Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Dalmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
U haalt ambergouden genot in huis met deze Scotch! Bestel nu en geniet binnenkort samen met vrienden.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Bunnahabhain 18 jaar oud
Bij deze whisky begint het genot al bij het aroma. Schenk uzelf dus een royale slok in uw nosingglas.
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)
Glen Moray 12 jaar oud
Schitterende aroma's en een uitstekende prijs. Meteen meenemen en genieten.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Jameson Black Barrel
Met bijzonder intense aroma’s van vanille en karamel uit sterk uitgebrande eiken vaten. Bestel en geniet.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
anCnoc 12 jaar oud
Een verrukkelijk lichte en fruitige Highland single malt, die zich uitstekend leent als aperitief of zomerwhisky. Kopen!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Rye Whiskey
Een traditioneel vervaardigde rye whiskey brengt fruitige aroma’s en kruidige smaken in uw nosing-glas. Proef de voortreffelijke kwaliteit uit Kentucky.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Auchentoshan Blood Oak (liter)
Een uitzonderlijke Auchentoshan. Grijp nu uw kans als u houdt van aroma's van donkere rode vruchten, vanille en gember!
€ 73,99
Glenfarclas 10 jaar oud
Een betaalbare instap in de wereld van in sherryvaten gerijpte single malts! Grijp uw kans, want met deze malt kunt u eigenlijk niets verkeerd doen.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Loch Lomond 18 jaar oud
Deze volwassen Single Malt rijpte in vaten van Amerikaanse witte eik en overtuigt met een intense smaak. Bestel nu.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
– 15,00%
Talisker Skye
De perfecte whisky om de wereld van Talisker te verkennen. Geef hem cadeau of geniet er zelf van!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Tullibardine 225 Sauternes Cask Finish
Lichte druiven- en citrusaccenten met exotische aroma’s. Overtuig uzelf nu van deze Single Malt met Sauternes-witwijnfinish!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Speyburn 10 jaar oud
Een moutige, milde Speyside Single Malt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel deze vlot drinkbare aperitiefwhisky.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Edradour 12 jaar oud Caledonia
De klassieker is vernoemd naar het gelijknamige lied van Dougie MacLean. Bestel nu en geniet van heerlijke sherrynoten.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Speyburn Rum Cask Finish
De extra rijping in zorgvuldig geselecteerde rumvaten zorgt voor extra fruitige en zoete aroma’s. Nu bestellen voor bijzonder milde genietmomenten.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
– 13,80%
Caol Ila 12 jaar oud
Bestel deze opwindende Islay-whisky; hij zal u bekoren met aromatische torfrook.
€ 57,99
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 57,99
– 17,35%
Glenfarclas 15 jaar oud
Aroma
€ 97,99
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 97,99
Langatun Old Deer Classic met cadeauverpakking
Geniet van de Zwitserse traditie met zoete sherry- en chardonnaytonen! Proef nu het smaakvolle vakmanschap.
€ 49,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 99,98/Liter)
Connemara Peated Single Malt
Proef nu rookige Ierse single malt. Uitstekend geschikt voor liefhebbers van turfrook in whiskey. Bestel meteen.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Auchentoshan 12 jaar oud Double Cask
Dé klassieke Lowland-whisky bij uitstek. Bestel nu deze lichte, fruitige, notige en droge single malt.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Tenjaku Whisky
Milde blend uit Japan, ook uitstekend geschikt voor uw cocktails of longdrinks. Bestel nu.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Glen Moray 15 jaar oud
De mix van bourbon- en sherryvaten rijpte 15 jaar en overtuigt met een milde smaak en een gunstige prijs. Grijp nu uw kans.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud
Rijp, licht rokerig en roomzoet, zo stroomt deze heerlijke Highlander in uw glas. Bestel meteen en geniet!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Royal Brackla 12 jaar oud
Een Single Malt met intense aroma’s dankzij 12 jaar rijping. Kersen, kruiden en bruine suiker wachten op u. Bestel nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)