Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Nikka From The Barrel geschenkset met twee glazen + gieter
De geliefde klassieker uit Japan, een echte blikvanger in een prachtige geschenkset. Bestel nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 111,98/Liter)
Teaninich 2010/2025 - 14 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Barrique #708907/2010 Golden Proof Cask Masters (Brave New Spirits)
Kruidig-zoet met gember, walnotenkoek, butterscotch en leder – de kracht van het sherryvat ontmoet fijne balans. Bestel nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye
De Kentucky Straight Rye Whiskey overtuigt met een bijzondere intensiteit en een kruidige smaak. Voeg hem meteen toe aan uw winkelmand.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Myken 6 jaar oud Ocean Heart
Ontdek Mykens unieke whisky, gedistilleerd uit zeewater en gerijpt in arctische afzondering. Probeer hem nu!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Amrut Rye
Goede balans tussen exotisch fruit en kruidige roggenoten. Een evenwichtige rye-whisky van het huis Amrut. Bestel nu!
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Morris Port Barrel
Heerlijke uitgave van Morris uit zorgvuldig geselecteerde portvaten. Nu te proeven op een aangename drinksterkte!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Glenlossie 2009/2025 - 16 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Butt Finish #367510 (James Eadie)
De lange nagerijping in het nootachtig-kruidige Oloroso Sherryvat zorgde voor de bijzondere smaak. Bestel nu en geniet.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Rose Valley 4 jaar oud Cognac & Ex-Bourbon Casks (Malts of Germany)
Ontdek fruitige en kruidige aroma's uit innovatieve cognac- en bourbonvaten. Proef nu de Duitse whiskykunst!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Edradour 22 jaar oud 200th Anniversary Amarone Casks
Beleef Edradours ambachtelijke whisky, gerijpt op kruidige Amarone-vaten. Verzeker u nu van deze exclusieve jubileumrelease!
€ 323,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 462,84/Liter)
Linkwood 2012/2025 - 12 jaar oud Oloroso & Tawny Port Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De diepdonkere kleurpracht van de Linkwood getuigt van de intense invloed van het Oloroso- en Tawny Port-finish. Bestel nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Aberlour 2014/2025 - 10 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead Finish #378484 (James Eadie)
Ontdek Aberlour van een nieuwe kant in de onafhankelijke afvulling van James Eadie. Zorg dat u meteen een fles bemachtigt!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Glen Garioch 2010/2025 - 14 jaar oud PX Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Glen Garioch van een nieuwe kant in de onafhankelijke botteling van Murray McDavid. Bemachtig meteen een fles!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Blair Athol 2016/2024 - 7 jaar oud Oloroso Sherry Butt Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Slechts vier vaten leverden de whisky voor deze botteling met licht verhoogde drinksterkte. Verzeker u nu van een van de weinige flessen.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Highland Single Malt 2010/2024 - 14 jaar oud Single Cask No. 12042253 Germany exclusive The Octave (Duncan Taylor)
Een geheimzinnig single cask uit de Schotse Highlands, exclusief gebotteld voor de Duitse markt. Ontdek het nu!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Tomintoul 2009 - 14 jaar oud PX Sherry Quarter Cask Finish
Aangename intensiteit, volmondige fruittonen en indrukwekkende complexiteit. Dompel uzelf onder in de smaakvolle wereld van de Speyside!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Tomintoul 1995/2025 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #6 Symington's Choice Cask Strength Collection (Signatory)
De aangenaam krachtige vatsterkte en intense sherrynuances zorgen voor vele mooie momenten. Gun uzelf eens iets bijzonders.
€ 404,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 578,56/Liter)
Cambus 1993/2025 - 31 jaar oud Single Sherry Butt #48088 (James Eadie)
Indrukwekkende 31 jaar volle rijping in een sherryvat zorgen voor de gelaagde sherrynoten. Verzeker u meteen van uw fles!
€ 236,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 338,56/Liter)
Highland Park 2005/2025 - 20 jaar oud First Fill Sherry Butt #2801 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar het intense genot van deze 20 jaar oude single-cask-afvulling. Bestel nu voor heel bijzondere momenten.
€ 212,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 304,27/Liter)
Dailuaine 2007/2025 - 18 jaar oud First Fill Cognac Barrique Finish #354552 (James Eadie)
Ervaar deze 18 jaar oude Dailuaine met een bijzonder lange nabrijping in een Cognac-barrique. Grijp uw kans en proef!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Deanston 2012/2024 - 11 jaar oud Oloroso Sherry Barrique Exploration Series (Claxtons)
Ervaar intensieve aroma's en smaken uit het Oloroso-sherrybarrique - proef nu de Deanston 11 jaar!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Craigellachie 12 jaar oud Oloroso Sherry Octave Finish No. 40+41 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Fruitige confituur, elegante pure chocolade en siroop: de 12 jaar oude Craigellachie dankt deze aroma's aan het finish op een Oloroso-sherryvat. Bestel snel!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Glen Garioch 2010/2024 - 13 jaar oud St. Julien Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
De 13 jaar oude Glen Garioch rijpte in prachtige wijnvaten uit het Franse Grand Cru-gebied. Ontdek hem nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Spirit of Yorkshire 2017 - 9 jaar oud Moscatel Finish Barrel #2231 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Een negen jaar oude single malt uit Engeland met een vruchtig-zoet afronding in een Moscatel vat. Bestel nu op vatsterkte en geniet.
€ 149,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 214,27/Liter)
Tomintoul 2008 - 15 jaar oud Tawny Port Barriques Finish
Diepdonkere kleurpracht en stijlvolle tube maken de rijpe Tomintoul tot een waar pronkstuk. Bestel meteen!
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)