Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Glenmorangie 14 jaar oud Quinta Ruban
Krachtige portwijntoetsen geven deze whisky zijn elegante en bijzonder fruitige smaak. Gun uzelf dit genot.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Lochlea Our Barley
Dit is de eerste whisky van Lochlea die is opgenomen in het kernassortiment van de distilleerderij. Bestel meteen en geniet.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
J&B Rare Blended Scotch
Deze betaalbare Scotch is uitermate geschikt als basis voor uw smaakvolle cocktails en longdrinks. Leg hem meteen in uw winkelmandje.
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Jameson Irish Whiskey
Ontdek de zachte Jameson! Drievoudig gedistilleerd voor een onvergelijkbaar karakter. Probeer hem nu en geniet!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
– 14,82%
Smokehead Unfiltered
Achter dikke rooksluiers komen tonen van zilt zeewier, cacao, zwarte peper, amandelen en romig walnootijs.
€ 53,99
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 41,99
Nieuw
St. Kilian Bud Spencer The Legend Peated
Een hommage aan de man met flink wat pit. Laat u direct meeslepen door deze krachtige en rokerige whisky.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Auchentoshan Three Wood
Ervaar fluwelige verfijning dankzij drievoudige distillatie en rijping in drie verschillende vatsoorten. Absoluut het proeven waard!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Ben Nevis 10 jaar oud met cadeauverpakking
Een hoogstaande single malt, gedistilleerd aan de voet van de hoogste berg van Schotland! Grijp uw kans met deze krachtige Highland-whisky.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Port Askaig Sherry Cask
Met zoete vruchten, hartige kruiden en krachtige 50,5% vol.! Voor Islay-liefhebbers die complexere sherrywhisky’s waarderen.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Tyrconnell Single Malt Double Distilled Irish Whiskey
Geniet van de zachte smaak van deze Ierse single malt, gerijpt in ex-bourbonvaten. Bestel vandaag nog en proef het zelf.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Laphroaig The Cask Lore
De fabelachtige Laphroaig The Cask Lore: complexiteit, intense rook en diepgang in één. Meteen aan de winkelwagen toevoegen.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Benromach 10 jaar oud Single Malt
Heerlijke fruittonen na 10 jaar rijping, lichte rooksmaak en een aangename 43% vol. Breng het genot nu bij u thuis!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Compass Box Crimson Casks
Gelaagd en harmonieus: een majesteuze Blended Malt Scotch uit overwegend sherry- en roodwijnvaten. Ontdek hem nu.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Port Charlotte 10 jaar oud Heavily Peated
Bij stevige 50% alc./vol. toont het bouquet van Port Charlotte krachtige turfrook met een elegante fruitzoetheid. Niet te missen!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Singleton of Dufftown 12 jaar oud (nieuw)
De naam is net zo heerlijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Proef het nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
West Cork 5 jaar oud Bourbon Cask
Ontdek het zachte karakter van West Corks 5 jaar oude Irish Whiskey, gerijpt op bourbonvaten. Nu proeven!
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
– 14,90%
Talisker 10 jaar oud
Geen enkele whiskyliefhebber gaat aan deze maritieme klassieker voorbij. Absoluut het proberen waard.
€ 46,99
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 37,99
Ondjaba Classic
De ongewone droging van het mout boven olifantenmest maakt de whisky rokerig en onmiskenbaar. Absoluut het proberen waard!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Smokehead High Voltage in cadeauverpakking
Een intense smaakbeleving wacht op u dankzij de imposante 58% Vol.-afvulling. Bemachtig nu uw rokerige Islay-whisky!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Tormore 16 jaar oud Sherry Cask
Oloroso- en Cream-Sherryvaten, alsook een krachtige 46,8% vol., benadrukken het fruitige karakter van Tormore. Een absolute aanrader om te bestellen.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Glencadam 10 jaar oud
Een echte aanrader voor Highland-liefhebbers: deze tropisch-fruitige klassieker van Glencadam in een nieuw jasje. Bemachtig uw fles.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Dailuaine 16 jaar oud (Flora and Fauna)
Een vrij zeldzame uitgave van Dailuaine. Whiskyliefhebbers moeten deze zeker eens proeven.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Aberlour 12 jaar oud Double Cask
Evenwichtige aroma's door een rijping op twee verschillende vattypes: Amerikaanse eik en Oloroso-sherry. Een absolute aanrader.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Tomintoul 10 jaar oud
Een zeer evenwichtige Single Malt uit de Speyside – overtuigt ook door zijn sterke prijs-kwaliteitverhouding. Liefhebbers van milde whisky’s zitten hier goed!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)