Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Clynelish 14 jaar oud
Deze 14 jaar in eiken vaten gerijpte whisky met een heerlijk maritiem karakter is een echte klassieker. Bestel nu.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Bourbon
Gedistilleerd volgens het voor bourbon ongebruikelijke pot still-proces. Uitstekende Kentucky Straight Bourbon voor liefhebbers. Ontdek hem nu.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Writers Tears Copper Pot Irish Whiskey
Writers Tears verenigt het beste van Ierse Single Pot Still en Single Malt whiskey. Proef hem nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Maker's Mark Kentucky Straight Bourbon
Terecht een van de meest geliefde bourbons in de wereldwijde bartenderscène en een echte prijskwaliteitstip. Bestel nu.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Sonoma California Bourbon
Vier verschillende granen zorgen bij deze robuuste bourbon voor een gelaagde smaak. Bestel nu.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Kilbeggan Irish Whiskey
De dubbel gedistilleerde blend is bijzonder zacht, mild en toegankelijk. Ideaal voor ongedwongen genot en voor beginnende whiskyliefhebbers.
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Glenfarclas 12 jaar oud
Deze klassieker van Glenfarclas rijpte 12 jaar op Spaanse sherryvaten. Bestel de perfecte allrounder.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
GlenDronach 12 jaar oud met Geschenkverpackung
Vroeger een geheime tip, vandaag een klassieker! De prijs-kwaliteit-topper uit het sherryvat. GlenDronach 12 kopen en genieten.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Kilchoman Sanaig
Het hoge aandeel sherryvaten geeft deze krachtig rokerige Scotch zijn fruitige toets. Bestel nu voor genietmomenten thuis.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Ardbeg Corryvreckan
Hier proeft u de gebalde kracht van Islay! Een Ardbeg op vatsterkte: rokerig, maritiem, intens. Grijp nu uw kans!
€ 97,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 139,99/Liter)
Glenfiddich 14 jaar oud Bourbon Barrel Reserve
Bemachtig meteen deze Bourbon Barrel Reserve en geniet van prachtige vanillearoma's uit de Speyside.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Arran Sherry Cask (The Bodega)
Niet enkel sherryliefhebbers zullen hierdoor bekoord worden. Ontdek de nieuwe smaakwerelden van Arran en bestel vandaag nog.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Dalmore 15 jaar oud
15 jaar vatrijping en een finish in Oloroso-sherryvaten geven deze Highland single malt verrukkelijke chocoladearoma’s. Nu proeven!
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
Johnnie Walker Blue Label
Een vleugje rook geeft deze wereldwijd geliefde klassieker de finale toets. Gun uzelf nu deze luxe.
€ 224,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 321,41/Liter)
Glen Grant 15 jaar oud
Abrikozenconfituur, kruidige perencake en aroma's van romige toffee: dat mag u van deze Glen Grant verwachten. Bestel nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Bowsaw Small Batch Kentucky Bourbon
Een amberkleurige small batch bourbon uit Kentucky met een uitgesproken, traditioneel Amerikaans karakter. Een aanrader.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Tomintoul Peated
De rokerige Tomintoul overtuigt met een evenwichtige smaak en een sterke prijs-kwaliteitverhouding. Nu ontdekken.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
GlenDronach 10 jaar oud Forgue (liter)
Laat u verwennen door rijke aroma's van 10 jaar rijping in zorgvuldig geselecteerde sherryvaten. Bestel nu.
€ 66,99
Monkey Shoulder Blended Malt Whisky
Een absolute premium blended malt met een voortreffelijke prijs-kwaliteitverhouding. Stop meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Single Malt Irish Whiskey Irish Reserve Classic Range (Berry Bros. & Rudd)
Romige vanille en levendige citrus vruchten wachten u op bij deze onafhankelijke Ierse single malt. Bestel nu!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Deanston Virgin Oak
Met een finish op nieuwe eiken vaten. Probeer deze bijzonder intense Deanston aan een onklopbare prijs!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Auchentoshan Dark Oak (liter)
Donkere eik uit bourbon-, PX- en Oloroso-sherryvaten brengt fruitige zoetheid en intense vanillearoma's. Bestel nu.
€ 63,99
Cardhu Gold Reserve
Goudgele fruittonen en warm karamel typeren deze goudkleurige whisky. U kunt hem bijvoorbeeld als digestief serveren.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask
Bemachtig een van de meest geliefde Speyside Single Malts, nagerijpt op Caribische rumvaten!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)