Bestseller
Hier vindt u een exclusieve selectie van whiskys, die zich onderscheiden door hun buitengewone populariteit en hoge vraag. Deze collectie dient als gids door de fascinerende wereld van whisky en biedt u inzicht in de meest actuele trends en beproefde klassiekers. Of voor persoonlijk genot, als mooi cadeau of als waardevolle aanvulling op uw verzameling – de hier gepresenteerde whiskys zijn handgeplukte topproducten. Laat u inspireren!
Producten filteren
–
Chivas Regal 12 jaar oud Blended Scotch Whisky
Een samenspel van stijl, karakter en traditie. Ontdek nu deze boeiende blend met een degelijke rijping van 12 jaar!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Bulleit 10 jaar oud Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Fruitig, zoet en complex! Ontdek zelf de mooie aroma’s van deze 10 jaar oude Straight Bourbon uit Kentucky.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Knob Creek 9 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Bourbon 100 Proof
Een amberkleurige Small Batch Bourbon met een rijk aromaprofiel: vanille, karamel en krachtige eikenhouten tonen. Proef hem nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Loch Lomond Signature
Een Blended Scotch uit slechts één distilleerderij? Loch Lomond toont hoe goed dat smaakt. Bestel nu dit uitzonderlijke talent!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
– 6,90%
Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey
Of als Jacky Cola op een vrolijk feestje of puur in de heupfles voor onderweg. Bestel nu de klassieker en geniet.
€ 28,99
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 28,99
Cardhu 12 jaar oud
Een zoet-moutige Speyside-whisky zonder rook. Bestel nu deze klassieker!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Talisker Storm
Op zoek naar een maritieme, kruidige whisky? Kies voor deze single malt in zeemansuniform. Bestel nu!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Johnnie Walker Gold Label Reserve
Deze Blended Scotch is een typische Johnnie Walker-blend die u niet zal teleurstellen. Proef hem gerust en geniet!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Macallan 12 jaar oud Double Cask Collection
Met een perfecte balans dankzij rijping in sherryvaten van Amerikaanse en Europese eik. Bestel nu en geniet.
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Johnnie Walker Red Label (liter)
De klassieker van het traditierijke merk Johnnie Walker in de 1-literfles. Bestel, nodig gasten uit en geniet!
€ 28,99
Hibiki Japanese Harmony
Ontdek elk van de 24 facetten van deze prachtige Japanse whisky. Snel bestellen.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Aberfeldy 16 jaar oud
Oh, sweet, sweet sixteen met een sherrytoets. Proef meteen een fruitig-kruidige dram.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Tamnavulin Double Cask
Een kruidige whisky uit Speyside. Gerijpt in twee vattypes en onklopbaar geprijsd – bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Craigellachie 13 jaar oud Bas-Armagnac Cask Finish
Whisky met Armagnac-finish. Boterig gebak, kaneel, zoete ananas en kampvuur. Bestelt u nu deze verrukkelijke smaakrijkdom!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Dalwhinnie Winter's Gold
Deze wintereditie fascineert met ronde, weelderige zoetheid en nuances van verfijnde turfrook. Gun uzelf dit bijzondere genot.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Rye Whiskey Pre-Prohibition Style
Jim Beam staat voor aantrekkelijke prijzen en degelijke kwaliteit. Deze rye whiskey vormt daarop geen uitzondering. Ontdek het zelf!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Glenfarclas Heritage
Een interessante slok. Maar vorm vooral uw eigen mening over deze jonge Glenfarclas.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Four Roses Single Barrel
Ervaar een voortreffelijke Bourbon op de ideale drinksterkte met deze prachtige botteling. Haal dit pure genot nu in huis!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Four Roses
Extra zachte bourbon uit Kentucky. Nu in huis halen en genieten!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Benriach 10 jaar oud The Original Ten Three Cask Matured
Een perfecte balans van aroma’s uit bourbon-, oloroso- en virgin-oakvaten! Bestel nu en geniet!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Cragganmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
Een van de eerste zes Classic Malts! Ideaal als aperitief.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Dimple Golden Selection Blended Scotch
Al jarenlang immens populair en volstrekt herkenbaar. Meteen een flesje in het winkelmandje leggen.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Teeling Rum Cask Finish (Irland)
De zoete aroma's van de Rum Cask Finish komen dankzij het achterwege laten van koudefiltratie volledig tot hun recht! Koop nu een fles!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Royal Lochnagar 12 jaar oud
Trakteer uzelf op een glaasje van Queen Victoria’s lievelingsmalt. Ontdek intrigerende houttoetsen. Ga ervoor en geniet vorstelijk.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)