Bestseller
Hier vindt u een exclusieve selectie van whiskys, die zich onderscheiden door hun buitengewone populariteit en hoge vraag. Deze collectie dient als gids door de fascinerende wereld van whisky en biedt u inzicht in de meest actuele trends en beproefde klassiekers. Of voor persoonlijk genot, als mooi cadeau of als waardevolle aanvulling op uw verzameling – de hier gepresenteerde whiskys zijn handgeplukte topproducten. Laat u inspireren!
Producten filteren
–
Speyburn 10 jaar oud
Een moutige, milde Speyside Single Malt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel deze vlot drinkbare aperitiefwhisky.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
– 13,80%
Caol Ila 12 jaar oud
Bestel deze opwindende Islay-whisky; hij zal u bekoren met aromatische torfrook.
€ 57,99
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 57,99
Connemara Peated Single Malt
Proef nu rookige Ierse single malt. Uitstekend geschikt voor liefhebbers van turfrook in whiskey. Bestel meteen.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Auchentoshan 12 jaar oud Double Cask
Dé klassieke Lowland-whisky bij uitstek. Bestel nu deze lichte, fruitige, notige en droge single malt.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud
Rijp, licht rokerig en roomzoet, zo stroomt deze heerlijke Highlander in uw glas. Bestel meteen en geniet!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Talisker Port Ruighe
Maritieme rook ontmoet rijpe bosvruchten dankzij de afwerking op portvaten. Koop nu dit stijlvolle eilandjuweel!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Paddy Irish Whiskey
De driemaal gedistilleerde klassieker uit Ierland overtuigt met zijn zachte en milde smaak. Leg hem meteen in uw winkelmand.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Jameson Stout Edition Craft Beer Barrel Finish Caskmates Series (liter)
Ierse whiskey met een ongewoon bierfinish – moutig en smakelijk. Meteen in de literfles bestellen voor extra lang genieten.
€ 46,99
Glenlivet Founders Reserve
Zoekt u een milde single malt met citrus en vanille-aroma's? Dan bent u hier aan het juiste adres! Bestel nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Tomatin 12 jaar oud Triple Cask
De zachte klassieker van Tomatin, gerijpt op drie verschillende vatsoorten, mag niet ontbreken in een goed gesorteerde huisbar! Bestel meteen.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Suntory Toki - Japanese Whisky
"For relaxing times, make it Suntory time" – ontdek de moderne blended whisky uit Japan. Bestel meteen en geniet.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Glenfiddich Tasting set (3x50 ml)
Ontdek de veelzijdigheid van de wereldberoemde distilleerderij in het schilderachtige Speyside. Bestel nu deze praktische proefset.
€ 17,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 119,93/Liter)
Johnnie Walker Black Label 12 jaar oud
In dit prijssegment is deze Scotch een echte krachtpatser met uitstekende kwaliteit. Grijp nu uw kans.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Elijah Craig Small Batch 94 Proof
Small Batch-variant van Elijah Craig, gebotteld op stevige 94 Proof (47% vol.) – intens genot uit Kentucky.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Bell's Blended Scotch Whisky Original
Een van de populairste Scotch-whisky's in heel Groot-Brittannië. Ook qua prijs weet de blend te overtuigen. Sla nu uw slag!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Wild Turkey 81 Proof Bourbon Whiskey
De rijping in bijzonder sterk verkoolde vaten zorgt voor de romige, zachte smaak. Bestel en geniet van zijn zachte karakter.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Famous Grouse Smoky Black (liter)
Zacht, aromatisch en heerlijk rokerig. Dat belooft deze Schot in de royale voordeelfles. Nu inslaan en genieten!
€ 35,99
Famous Grouse (liter)
Famous Grouse leent zich uitstekend voor zomerse whiskycocktails, hier in de voordelige literfles voor uw volgende feestje.
€ 29,99
The Chita Single Grain Whisky
Verrassend vanillegedreven, licht fijnzinnige single grain whisky uit Japan. Laat u zelf overtuigen door de delicate graintoetsen uit het Verre Oosten!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Singleton of Dufftown 12 jaar oud
De naam even verrukkelijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Proef hem nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Glenkinchie 12 jaar oud
Geniet van een toegankelijke, zachte single malt whisky!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Jack Daniels Gentleman Jack
Schenk uzelf, als een gentleman, een dram van deze Jack Daniels in en ervaar pure genieting. Bestel nu!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud Goldbarren
De Aberfeldy 12 Year Old nu ook in een luxueuze geschenkverpakking. Bestel gouden genietmomenten voor uzelf of als geschenk.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)