Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Mister Peat
Goed en betaalbaar: sterk gerookte Single Malt met een rijk aroma aan een uitstekende prijs. Die moet u beslist proeven.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Laphroaig Quarter Cask
Met intense turfrook en een aangename zoetheid uit de rijping op bourbonvaten en kleine Quarter Casks. Bestel deze levendige Islay-whisky.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Evan Williams Kentucky Straight Bourbon Black Label
De op één na best verkochte Kentucky Straight Bourbon in de VS is bijzonder zacht en lang gerijpt. Meteen bestellen en genieten.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Speyburn 18 jaar oud
Deze volwassen Single Malt rijpt 18 jaar in Bourbon- en Sherryvaten en biedt u met 40% vol. een zachte drinksterkte.
€ 122,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 175,70/Liter)
Turntable Blending House Smokin' Riff
Intensief aromenspel bij het kampvuur. Machtige turfrook en gekonfijte vruchten in een meesterlijke blend. Bestel nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Laphroaig 15 jaar oud
Ontdek verfijnde rook- en fruitnoten na 15 jaar rijping in bourbonvaten. Proef dit Islay-icoon nu.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Tamnavulin Sherry Cask Finish
Een exclusief drievoudig finish wacht op u. Drie verschillende Sherryvaten werden daarvoor gebruikt en wachten op uw ontdekking.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Bunnahabhain Toiteach A Dhà
De Bunnahabhain Toiteach A Dhà is het vervolg op de Bunnahabhain Toiteach. Voor liefhebbers van rokerige whisky’s: een absolute aanrader.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Bunnahabhain Stiùireadair
Deze Bunnahabhain loodst u meesterlijk door het volledige maritieme aromaspectrum van de Islay-distilleerderij. Nu proeven!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Benriach 12 jaar oud The Smoky Twelve Three Cask Matured
Zoete rook en fruitig-romige aroma's uit de rijping in drie vattypes maken Benriach onweerstaanbaar. Bestel meteen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Eagle Rare 10 jaar oud lange Flasche
U geniet van complexe vanillenoten dankzij een rijping van 10 jaar bij Buffalo Trace. Bemachtig deze premium-bourbon nu.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
GlenAllachie 18 jaar oud met cadeauverpakking
De robuuste body ontmoet aromatische heidehoning en gelaagde gebaktoetsen. Gun uzelf deze prachtig gerijpte dram!
€ 159,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 228,56/Liter)
Ondjaba Gravino Cask Finish
Gemaakt van drie graansoorten. De traditioneel gedarrde Mahangu-gierst zorgt voor exotische rooksmaken. Wees er snel bij!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Slyrs Single Malt Classic
Meenemen en genieten. De klassieker uit Opper-Beieren.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Glen Moray Sherry Cask Finish
Proef de veelzijdige Single Malt whisky met klassieke nagerijping in sherryvaten, aangeboden aan een betaalbare prijs.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Glenlivet 12 jaar oud Double Oak
Amerikaans en Europees eikenhout vervolmaken samen deze 12-jarige Glenlivet. Bestel nu en proef zelf.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Bulleit 95 Rye
Deze hoogwaardige rye whiskey heeft een uitzonderlijk hoog roggegehalte van 95%. Perfect om puur van te genieten of in verfijnde cocktails.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Highland Park 10 jaar oud Viking Scars
Een 10 jaar oude Highland Park-whisky die overtuigt met intense citrusnoten, vanille en heide. Probeer nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Laphroaig Oak Select
De instap single malt van Laphroaig, met krachtige turfrook en moutige zoetheid. Bestel nu en geniet!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
The Glenlee 12 jaar oud Blended Scotch
Heerlijke Blended Scotch met een duidelijke leeftijdsaanduiding, rijke smaak en gunstige prijs. Sla meteen toe en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Bunnahabhain An Cladach - Limited Edition Release (liter)
Verlaat de vertrouwde oevers en ontdek nieuwe kusten met de sherrygetinte An Cladach van Bunnahabhain.
€ 75,99
Tomintoul Seiridh Oloroso Sherry Cask
Deze Tomintoul rijpte in Oloroso-sherryvaten, wat hem intens en fruitig maakt. Ontdek het zelf!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Wild Turkey 101 Bourbon Whiskey
Premium bourbon met hoog roggeaandeel en iets meer alcohol. Leg deze klassieker meteen in uw winkelmand en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)