Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
Penderyn Myth
Fijne aroma’s roepen mythische fabelwezens als woudnimfen en draken voor de geest. Inspirerend.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Invergordon 2011/2025 - 14 jaar oud Cask #52900378 Rare Auld Grain (Duncan Taylor)
Natuurlijke smaak! Gelimiteerd tot 341 flessen Cask Strength-whisky. Verzeker u vandaag nog van uw zeldzame exemplaar!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Hamiltons Speyside Single Malt
Goed en betaalbaar. Mild en romig op de tong, zoet en vanilleachtig van smaak. Puur, op ijs of in een cocktail. Bestel nu.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Tomintoul Cigar Malt
Deze verfijnde Single Malt van Tomintoul is de perfecte partner bij het genieten van een sigaar. Nu bestellen en proeven!
€ 106,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 152,84/Liter)
Willett Pot Still Reserve Bourbon Whiskey (1,75L)
Het bijzondere flesontwerp spreekt ons enorm aan; de inhoud nog meer. Nu verkrijgbaar in de grote 1,75 literfles. Bestel meteen.
€ 144,99
Inhoud: 1.75 Liter (€ 82,85/Liter)
Annandale 2017/2023 Man O' Words Bourbon Cask #1634
U geniet van fruitige vanilletonen in een intense vatsterkte uit een enkel vat. Bemachtig deze rariteit nu.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Wolfie's Blended Scotch Whisky
De vloeibare ode aan de rock-'n-roll-wortels van muzieklegende Rod Stewart. Nu kopen en genietend luisteren naar "Rhythm of my Heart".
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Lindores Friar John Cor The Cask Strength Congregation Chapter II
Met een indrukwekkende 60,9 % vol. brengen de complexe aroma’s uit drie vatsoorten hun verhalen in uw glas. Grijp nu deze kans om te genieten!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Ben Nevis 26 jaar oud Batch 17 (That Boutique-y Whisky Company)
Ben Nevis van een nieuwe kant met deze onafhankelijke uitgave. Bestel nu het visuele en smaakvolle hoogtepunt.
€ 440,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 881,98/Liter)
Tomatin 1989/2021 - 32 jaar oud Refill American Hogshead No. 4226 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Gedurende maar liefst 32 jaar rijpte deze Tomatin in eikenhouten vaten, voordat hij met veel fruitigheid op vatsterkte werd gebotteld. Nu bestellen.
€ 915,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.308,56/Liter)
Glenfiddich 16 jaar oud Aston Martin F1 Team Limited Edition 2025
Niet alleen voor Formule 1-fans een genot: verzeker u vooraf van de zijdezachte Glenfiddich 16 jaar aan een zeer goede prijs.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Starward Left-Field
Fruitig, gelaagd en met een aangename drinksterkte komt de heerlijke Starward in uw glas. Nu genieten in goed gezelschap!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Nikka Coffey Grain 90th Anniversary
De distillatie in een Coffey Still tovert een heerlijke zoetheid uit het graan tevoorschijn. Verzeker u van deze bijzondere whisky!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Rampur Double Cask
Een tropisch-fruitige single malt uit India, dubbel gerijpt in bourbon- en sherryvaten. Proef hem nu!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
New Zealand Dunedin Double Cask
Een prachtige symbiose van bourbon- en rodewijnvaten zorgt voor de schitterende aroma's van deze Nieuw-Zeelander. Ontdek hem nu!
€ 60,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 121,98/Liter)
Wolfburn Northland 8 jaar oud Quarter Cask
Deze variant van de populaire Wolfburn met zachte rook rijpt minstens 8 jaar in kleine Quarter Casks. Bestel nu.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Le Malt Version Francaise
Een verrukkelijke rijkdom aan aroma's uit drie vattensoorten wacht u bij deze afvulling. Bemachtig nu uw Franse genot!
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
Irish Whiskey 21 jaar oud (That Boutique-Y Whisky Company)
21 jaar rijping en de combinatie van sherry- en bourbonvaten zorgt voor een rijke, zoete aromavariëteit. Bestel vandaag nog!
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)
Bunnahabhain 1991/2025 - 33 jaar oud Refill American Hogshead #5512 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van 33 jaar rijping met tonen van vanille en zeezout. Verzeker uzelf van deze zeldzame eenmalige botteling nu.
€ 1.043,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.491,41/Liter)
Jameson Triple Triple Bourbon, Sherry & Marsala Wine Casks (liter)
U geniet een bijzondere zachtheid door de rijping in zeldzame Marsala-wijnvaten. Verzeker uzelf van deze Triple-Cask-ervaring nu.
€ 45,99
Hatozaki Omakase Collection Mizunara Cask Finish
Ontdek de verfijnde vanille en cederhout dankzij de zeldzame Mizunara-rijping van deze Japanse whisky. Verzeker u van deze bijzondere editie.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Glendalough Burgundy Cask Finish
Grijp snel uw fles van deze veelzijdige Ierse whisky met Bourgondisch vatenfinish!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Terence Hill The Hero Whisky - mild
Fruitige toetsen van banaan en ananas gaan samen met zoete vanillearoma’s. Bestel nu en geniet.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Benriach 16 jaar oud The Sixteen
16 jaar rijping zorgen voor een heerlijk veelzijdige en genuanceerde smaak. Proef het bij voorkeur zelf.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)