licht maritiem en met een zachte rook toont deze premiumwhisky zich eleganter dan jongere bottelingen. Ontdek hem nu.
€ 413,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 591,41/Liter)
Hazelburn 10 jaar oud
De niet-gerookte, milde stijl van Springbank. Bestel snel, voor hij opnieuw uitverkocht is.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Yamazaki Distiller´s Reserve
Betreed de wereld van Japanse distilleerkunst met deze voortreffelijke Yamazaki Single Malt.
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
GlenDronach 21 jaar oud Parliament
Een indrukwekkende samensmelting van zoete en donkere vruchten en verfijnde specerijen. Ontdek de koning van het GlenDronach-assortiment.
€ 233,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 334,27/Liter)